Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 21 450
  • 315
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 473
Няма нужда да настояваш за още изследвания. Намали тревожността. 🌺

# 91
  • Мнения: 360
Напоследък се чувствам доста неспокойна и се притеснявам дали не е усещане за нещо неприятно. Тревожа се и за работата си, тъй като е свързана с доста пътуване и трудно я съчетавам с грижите по децата. Единствен родител съм. Въпросът ми е, ще имам ли развитие в личен и професионален план? Има ли за какво да се тревожа? Благодаря

# 92
  • Мнения: 659
Няма нужда да настояваш за още изследвания. Намали тревожността. 🌺


Моля за отговор.. 🙏 от 2 дни имам страшно въртене на свят не знам какво става, но е ужасно, кръвното си ми е добре.
На какво се дължи

# 93
  • Мнения: 12 473
Няма нужда да настояваш за още изследвания. Намали тревожността. 🌺


Моля за отговор.. 🙏 от 2 дни имам страшно въртене на свят не знам какво става, но е ужасно, кръвното си ми е добре.
На какво се дължи

Промяна на вибрациите на полетата. Върни си баланса

# 94
  • Мнения: 659
Няма нужда да настояваш за още изследвания. Намали тревожността. 🌺


Моля за отговор.. 🙏 от 2 дни имам страшно въртене на свят не знам какво става, но е ужасно, кръвното си ми е добре.
На какво се дължи

Промяна на вибрациите на полетата. Върни си баланса


Извинете за поредния въпрос какво значи това?

# 95
  • Мнения: 32
Здравейте Ейнджъл!! Ако може да ми отговорите, с бившият ми приятел Иван сме разделени от 7 месеца, ще се съберем ли отново? Благодаря!

# 96
  • Мнения: 12 473
Вибрационното ти поле се е разклатило - т.е - вероятно си имала "срещи" с повече хора с различни вибрационни полета от твоето и сте се поомесили/смесили. Затова изпитваш дискомфорт. Не е страшно, просто трябва да си върнеш вътрешния баланс.

# 97
  • Мнения: 659
Благодаря ти много Angel_wing ❤

# 98
  • Мнения: 3 633
Много съм притеснена за сина ми, ще изкара ли изпита месец септември по Горско стопанство?

Последна редакция: нд, 31 юли 2022, 15:19 от Benichka56

# 99
  • Мнения: 494
Здравей, Ейнджъл.Имам всекидневно главоболие последните месеци,има ли нещо притеснително?На какво се дължи?Отделно, че се чувствам сякаш не съм аз..Ще бъда много благодарна ,ако ми отговориш ❤️

# 100
  • Мнения: 67
Здравейте, Ейнджъл!
Ако имате възможност, много Ви моля,  да ми отговорите.
От 4 месеца съм без работа и това ми се отрази много и на близките ми. Изпаднах в депресивно състояние ...
Получих предложение за работа и приех.
Никога не съм работила в тази сфера - деловодител-архивар. А и не съм работила на много места. Не обичам да сменям работата си. Трудно свиквам с промените, по-трудно възприемам и уча нови неща ...
Въпросът ми е това ли е моята работа и ще бъда ли за постоянно там?
 Казвам се  Цонка.

# 101
  • Мнения: 12 473
Здравейте, Ейнджъл!
Ако имате възможност, много Ви моля,  да ми отговорите.
От 4 месеца съм без работа и това ми се отрази много и на близките ми. Изпаднах в депресивно състояние ...
Получих предложение за работа и приех.
Никога не съм работила в тази сфера - деловодител-архивар. А и не съм работила на много места. Не обичам да сменям работата си. Трудно свиквам с промените, по-трудно възприемам и уча нови неща ...
Въпросът ми е това ли е моята работа и ще бъда ли за постоянно там?
 Казвам се  Цонка.

Здравей Цонка,

многократно съм обяснявала, че не съм врачка, ясновидка, не тегля карти и тн.
Отговорите ги давам чрез ММ, който има отворен канал, чрез който получва директно информация.
Не я интерпретира, а я предава дословно - каквото му се предаде.
Мисията му е да помага и лекува чрез канала, а не да ясновидства.
Заради нея, изричното му желание е тук да отговаря единствено на въпроси, касаещи пряко здравето на питащия.

Относно твоето питане ще ти дам отговор от себе си, а ти ако имаш желание си направи  сама изводите.

Дали ще е твоята работа или не - зависи единствено от теб.
Ти си тази, която избира и решава кои трудности да допусне в живота си - целта им винаги една: да провокират душата ти към растеж  и развитие. А това става най-бързо и лесно с излизането ти от зоната ти на комфорт.
В тази връзка - всички промени и трудности за теб са добре дошли, защото ще те преведат през промените, които вече си избрала да преминеш - за да постигнеш по-високото ниво на развитие, което ти е заложено.

# 102
  • Мнения: 2 631
Здравей, Ейнджъл. Ще забременея ли до края на годината. Благодаря

# 103
  • Мнения: 37
Здравейте! От известно време не се чувствам добре, пуснах си всякакви изследвания, но всичко е наред, лекарите казват, че съм здрава, а на мен ми прилошава. Ще се оправя ли скоро  и по какъв начин, много съм отчаяна вече? Благодаря предварително

# 104
  • Мнения: 659
Angel_wings ще задам само още 1 въпрос, който ме мъчи от доста време и няма да досаждам повече.
От известно време се чувствам много отпаднала, за да направя накакво силово движение ми е много трудно.Не е постоянно.. моля кажете от какво е

Общи условия

Активация на акаунт