Лазерна епилация и електроепилация – 10 (Юбилейна тема)

  • 62 179
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 39 770
Мажат ме само с контактен гел при самата процедура, после избърсваш и чао. Неудобство имам от недобре подсушеното място, онова лепнещо усещане, но никаква болка, дискомфорт, болезненост или чувствителност.
Веднага след процедурата се прибирам и къпя. Но ти може да питаш следващия път дали ще увеличат силата и дали са я увеличавали при предните процедури, дали си записват на коя степен те работят. При мен се записва всичко за всяка отделна зона.

# 676
  • Мнения: 43
Оплаках се след първата процедура и на втората уж променяха параметри. Записват, ама какво записват и аз не знам. С FOTORA POWER LASER работят. И двата пъти ме питаха усещам ли боцкане, а такова имаше, но сякаш неравномерно. И хем имаше две ситуации, в които ме заболя много, чак инстинктивно се отдръпнах, хем имаше моменти, в които нищо не усещах. Като нямам база за сравнение, изобщо не мога да се ориентирам.

# 677
  • варна
  • Мнения: 1 228
Като ви чета и чак се чудя дали изобщо правят нещо при мен.. 🙄 Мажат ме само с контактен гел при самата процедура, после избърсваш и чао. Неудобство имам от недобре подсушеното място, онова лепнещо усещане, но никаква болка, дискомфорт, болезненост или чувствителност. Отделно при първата процедура паднаха някой друг заблуден косъм от пубиса(то толкоз имаше там), но отдолу нищо не е помръднало. След втората още по-малко.
И тъпото е, че аз отдолу баш целя ефект. С кола маска епилатор съм действала досега и като цяло и отдолу само не съм успявала на 100%. А сега с това бръснене, направо по-зле става работата, вместо по-добре.
Та приемам препоръки за лазер във Варна. Имам още 4 процедури и със сигурност ще пробвам и на друго място преди да се откажа от идеята. Кожата ми е светла, космите обаче не са съвсем руси руси, та затова реших да опитам, нали уж вече са по-модерни апаратите.
За Варна Skin pro ,аз спрях процедурите началото ба лятото ,но няма нищо общо с преди ,косъма рус и мек .Определено бях много доволна .

# 678
  • Мнения: 1 149
А за Effectto във Варна някой има ли мнение?

# 679
  • Мнения: 1 786
За Варна, ако говорим за диоден лазер, Beauty Derm е окей като цена в съотношение с качество. За александритен, имам добри впечатления от Skin Line и Impulse.

Според моя опит, точно на пубиса с диоден лазер е мъка, най-добре александритен и си решаваш проблемите. Но той е окей само за месеците, в които ходим покрити, защото е далеч по-силен.

В общи линии, диодните лазери не са дългосрочно решение, въпреки че са далеч по-евтини. Дават резултати, естествено, но са доста по-често поддържащите процедури. /естествено това си зависи и от човека, споделям моя опит/

# 680
  • Мнения: 39 770
Замислих се. Ако си правя епилация с диоден лазер, а след това мина на поддържащи процедури с друг вид( примерно александритен), ще има ли ефект?

# 681
  • Мнения: 1 786
Аз лично така процедирам, при мен има, пък и излиза по-бюджетно, каквото и да си говорим александритният е доста скъп, особено ако тръгнеш д правиш цяло тяло.

# 682
  • Мнения: 2 657
Аз първо се правих с диоден, като видях слабият резултат - минах на александритен. Тъй че няма проблем. Специално интим съм правила и лятото. Просто си го нагласям според морето.

# 683
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628

Според моя опит, точно на пубиса с диоден лазер е мъка, най-добре александритен и си решаваш проблемите. Но той е окей само за месеците, в които ходим покрити, защото е далеч по-силен.

Simple Smile Simple Smile Лятото пубисите открити ли се носят?

# 684
  • Мнения: 1 786

Според моя опит, точно на пубиса с диоден лазер е мъка, най-добре александритен и си решаваш проблемите. Но той е окей само за месеците, в които ходим покрити, защото е далеч по-силен.

Simple Smile Simple Smile Лятото пубисите открити ли се носят?

Предполага се, че човек отива на пълен интим, де да знам кой колко изрязан бански носи и къде ще се пече, пък и каква е тази дискриминация, може и нудисти да има.

Това в кръга на шега, докато го пишех спрях да си мисля за пубиса и тръгнах за цялостна епилация, ще ме прощавате. Grinning

# 685
  • София
  • Мнения: 454
Здравейте, решила съм да правя лазар на горна усна и брада. От кое студио сте най доволни за тези процедури за София?
Като локация са ми най-удобни в района на Редута, Гео Милев или около паметника на Левски, но по важен е резултатът, така че бих пътувала стига да си струва?

Последна редакция: чт, 19 окт 2023, 08:38 от bibia

# 686
  • Мнения: 16 899
Преди малко ми беше първата процедура в Лазер център - цели крака, интим, мишниците. Много болеше на краката, не очаквах. Направо на моменти ми се плачеше. Някои части много се зачервяване, но бързо се успокоиха. От коляното надолу имам хиляди червени точки. Надявам се да минат бързо и да има ефект епилацията.
.  Сега съм притеснена, защото уж заобикаляши бенките, но не всички. Дано не стане проблем. Уж лекарка, обясни ми, че нямало проблем. Другият път няма да повторя при нея. Като се обаждам ще питам дали ги минават с молив или не.
Каза ми след 45 дни отново на процедура. Но тук съм чела за тялото на 3 месеца. Мисля да го спазвам и следващия Път да пробвам на друга локация на Лазер център.
.

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 20:27 от ver4eto_sv

# 687
  • Мнения: 2 657
Отначало на тяло искат на 50-60 дни. 3 месеца е много.
Иначе за бенките, заобикалят ги, но понякога дори и тогава изгарят. Затова искай да ти ги зачертават с бял молив. Не че и това е гаранция, една бенка така ми изгоря също. Почерняват, след което се обелват и обикновено после са по-светли, имам няколко вече такива, не е кой знае какъв проблем, консултирам се при всеки път.
Иначе - специално на крака не би трябвало толкова много да боли, явно са те правили на високи параметри. Друг вариант е да си имала още тен. Аз никога не се правя преди края на ноември, началото на декември. Сега като гледам няма да е преди декември със сигурност, имам доста тен още.

# 688
  • Мнения: 16 899
Тен нямам, не съм се пекла от началото на август.  И аз се изненадах от болката,  но момичето ми обясни, че боли където космите са по-дебели. Аз на мишници имам фотоепилация от преди години, имам и лазер диоден преди да родя (без особен ефект), на интим също имам.
Издържах, но си беше неприятно.

# 689
  • София
  • Мнения: 17 930
Ще се разбере дали е проблем в дългосрочен план. Искайте да ви зачертавар бенките и да ги заобикалят на разстояние.

Общи условия

Активация на акаунт