ДЕКЕМВРИйчетата стават на година - ще празнува цялата дружина!!!

  • 8 309
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Привет на новата мама героиня искрено ти се възхищавам да са ти живи и здрави 3 -чките хубавици....!!!!!!
ДА СЕ ПОХВАЛЯ И АЗ ВАЛЕНТИН ПРОХОДИ!!!!!!!

# 286
# 287
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ей, Зечова, Ани - Честито бе! Браво на крачетата на Вали! Да са му пъргави и бързоходни!  Hug Peace

# 288
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Абе, Зори, приличат ли си? И вземи отговори на Хотмама, че и на мен ми е интересно, не само на нейния мъж!  Joy Joy Joy

# 289
  • Мнения: 1 186
Добре дошла на Зори и нейните три бебочета-да са и живи и здрави Hug
Зечова честито прохождане на малкия   bouquet

# 290
# 291
  • Мнения: 80
Лелеееееееее докато напиша и аз то какви работи се случват!

Честит рожден ден на Ади и Марти!!! Много, много, много здраве за тях и радост за мама и татко!
Честито и на МТВ!!!

Майко мила- тризначки! Влива се нова "кръв" в и без друго "бързата" ни тема Simple Smile Поздравления за мама и и аз се включвам в отбора на чакащите подробна информация. И сопругат - тоже! Че и той се  плесна по челото за трите моми! Лелиииииииииииии! Simple Smile
Интересно като проходят 3 деца - едновременно ли го правят? А като хукнат да бягат в 3 посоки как се справя 1 човек? И други глупости ми хрумват, ама ще си ги спестя Simple Smile

# 292
  • Мнения: 728
 welcome на мама  zori_twisst !
Дано ти е приятно и забавно при нас!
Нека трите ти слънца са живи и здрави и много да те радват!!! smile3525
Зечова ,ЧЕСТИТО ви прохождане!Да ти е живо и здраво момченцето! smile3539
kadrokosa   много се радвам,че утре се прибира половинката ти!нали вече няма да си тъжна....  loveuuu
Утре ще попиша повече,че сега съм капнала...отивам и се мушкам в леглото при мъника!
 smile3524Лека нощ на всички!
И да цункате бебешорите от нас!
 bye lovekiss

# 293
  • Мнения: 1 033
Ха, и аз няма как да не се включа:)
Първо - добре дошла на мама Зори , която май е по добре да е триппъл:) Зори, дано не се засегнеш, това е в кръга на майтапа, но така ме развеселихте таз вечер. Да са ти живи и здрави принцеските и ти да имаш много здрави нервички! Хубаво е, че има кой да ти помага, че иначе.... И аз се нареждам на опашката за по-подробна информация:)
Хотмаме, уби ма с твойте постинги и сънища Joy, много са сладки. И направо ви се възхищавам с тез пости. Аз месо може да не видя, но без сиренце, кашкавал и мляко не мога. Да не говорим, че  за диета при мен и дума не може да става Embarassed Иначе и моят мъж иска друга булка Mr. Green, щото хич ме няма в последно време.
Честити ходещи крачета на Валентин!
Благодаря за комплиментите за двете ми зверчета:)
Галче, чакаме вече да се похвалиш със здрава принцеса!
Правде, ша пускаш ли нова тема или да се заемам???

# 294
  • Мнения: 1 186
Мамчета качвам малко снимки на Ивка в албумчето Peace

# 295
  • Мнения: 191
хаха Ани,честити ходещи краченца  Simple Smile)

Ели ти вземи се пооправи малко за завръщането на мъжлето ти...хихи шегувкам се:))

Момичета както казва хотмама : С тея джедаи по форума трябва май да пускаме вече новата темичка,че тази ще надвиши 15 страници....

Мама Зори дали е имала една нормална нощ от година насам?Иначе сигурно е чудесно тройна радост,но нека не приличат по характер на тези,които наблюдаваме по телевизията:))Интересно ми е дали тричките са еднакви в развитието си...зъбки и т.н.


Хайде лека.........и ..........романтична вечер!!!



чудесни снимки на Ивон....има страхотни очета:))

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 23:19 от nadia_krisi

# 296
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Веси, наистина няма да съм тъжна вече и пак ще съм си същото Ели като преди.  Laughing Laughing Laughing
Наде, пооправила съм се, мацо....Как иначе. Даже съм направила и окачила плакати по стената за добре дошъл и грилянди съм пуснала.  Joy Дано само живи и здрави се приберат!  Peace Hug

# 297
  • Мнения: 191
ЕЕЕЕЕЕЕеее Ели отличничка си мила.......давай и занапред все така.да видят нашите мъжленца златни какви съкровища имат до себе си...е те не,че не знаят,но понякога е добре да се докаже.Само умната.......че то 10 дни минаха...и...........

# 298
  • Мнения: 118
От 18 часа не съм ви чела и вие куп изненади!
Добре дошла на Мама Зори и  тризначките  newsm19- Да са ти живи и здрави !
Честито на вече ходещите  Крис и Вальо newsm44 newsm68
Хотмаме - добре че  зверчето спи , а мъжете ги няма  щото си се хила самичка  като ти чета постинга. Някой ако ме види   newsm47
" За процедирането " трудна работа ,точно тогава  малката прави въртели и не ще да спи .Щом усети , че баща й е в стаята и почва една игра  1crib въобще не заспива .
Леле до сега четох ,а май пак забравих нещо . newsm78
 То май дошло време за поздрав на новите рожденници , ама ще го оставя за утре .
И аз съм в очакване на разкази за тризначките от мама Зори .
 Успях да видя и рожденника  с новата придобивка  - да му е чистита
 А сега Ви пожелавам  smile3524спокойна нощ  и приятни сънища .
П.П. - Ели  махни я вече тази тъжната снимка ,сложи някоя усмивка

# 299
  • Мнения: 125
Привет и от мен!
 Аz теzи 2 дена се вклИУчвах набърzо и zа малко,ама като си е в къЩи цялото домочадие ,ми е малко трудно да стигна до компа.
 За снимки Ще трябва да почакате до утре,zаЩото аz не мога да се справя сама,а с помоЩта на мъжа ми,Който утре вече Ще бъде иzнуден да ми съдейства Mr. Green.Тия дни все ми се иzмъква по тъч линията...

  Добре доШла на Зори с нейните 3малки госпожици welcome.Е т´ва е супер.С едно досадно бременеене и раждане, си имаШ 3 де4ица newsm10.И аz много искам да  видя на снимки Simple Smile.
  ЧЕСТИТО прохождане на Вальо! Зечова свърШи ти спокойствието Mr. Green.Аz zатова пиШа по ноЩите Tired.
къдрокоса радвам се Че  мъжът ти се прибира и няма да си тъжна вече Peace.
 Гледах снимките на Жорко и на Инес,големи сладури.yanich мисля да се кандидатирам  zа свекърва при вас Mr. Green.Каката е голяма хубавица Peace.
  hotmama73 много ме радват твоите писания.   то ми е по наследство - баща ми като бил на 6 и стоял на прозореца и викал с цяло гърло "първи май, първи май, сваляй гащи и ми дай". не мисля, че е бил наясно какво да му дадат, ама той е скорпион, пък те са си такива, по "даването" хаха. newsm62 Joy hahaha
  галакси много хубаво че се оправяте.И големият ми син получи алергия от първия антибиотик който му дадох и се обрина целия.Да не zабравиШ да си zапиШеШ името на АБ-ка.Аz си мъкна навсякъде като пътуваме едни такива писания... Sad
 Такааа...ами аz писах само zа това което виждам от последната страница като пиШа отговор.Другото не го помня вече.Моля да ме иzвините zа пропуснатото,ама така ми се спиии smile3524...
 Утре Ще се вклИУча пак по някое време .Лека ноЩ

  еее много сте бърzи.Аz докато си напиШа постинга,4 нови отговора #Crazy.
 честито прохождане и на Крис.

Общи условия

Активация на акаунт