Мен не ме мислете - Тема №3 ❤

  • 38 469
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Много елегантна стана Яна, да не се изучи и да адвокатства в новия сезон?

# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Супер сериал, съжалявам, че си дадоха почивка. И аз тази адвокатката не я понасям, ми тя не може да говори свястно, говори през зъби, толкова дразнещо. Добре, че повече няма да я виждаме. А другите са сладури. Иван Юруков и сега го гледах в Столичаните, страхотен актьор.

# 17
  • Мнения: 3 074
Благодаря за темата ♥️
Amber,  пиши и на мен на лични клюки за Руши ,please 🌺
Много ми е симпатичен,  всичко ще ми е интересно

# 18
  • Мнения: 4 868
Във фб има много снимки , не в страницата на серала  , а мен не ме мислете - официална фен

# 19
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Много елегантна стана Яна, да не се изучи и да адвокатства в новия сезон?

Като нищо Wink
Очаквам с нетърпение.

# 20
  • Мнения: 592
Бабинова беше сравнително наскоро в Черешката. Даже май ги бяха събрали само актьори. 
О, ще го потърся. Аз понагледвах Черешката, но нея съм я пропуснала. Но Макавеева там ми събра очите 😲 А и забелязвам, че не се снимат много много с нея. Напр. на ангелите я няма 😏

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте. Честит празник на всички!

# 22
  • Галифрей
  • Мнения: 4 114
Честит 24 май на всички!! 📖❤

# 23
  • София
  • Мнения: 27 160
Благодаря за темата.
И при мен е така. От актуалните сериали само на този имам добри усещания и очаквания за нов сезон. Всичко останало ако спре на секундата няма да ми пука, даже ще ми е облекчение.
Много добър каст и озвучение. Не си спомням да е имало момент в който да не съм чул какво казват.

# 24
  • Мнения: 4 868
Определено. Честит 24 май на всички. Понеже сме на вълна забавни сцени, извън сериала е, обаче присъствах на новия спектакъл на ансамбъл Българе, освен, че тия хора са богове и танцуват супер, темата, която беше е за обичаите в Бг. Като достигнаха сватбата и пресъздаваха миналото, показаха един дебел петел, който на секундата като видях ьапочнах да се хиля. После показваха как се чукало зърното, тоест как се прави секс, няма такъв смях. Много хумор преплетено талантшиви хора. Който има възможност , нека да гледа тия гора

# 25
  • Мнения: 10 796
А защо в Сънито едва се чува? Явно екипът с озвучаването е друг? Наистина на СБ едвам чувам какво говорят. При този сериал го няма това. Значи не е при мен проблема.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
И аз не съм доволна от озвучаването. Дори не го осъзнах колко е зле докато не свърши една серия и смених канала. Като гръмна разбрах колко съм увеличила да ги чувам. За Съни бийч става дума.

# 27
  • Мнения: 10 256
Айде вие сега на един звук кусур намирате. Ами в "Отдел издирване" и хората едва се виждаха и шепнеха там нещо в мрака....Laughing

На мен в новите серии когато там някога почнат, ми се ще да видя Яна по-образована, с хубава професия и т.н. Дано не е обаче към 500 епизод. ОПазил ни Господ.

# 28
  • Галифрей
  • Мнения: 4 114
Виж ся на нова почти всичките им продукци звукът им е кофти и се чуват микрофоните. Прегръщат се и се чува пръщене ужасно е. Ако трябва да ги сравням Сънито има по хубав звук от на нова.

# 29
  • Мнения: 10 256
Аз не знам кое идва от нова и кое от къде, защото гледам на запис и си ги избирам по заглавия. Но най-лошо озвучения сериал който съм гледала беше този Отдел издирване. Беше ми интересно до едно време, но ми писна да се напрягам да гледам и да слушам и ги зарязах. На този нашия, само жълтото да махнат и са си добре.

Общи условия

Активация на акаунт