ЛОНДОН - 12

  • 32 187
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 234
Какво е сателитни карти? Те имат банкови карти Junior към Револют. Сателитни към нашите банкови карти? Не разбрах, извинявам се Simple Smile
И ако е с техни банкови карти как ползват намаление?
За намалението ви трябва пластика , първия ден може да не успеете да вземете, но втория си купете и трябва в някое метро където има машини за билети да помолите служител да направи картата детска, за деца от 11 до 15години (не знам може ли на мястото за купуване). Нашата пластика беше Visitor Oyster.
https://tfl.gov.uk/maps/oyster-ticket-stops?Input=London%2C+UK&a … 12758620083332062 от тези места може да се купи стандартна Oyster карта.

# 241
  • Мнения: 561
Днес на детето издадохме такава пластика. На входа на една от спирките на метрото при машините за билети имаше 2ма служители. Първо издадох нормална карта на машината и я заредих с някаква сума. После служител дойде, взе я и разцъка с нея по машината и въвеждаше кодове, за да може да се  таксува на половин цена. Стана много бързо. Но към 6 вечерта ги нямаше вече служителите...

# 242
  • Мнения: 72
Моля за предложения за изпитани хотели на нормални цени.

# 243
  • софия
  • Мнения: 25 560
Нормална цена за всеки е индивидуално понятие. Последно резервирахме тук. За нас цената е нормална, местоположението е идеално. Не ни е първо или второ посещение, не се съобразяваме със забележителности, а с удобство на придвижване, ползваме хотел за кратка почивка и спане. Цената зависи и от това за колко човека се търси хотел, както и времето, когато ще се ползва хотела/мястото на настаняване.
Ползвали сме и апартаменти през airbnb като изборът е бил според целта на посещението. Голяма част от тях вече не са в платформата и затова не мога да дам конкретно предложение. Където и да пътуваме, ползвам основно Гугъл мапс. Там са отбелязани много места. След това гугълвам и преценявам как да направя резервацията - дали с директен контакт или през някоя платформа.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 16:33 от zvаnchе

# 244
  • В офиса
  • Мнения: 4 024
Моля за предложения за изпитани хотели на нормални цени.
За 4-ти път ще сме в Premier Inn, имат много на различни локации, аз все избирам някой в Сити, защото там беше първият. Сега сме в Aldgate, но не очаквам изненади. Била съм и в Travelodge, по евтин е от Премиер Ин, но беше гнусен, със супер малка стая, гадна закуска и не препоръчвам.

# 245
  • Мнения: 2 267
От мен един глас за Premier inn, но пък нямам база за сравнение. Много съм доволна, даже търсих да си купя от техните матраци (така де, не ги произвеждат те), но не се внасят у нас. Най-удобното спане някога.

# 246
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Миналата седмица бяхме в лондон, отседнахме в Premier Inn Angel Islington. Избрах веригата по препоръки от тук и съм адски задължена на хората, които я бяха споменали.
Стаята не беше голяма, но имаше всичко, което ти трябва за удобна почивка след цял ден трамбоване из града, потвърждавам за удобните легла - страхотни. Ние закусвахме при тях - макар не супер разнообразна, храната беше вкусна.
Искам да препоръчам локацията - на 2 минути е от спирка на метрото, има и няколкo удобни автобуса, водещи към реката или Хайд парк (поне такива ни интересуваха нас). Мястото е тихо и спокойно, много красиви улички наоколо, доста магазини, малък търговски център, разнообразни места за хранене. Разхождайки се из града видяхме няколко техни хотела, тези на Kings Kross и Euston примерно ми изглеждаха на много оживени и шумни булеварди, в лудницата.

# 247
  • Мнения: 504
+1 за PremierInn. Ние бяхме в  Aldgate, супер съм доволна - на 2 мин от метрото, магазини и места за хапване наоколо, супер голяма стая - бяхме четирима (2възрастни и 2 деца) и пак беше просторно, прилична закуска. Пак бих отседнала там.

# 248
  • Мнения: 649
Кой е най-бързият и удобен транспорт от ситито до O2 арена?
Ако се спрем на морски транспорт, ще може ли да се върнем с него, след 10 часа вечерта?

# 249
  • София
  • Мнения: 3 821
Метрото спира точно да О2. За жалост не помня кое. Спирката е North Greenwich

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 09:23 от Yellow_girl

# 250
  • София
  • Мнения: 351
Jubilee Line, спирка North Greenwich.

https://www.thamesclippers.com/plan-your-journey/timetable

# 251
  • София
  • Мнения: 596
Ние ползвахме метрото до Арена О2. Бързо и лесно. След концерта обаче метрото не работеше (не казаха защо - 26.06.2022) и всички трябваше да се връщаме към ситито с автобус. Не знам, как е бил речният транспорт към 22:30, но по-скоро бих избрала метрото и в двете посоки.

# 252
  • Мнения: 67
Хотелът ни беше в съседство с Хайд парк. Пет дни ползвахме единствено автобуси за обиколки в града, като за цял ден ни таксуваха по 1.00. Предполагам, че е било поради "мръсен въздух" ?!?

# 253
  • Мнения: 72
Някой запознат ли е как стои въпроса със закупуването на сим карта,трябва ми интернет постоянно.Само в магазини за телефони ли има катти или и на летището и каква е цената

# 254
  • Мнения: 3
Здравейте, може ли да ми кажете дали избраните хотели са на добро местоположение - Холидей инн запад или Холидей експрез парк роял, или съвет за хотел близко до метро и добро место. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт