Кое име ви харесва повече Вероника или Ванеса

  • 3 410
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
На мен Вероника ми харесва повече но е малко дълго име.Това ме притеснява.Децата ми и те харесват това име.Искам и на галено да наричам бебето си🤔.А ми остават 5 дена до термина и все още не съм решила

# 16
  • Мнения: 473
На галено Ника ще бъде симпатично или Вени.

# 17
  • Мнения: 1 420
Познавам две Вероники, на едната й казват Веро, а на другата Рони. Галено винаги може да се измисли, ако само това ви притеснява. Много хора имат галени имена, които нямат нищо общо с името им. На мен лично до Павлин и Даная по-добре ми стои Вероника от Ванеса. Помислете все пак и с презимето и фамилията как са съчетават двете имена и което ви звучи по-добре изберете,

# 18
  • Мнения: 6 993
Вероника от мен Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
На Вероника казваме Рори, Рони, Рорка, Рорче, имам близка приятелка с това име.

# 20
  • Мнения: 7
С презимето и фамилията Димитрова Кръстева добре се съчетават.А на галено и аз мисля може Вени или Вера.Ние сме в Белгия и тук е по разпространено име Вероника(без а).Тук хората те наричат по име няма значение колко дълго е името ти.Аз съм Валерия но всички роднини и познати ме наричат Валя,но за фламандците съм Валерия

# 21
  • Мнения: X
Вероника Кръстева
Ванеса Кръстева.

Вероника ми е по-звучно, харесва ми как звучи с фамилията и има р, някак звучно е.

Леко раждане!

# 22
  • Мнения: 771
На Вероника може Рони, може и Ника на галено. Ванеса също не е лошо име, но повечето хора ще я наричат Ваня, което не ми допада.

# 23
  • Мнения: 1 574
Вероника. При нас има една Вероника, която наричаме Ники, та галени имена много.

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
От двете - Вероника.

# 25
  • Мнения: X
На Вероника може Рони, може и Ника на галено. Ванеса също не е лошо име, но повечето хора ще я наричат Ваня, което не ми допада.

На Ванеса съм чувала да казват Неси.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 404
Вероника ми звучи по-красиво.
Вера също ми харесва и за галено, и за цяло.
Галеното е лесна работа. Ще си го измислите в семейството, само ще си дойде.

# 27
  • Мнения: 3 035
Вероника

# 28
  • Мнения: 2 406
Вероника ми харесва повече :=)

# 29
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 291
Вероника ми харесва повече.
Женствено , благозвучно,красиво име с хубаво значение.
Има имен ден.
1.Библейско име-света Вероника е жената подала кърпа на Исус,когато вървял към кръста.Образът му се отпечатал на кърпата.
2.Име на египетска царица.
3.Название на цвете.
4.Гръцко име-означава ,,носеща победа,,.
5.Латинско име-означава  ,,истински образ,,-свързано е със светицата.

Пристрастна съм.Дъщеря ми се казва Вероника.
На галено е Рони,Роня.А някои деца я наричат с цялото име.
Тя самата също си харесва името.

Общи условия

Активация на акаунт