Дядо си намери баба, какво да правя?

  • 6 355
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 168
Мда, в предната тема ти писах, че при такава разлика във възрастта с партньора  имаш проблем с фигурата на бащата и трябва да я отработиш...
Сега вече и ти го написа. Дано схванеш.

Приятелки имаш ли? С тях също можеш да водиш такива разговори.

Само 2 от тях знат за нас, но не са в града.
И липсата на бащина фигура подтиква жени да си хващат много по възрастни мъже, а на мен баща не ми е липсвал, даже ми е идвало в повече поведението му и всичко, дори не знам как не съм намразила мъжете заради него, но както казах това е друга тема, той е непоправим и си ми остава баща Simple Smile

# 106
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
С приятелките си говори за спорт, изкуство и другите ти интереси, не за партньора ти.
Представи си с приятелките могат много неща да се правят!

Ти си си намерила баща, какъвто си искала да го имаш! Затова стоиш в тази връзка и сега се чудиш каква е тази жена, дето ти го “краде”... 🙈

Иди на терапия.

# 107
  • Мнения: 168
И да отида на терапия няма полза, опитвала съм с по-млади, все не ми допада нещо или са без никаква култура и задръжки.  Ако се разделим, пак ще бъда с човек на +40,  просто така са се случили нещата с възрастта, а и реално като съм се зпознала с него е бил на +50, така че ако той наистина си пада по по-млади, ами то бих казала че на 27г... ами май вече съм остаряла за него...

# 108
  • Мнения: X
И да отида на терапия няма полза, опитвала съм с по-млади, все не ми допада нещо или са без никаква култура и задръжки.  Ако се разделим, пак ще бъда с човек на +40,  просто така са се случили нещата с възрастта, а и реално като съм се зпознала с него е бил на +50, така че ако той наистина си пада по по-млади, ами то бих казала че на 27г... ами май вече съм остаряла за него...
е колко по-млади от 27? той дали е наясно, че е на 50-60 и няколко години? няма право да харесва по-млади от твоята възраст, не може.

# 109
  • София
  • Мнения: 39 135
Не мога да си представя каква травма и комплекс трябва да има човек, за да крие връзката си на 27! Точно тогава всички са - вижте меее, имам гаджеее! И е толкова весело, готино, мило, любовно, пролетно...
Абе въобще не мога да си представя да крия мъжа, с когото съм.🥰

# 110
  • Мнения: 5 344
Е тя авторката нали от 7 години е с него? Значи е била на 20 като са се загаджили. Кога е пробвала с по-млади нямам идея.

# 111
  • Мнения: 168
И да отида на терапия няма полза, опитвала съм с по-млади, все не ми допада нещо или са без никаква култура и задръжки.  Ако се разделим, пак ще бъда с човек на +40,  просто така са се случили нещата с възрастта, а и реално като съм се зпознала с него е бил на +50, така че ако той наистина си пада по по-млади, ами то бих казала че на 27г... ами май вече съм остаряла за него...
е колко по-млади от 27? той дали е наясно, че е на 50-60 и няколко години? няма право да харесва по-млади от твоята възраст, не може.

А има ги всякакви, дори имал познат психолог, който заряза жена си заради секретарката си и са щастливо женени, но и те не се показват пред обществото явно. Разликата им е около 38-40г, тя била на стаж тогава като са се запознали, а как тръгнали нещата в такава посока не е ясно, също и преди година студентка 3ти курс му каза, че си търси мъж като него, явно и тя е разочарована от младите, нямам си и на представа дори как е посмяла да му го каже...  (Силно се надявма това да е лъжа.)

# 112
  • Мнения: 7 487
Авторката, живееш в измислен свят. Нуждаеш се от лечение.

# 113
  • Мнения: 168
Е тя авторката нали от 7 години е с него? Значи е била на 20 като са се загаджили. Кога е пробвала с по-млади нямам идея.

От 2месеца сме под карали 7та година, иначе нали общувам с млади на моята възраст, малко над нея и +10  над нея също. За мен с любимия на първо място трябва да сте си приятели, както искате го разбирайте. За това предполагам, че ако бях попаднала на идеалния за мен мъж и без да сме стигали до леглото и целувки, сигурно нямаше да съм с 64 годишен, при положение, че се крием и .....,.....

# 114
  • Мнения: 6 308
Авторката, да ти го напиша по ясно- тва не е връзка, а тайна любовна авантюра. Да стоиш в такова подобие на отношения, при тва 7 години, не говори за емоционална зрялост, нито за изпреварващо развитие спрямо връстниците ти. Тук пак ти казвам изобщо не говорим за разлика в годините, сещам се за една такава връзка на 60 и кусур годишен дядка с момиче на 20, и дете си имаха, може да се нарече пълноценна. Но твоето не е. Огледай се наоколо и виж как хората се държат с партньорите си, какви отношения имат и сравни с твоите.

# 115
  • София
  • Мнения: 39 135
Е на 19 колко мъже да си виждала? Аз, доколкото помня имах 1 гадже и 2-3 флирта. С две думи - нищо не знаех.
Ти в момента си ретард. Изостанала.

# 116
  • Мнения: X
64 е твърде много. Можеш да си хванеш и 40 годишен, като наборите ти не те кефят. Попринцип и мен не са ме радвали като бях на 20. Сега виждам мои набори доста са се развили. Това е нормално, аз мисля, че и ти за връстниците си си инфантилна.
Казаха го и преди мен, ти се имаш за зряла, ама не си. Аз съм близо до твоите години. Вярвам, че от 20 до 30 е прекрасно време, особено за учене, кариера, работа, пътувания. Не казвам, че по-нататък е лошо, просто всяко нещо е с времето си и приоритетите са други. Някои стават и майки за това врмее. А ти си се хванала за дядко като удавник за сламка и то 7 г. От 20 до 27?

И освен да дрънкате какво правите заедно? Опитвам се да си представя ако мм беше на 64 в момента какво можехме да правим заедно? Баща ми е на 66. Вече не вижда брутално, има здравословни проблеми, изтръпват му краката. Не може да шофира поради това. Ползва чене, зъбите му се съсипаха. Пие една торба с лекарства. Търси домашния уют и излиза все по-рядко. Виси пред телевизора. Здравето му е зле, не може едно тежко нещо да вдигне, няма инициатива за нищо.

Не казвам, че всички ~65 годишни са така. Но ако трябва аз на 29 да живея с такъв мъж, ще се гръмна.

# 117
  • Мнения: 168
Е на 19 колко мъже да си виждала? Аз, доколкото помня имах 1 гадже и 2-3 флирта. С две думи - нищо не знаех.
Ти в момента си ретард. Изостанала.

Обясних, на първо място с мъжа до мен трябва да сме приятели, след това всичко останало. Ако бях срещнала идеалния за мен, дори и без секс и целувки щях да знам, че ще се получат нещата и щях да бъда с него, а не с 64 годишен. Затова казвам, че в разговорите ми с мъже на +20 до + 35г не съм срещнала такъв с когото бих желала да имам нещо повече от отношения като познати, колеги и тн.

# 118
  • Мнения: 6 308
Подсъзнателно търсиш бащината фигура, предполагам заради липсите в отношенията с баща ти. Останалото са приказки за пред теб самата. Обаче явно имаш проблем с което, иначе щеше да си стоиш удовлетворена от връзката си и нямаше да пускаш теми за баби и дядовци.

# 119
  • Мнения: 771
И да отида на терапия няма полза, опитвала съм с по-млади, все не ми допада нещо или са без никаква култура и задръжки.  Ако се разделим, пак ще бъда с човек на +40,  просто така са се случили нещата с възрастта, а и реално като съм се зпознала с него е бил на +50, така че ако той наистина си пада по по-млади, ами то бих казала че на 27г... ами май вече съм остаряла за него...

Разликата между 40+ и 60+ е огромна. С моя мъж имам разлика от 15г. и нямам никакви проблеми. Дори в момента очакваме дете. Губиш си времето с този! Остави го с бабата и като не искаш млад си търси някой на 40. И сексът ще тръгне, и комуникацията ще върви. И баби няма да му носят сладки в парка.

Общи условия

Активация на акаунт