Кое име ви харесва повече Вероника или Ванеса

  • 3 389
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 757
Вероника ми харесва повече.

# 31
  • Мнения: 11 989
Не са моите имена, но до Павлин и Даная бих избрала ВеронИк/ Вероника.

# 32
  • Мнения: 553
С презимето и фамилията Димитрова Кръстева добре се съчетават.А на галено и аз мисля може Вени или Вера.Ние сме в Белгия и тук е по разпространено име Вероника(без а).Тук хората те наричат по име няма значение колко дълго е името ти.Аз съм Валерия но всички роднини и познати ме наричат Валя,но за фламандците съм Валерия

В такъв случай аз съм за Ванеса, защото Вероника веднага ще стане на ВеронИк, освен ако и вие не искате да се произнася така.

# 33
  • Германия
  • Мнения: 3 426
Вероника, на галено Вероник 👍🏼

# 34
  • Мнения: 8 799
аз съм за Ванеса.
Павлин, Даная и Ванеса ми харесва повече от Павлин, Даная и Вероника, защото гледам броя на буквите.
Иначе с фамилията Кръстева, Вероника е по-добре, заради К и Р и в двете имена.
По начало другите две имена Павлин и Даная изобщо не подхождат с фамилията.  В този смисъл пак Ванеса. Simple Smile
Ванеса отива на по-нежни жени. Вероника на по-борбени, решителни.

# 35
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 197
Ванеса е по-деликатно и красиво. На мен повече ми харесва. Heart Decoration
Вероника също не е лошо. Р-то придава една благозвучност и твърдост на името. Но като цяло аз го свързвам с неприятна за мен жена. ВерониК пък е просто ужасно.
Не е важно къде живеете, защото местоживеенето се сменя, както и модата, но името остава за цял живот. Изберете това, което ви е на сърце и това, което ще харесвате дори когато вече не е на мода.

Ванеса - име измислено от писателя Джонатан Суифт за поемата му "Ванеса". Според някои името е съчетание от първите срички от името и фамилията на Естер Ванхомрик - жената която вдъхновила писателя. Ванеса е и името на вид пеперуда.
Вероника - "истински образ" (от латинското verus iconicus). Това е името на светицата, която изтрила лицето на Исус с кърпа и на кърпата се появил Неговият образ.

# 36
  • Мнения: 1 119
Никое. Аз бих предложила Вяра.

# 37
  • Мнения: 1 362
И двете имена ми харесват. Според мен Вероника повече си подхожда с фамилното име Кръстева.

Леко раждане!

# 38
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,малката ми принцеса се  роди на 24.05 ,почти 4 кг и се казва Вероника.Децата и съпругът ми избраха името.

# 39
  • Мнения: X
Честито! Бъдете живи и здрави!

# 40
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 197
Честито! Sparkling Heart Да бъде здрава и щастлива Вероника и нека името и да и носи много късмет! People BabyRibbonFlowers Four Leaf Clover

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Здравейте момичета,малката ми принцеса се  роди на 24.05 ,почти 4 кг и се казва Вероника.Децата и съпругът ми избраха името.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт