Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 4

  • 42 123
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Честита радост. 
Здравейте момичета ,стана ми много мило ....,най-сетне и аз да се видя в списъка на успелите .Само една забележка ,моето сладко момченце е от втория опит .Успех момичета ,апаратурата и екипа е много добър .Пожелавам късмет и нека темата се напълни с много бебенца .

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте, група,
Тази сутрин се прибрахме с мъжа ми от Киев с осъществен двоен ембриотрансфер и както се казва Veni Vidi Vici /дойдох, видях, победих/. Засега само първите две 😊. Мога да ви уверя, че няма нищо притеснително, освен, че пътя вече е по-дълъг, но е безопасно. Не падаха бомби, не чухме гърмежи, нито сирени, по границите всички знаят английски език, пък се указа, че и в полския има български корени, а може и на руски. Както и предния път ни взе шофьор от гарата в Киев, както и за клиниката /това ни е втори опит в BioTexCom, надявам се последен/. Условията в квартирата са същите, отново отлични, бяхме в Софийския квартал. И ето нашето пътешествие от София до Киев и назад. Избрахме маршрут София – Бургас – Краков – Пшемишел – Киев, след като 5 часа гледах маршрут София – Варшава – Киев и за 5 мин билетите за влака Варшава – Киев свършиха пред очите ми. Летяхме на 21.06 с полет на Ryanair Бургас – Краков в 9:15ч., пристигнахме в 10:00ч. местно време. От летището на всеки 30мин. има влакче до Централна гара Краков /KRAKÓW GŁÓWNY/, пътуването трае 18 мин. Билети се купуват от автомати или на самото летище, или пред влакчето. Подхода за влака е като излезете от летището напред към многоетажния паркинг табелата е Train to city, влизате в голям асансьор и излизате на пероните, там има табели за KRAKÓW GŁÓWNY. Следва влака в 13:15ч от Краков /KRAKÓW GŁÓWNY/ до Пшемишел /Przemysl GŁÓWNY/. Гледайте табелите и всичко ще е наред. Имаше два перона № 5, но се оказа, че са един до друг и няма как да пропуснеш влака, той е един, а и го изписват на таблото когато пристигне. Полските железници са чисти и удобни, ние си взехме предварително билети онлайн, първа класа и бяхме само няколко човека в нашия вагон. Пристигнахме в Пшемишел в 16:59ч., бързо се придвижихме по един тунел и следвайки указанията хоп на подхода за перони 4 и 5 за заминаващи от Пшемишел за Киев. Видяхме голяма опашка, но се оказа, че са за влака в 16ч., който има закъснение, казаха ни да не чакаме на опашката и ние опитахме местни ястия в близката кръчма 😊. Около час преди посочения за тръгване график 18:39ч. се насочихме към перона и видяхме почти същата опашка, тя вече бе за нашия влак, който също казаха, че ще закъснее, но всеки, който има билет ще се качи /задължително предварително билети онлайн/. Хора, не можете да си представите каква картинка беше опашката, само майки с деца на всякаква възраст. Украинците се завръщат по родните места. А на гарата в Киев ги посрещаха мъжете им с цветя. При тръгване влака направи закъснение около 2ч., но го навакса, на границата ни отне около час и пристигнахме на 22.06. в 9:21 по разписание. А сега назад... Маршрута е ясен, същия, но съветвам да си предвидите нощувка в Полша. За момента не може да се разчита на украинските железници, имат закъснения от 1 до около 7 часа. И ако на отиване към Киев това не е проблем, защото е предвидено да сте там от предния ден, то на връщане може да се озовете в неловка ситуация като нас. Влака от Киев за Пшемишел да закъснява с 2-3часа и на границата с Полша да ви кажат, че най-вероятно ще натрупа още 4-5 часа закъснение и в такъв случай си изтърваме самолета, въпреки резервите които сме си заложили от около 7-8часа. Естествено почти целия влак слезе на малка гара преди самата граница, оттам с такси до самата граница, минаване пеша през нея, и с такси до Краков. Бяхме на летището навреме… След 14дни тест, а след 9 мес. надявам се, че ще завършим фразата с Vici /победих/. Пожелавам успех на всички, и дерзайте, няма страшно. Страшно е да видиш пуста чакалнята на клиниката, там където кипеше от хора, разговори и всичко беше изпълнено с толкова много надежда и положителни емоции. Доколкото разбрахме ние сме първите отишли за трансфер след започване на войната. Дано сме на късмет, успех на всички 😘

Последна редакция: пн, 27 юни 2022, 13:21 от nikoletamarinova@gmail.co

# 17
  • София
  • Мнения: 2 051
Благодарности за подробното описание, прочетох го и в Телеграм Hug
Сърдечни пожелания за положителен тест и последваща успешна бременност Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 191
nikoletamarinovа, полезна информация за всички. Пътуването е било забавно 😊 и ще бъде запомнящо се. Стискам палци това да е вашият опит и скоро да увеличите семейството.
Ние също имахме успех от втория опит в Биотекском и сега малкото съкровище спи сладко до нас. Скоро ще направи 5 месеца. Вече се замислям за братче или сестриче на малкия и ще ни се наложи да пътуваме отново до Киев. 😊
Още веднъж желая от сърце щастлив финал. 😊

# 19
  • Милано
  • Мнения: 952
nikoletamarinova,Пожелавам ви успех🍀🍀🍀

# 20
  • Мнения: 475
Успех и благодарности за споделената информация относно пътуването и престоя. ✨
Аз два пъти писах на Вики кога да се чувстваме поканени, но все още не получавам отговор. Предполагам, сега са с предимство вече в процедури и текущи, активни договори.
Редактирам
Ако на някого му предстои тепърва да започва, и е направил контакт с клиниката, нека да сподели.

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 14:25 от NaviMK

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте!
Първо искам да пожелая успех на всички тръгнали по трудният и " трънлив" път на асистираната репродукция!
За пръв път пиша в темата.
Интересувам се има ли сред вас правили опит  и успели с донорски митохондрии при възраст 40+ и почти изчерпан яйчников резерв?
А и също и дами, които са се възползвали от услугата  сурогатно майчинство с донорски яйцеклетки .Как точно протече целият процес?

# 22
  • Мнения: 755
Здравейте!
Първо искам да пожелая успех на всички тръгнали по трудният и " трънлив" път на асистираната репродукция!
За пръв път пиша в темата.
Интересувам се има ли сред вас правили опит  и успели с донорски митохондрии при възраст 40+ и почти изчерпан яйчников резерв?
А и също и дами, които са се възползвали от услугата  сурогатно майчинство с донорски яйцеклетки .Как точно протече целият процес?

Здравейте,

относно донорските митохондри когато пуснах запитване към Биотекском през 2019г, те ми отговориха, че според предварителни изследвания те са категорични, митохондриите няма да помогнат и че ще загубя парите и времето си. За 20 % успеваемост АМХ трябва да е над 0.6,  при положение че тогава бях с АМХ 0.368 няма да реагирам дори на най-силна стимулация. Препоръчват само донорска яйцеклетка.

Не знам с какво АМХ сте, но най- добре да си пуснете запитване на въпросите към тях e-mail и те ще Ви отговорят. Относно сурогатното майчинство с ДЯ, не съм запозната.

# 23
  • Мнения: 49
Здравейте.
Искам да попитам момичетата,които вече са минали по дългия път-вие какъв пакет избрахте?Той какво включваше?Може ли някой да ме ориентира?
Благодаря.

# 24
  • Мнения: 475
Насрочете среща и според вашите резултати и насоките на лекаря и координаторите, ще вземете решение, какъв пакет да изберете. Те ще ви обяснят кой какво включва.
Тук всеки избира 2,3,5 опита

# 25
  • Милано
  • Мнения: 952
На 15 юли се роди сина ни Маттиа от първи опит във Биотекском. Моля да бъда включена в списъка на успелите.Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 34
На 15 юли се роди сина ни Маттиа от първи опит във Биотекском. Моля да бъда включена в списъка на успелите.Успех на всички!
Да ви е жив и здрав, много да ви радва и да стане вашата гордост!

# 27
  • Мнения: 755
K.Lera , Честит да е Маттиа! Здрав, щастлив, благословен да расте, и само да Ви радва!

# 28
  • Мнения: 17
Честита рожба! Да е жива, здрава и щастлива, и да бъде най-послушното дете!

# 29
  • Мнения: 16
Здравейте,
Има ли някой успял да присъства на срещата в София на 15.07.22.?
На мен на 12 ми пратиха имейл:
"След завръщането ни в Украйна има възможност за организиране на видеоконференция, понеже няма повече свободни часове."
Моля, ако някой е бил на 15. 07 да сподели какво са казали.

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 10:22 от Bebelanika

Общи условия

Активация на акаунт