Открита зимна пързалка!!Карате ли зимни кънки?!

  • 2 299
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Благодаря, Шани. Утре мислим да прескочим до там.  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 877
Там си е, обаче не ми хареса инструкторът. Води по две деца наведнъж, ако не искат, ту едното, ту другото. А си платил за 45 минути инструктор.
Половината пързалка е поразтопена.
Зад НДК беше по-добре, макар че там инструкторът струва 6 лева (но пък обяснява на децата как да карат, този тук само ги разхождаше). Или пък не съм случила на човек.

# 17
  • Мнения: 1 608
Анда, а впечатленията от кънките какви са ти? За двете площадки питам.

# 18
  • Мнения: 5 877
Ами на тази до Народния театър първо ми дадоха едни с разпрана подплата. Върнах ги и си взех нормални. Повече бяха ползвани, обаче. Затова пък за детето имаше номер, от 28-и тръгваха номерата. На другата пързалка се наложи да й взема 31-и и да подпъхвам салфетки. Иначе розови, тя много се изкефи. Зад НДК и нейните, и моите изглеждаха чисто нови. Но там беше малко по-скъпо, поне инструкторът със сигурност е двойно.
иначе и на двете места вход 3 лева, наем на кънки 3 лева. Зад НДК инструктор - 6 лева, до Народния - 3 лева.
Жалко, иначе до Народния ми е в пъти по-удобно, зад НДК трябва специално да ходим, а сме мързеливки.

# 19
  • Мнения: 1 608
Анда, Благодаря!  bouquet Както винаги си перфектна.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 114
За любителите на пързалката в Зимния дворец една важна информация:

Има ново разписание за свободните пързалки, както следва:

събота и неделя- 14-15.30/ 16-17.30/ 18.30-20ч.
понеделник, сряда и петък- от 18.30 до 20ч.
[/b]

Новото е, че в почивните дни вече има три свободни пързалки, а не две, а през седмицата се добавя още един ден за свободно пързаляне-понеделник.

Надявам се да съм била полезна, защото днес със сина ми се изтъпанихме, както си знаехме, в 14.45 и се наложи да почакаме....но пък времето беше хубаво и понасъбрахме малко слънчице навън! Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 159
едно време ходех на фигурно парзаляне, после на свободно за кеф, но от 2-3 години не съм се качвала, сигурно ще бъда голяма картинка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт