Пъзели 42

  • 24 736
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 406

Толкова на ламба.
Утре, Ко не ме смърди, ще снимам на дневна светлина. Sunglasses

# 631
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Браво, vartoglava!
Пребори го и то посред нощ Simple Smile

Зарзаватът е чуден. Този пъзел е в отлично състояние след толкова много редене Simple Smile Имаше две разслоени парчета, едното повече от другото, които залепих.
Много е готино като има толкова много надписани парченца. Непрекъснато попадаш на нечие име Simple Smile

# 632
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Оля, как съм го пропуснала това Клементони, много ми харесва, ще гледам да си го купя по някое време! Аз си харесвам тази марка, сглобката е хлабава, но съм попадала само на пъзели с много дебели и здрави парчета, точно като Зазразавата.

Vartoglava, ще взема накрая и аз да го наредя този Айсберг. Joy

Искам специално да подчертая, ако някой се колебае дали да се запише, да се записва за Мистериозната кутия. Толкова хубави неща има вътре, направо от вчера Джо е във възторг, даже едното нещо ще го купуваме за вкъщи. Joy  Едната от изненадите така ме увлече тази сутрин, че докато не я привърших не се спрях и така съм била потънала, че дори не си бях отпила от кафето, смятайте!

Ето ми придобивките, които снимах вчера:

# 633
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Мона Лиза, интересуват ме Шмид и Мастър на долния ред. Ако след това се разделяш с тях, първа съм на опашката. Аз бездруго чакам два пъзела от теб някой ден, нищо не пречи да ги направим четири Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1 406
Мона Лиза, голям пропуск!

# 635
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мона Лиза, голям пропуск!

Значи ако някой иска да пробва Айсберга, сега е моментът, защото списъка приключи.

# 636
  • Мнения: 691
Този Айсберг събра големи овации, аз реших че е труден и да не се мъча пропуснах Blush, на снимките ви изглежда чудесно. Браво.

Дали някой има от спиралните на Трефл ,и още по -добре този, да се разделя с него или да даде за нареждане, все се опитвам да го намеря и все някой друг ме изпреварва



И от амебите за проба също?

# 637
  • София
  • Мнения: 2 303
Този Айсберг толкова го хвалите, че ще взема да го пробвам. Записвам се в списъка, но ако се озоря, ще ви държа отговорни, да знаете Grinning
Весе, аз имам от амебите този. Ако го искаш, давам веднага. Ако има и други желаещи, го пускам като пътуващ, не съм го предлагала досега, защото е само 600 части.
https://www.amazon.ca/Crazy-Shapes-Over-Paris-Puzzle/dp/B07P53MQF1
И да покажа един нареден, много симпатичен и приятен. Само като го видите, ви става ясно на кого ще благодаря - разбира се, на Мона Лиза, плакатите са ѝ запазен периметър.  С този пъзел определено е улучила десятката, забавни картинки (даже за мен, която не си падам по анимационни герои), цветове, всичко е топ.

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 10:38 от sali

# 638
  • Мнения: 6 904
Много са хубави ретро плакатите на Дисни, тя Мона Лиза колко чака да го вземе от мен, но не пускам Joy

В Испания вече реди първата група, падна се този, много го харесвам и го искам отдавна


Линка отново пускам, наживо е - https://www.youtube.com/watch?v=OuP28No0QJ0

# 639
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Той тоз много лесен бе.

# 640
  • София
  • Мнения: 2 303
Е, това вече е организация. Чисто, светло, подредено, да ти се прииска да ходиш на състезание.
Бухтичка, благодаря за линка.

# 641
  • Мнения: 691
Сали, благодаря с радост приемам да го наредя.

И аз с благодарности към Мона Лиза , наредих този, супер сладък и идиличен, чак ми се прииска и аз да си живея в тяхната къщичка и да ми мирише на ябълки от сутрин до вечер.



Бухтичка, и аз отивам да гледам състезание.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 303
Една девойка приключи. Имах чувството, че на забързан каданс я даваха, така и хвърчаха пръстите.

# 643
  • Мнения: 6 904
Той тоз много лесен бе.
Тенденцията е на индивидуалните участници да се дават лесни като цяло. Понеже 500 редят и по двойки, за тях е труден.

Изпуснах аз от работа, само един грък видях как завърши и преди него едно момиче, ще го превъртя после.

# 644
  • Мнения: 422
Струва ми се, че първият приключи в 33-та минута, след него едно момиче в 36-та, а секунди след нея е следващата.
Направи ми впечатление, че на 6-та минута всички вече бяха с обърнати нагоре части и понаредили около 20 части, а на 14-тата минута имаше една госпожа, която вече беше успяла да си ги сортира на купчинки по цветове. Направо се чудя как е възможно при такава скорост да различават цветове и детайли?!

Общи условия

Активация на акаунт