Мен не ме мислете - Тема №3 ❤

  • 38 470
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
Брей, аз не съм се и замисляла за озвучаване и други такива технически неща. Но аз не съм сериалджийка 😄 този тук ме хвана някак случайно и аз не знам как.

# 31
  • Мнения: 10 257
И аз не се замислях върху техническите неща, а и не им разбирам. Но от тук разбрах защо толкова зле, нечистоплътни и състарени изглеждат всички актьори. Било от този жълт филтър. А за другия сериял то там пълна трагедия беше с шепнещите силуети.

# 32
  • Мнения: 3 148
Иван Юруков ще бъде при Цитиридис след малко.

# 33
  • Мнения: 592
Иван Юруков ще бъде при Цитиридис след малко.
Аууу, НЕ ВЕ РО Я ТЕН  Иван Юруков в това интервю. IriS, много благодаря за споделеното! Ето това е  тайната според мен, за успешния сериал- да събереш творци. Актьор, рисува, пее, Цитиридис го пита как си цял след всичко това, а той- Аз затова съм цял (респект). На 27.05 му е рождения ден, тогава излиза и филмът по кината, на който е режисьор. Групата му "Терпентина" и тя излиза с албум, а песничката накрая беше много завладяваща.
Майка му го питала, как бе маме, ти дадоха такава роля в сериала- брадат, рошав и как говориш... А баща му- браво сине, бащичко Satisfied
Ей, обичам ги тези хора, направо ме вдъхновяват Yellow Heart

# 34
  • Мнения: 10 797
То всеки може да играе добрия, спретнат герой (условно казано, разбира се), но да превърнеш неудачника Христо в любимец на зрителите... ами иска се майсторство! Ще го изгледам и аз днес при Цитиридката.

# 35
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Пускам ви снимка и цялото интервю!! Уникален е Иван Юруков много го обичам 😳❤❤❤❤❤😘

😊 Enjoy
https://ladyzone.bg/videa/btv-video/ivan-jurukov-za-obraza-si-v- … amp;fs=e&s=cl

# 36
  • Мнения: 10 257
Аз пък да ви кажа сериала не знам дали ми хареса чак толкова много, но съм влюбена в актьорите. От първия до последния. Бате Влади ми е най-любим май и после другите. Най-после да видя талантливи хора.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Секретарката ми е много противна...дори на готините снимки от стр.1 не стои добре.
Дано не се забавят много със сезона...

# 38
  • Мнения: 1 495
Гледах Иван при Цитиридис, наистина е много голям симпатяга, аз го харесвам още от "Столичани в повече". И се зачудих дали идеята е било да се хареса героя му на публиката. Например адвокат Падалски не е непременно лош герой, но на мен ми е ужасно антипатичен. Много дребнав и завистлив, дори и физически неприятен. Секретарката има някакви проблясъци, държи се мило когато има полза от това.
Много ще ми липсва сериала Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 9 041
О,на Падалски трябва да се гледа като на един смешен аутсайдер и неудачник,а не като злобар и завистник.Толкова ми е забавен с паник атаките си(не че има нещо забавно в това,но физиономиите му),със сложните отношения с Лора,хем бяга от нея и все го тегли пак натам(подозирам,че подсъзнателно обича властни жени),а пък със секретарката се "прави на мъж". Grinning Много добра игра и от Деян.Иван и аз го харесвам още от Столичаните.Сега ще гледам интервюто.
Едно интервю на Руши за Капитал:
https://www.capital.bg/moiat_capital/lica/2022/02/24/4314637_20_ … EOnIoK4-NsaL3MNsA
И един бате Simple Smile:
Скрит текст:
ПП.само да отбележа,забелязах че Руши не на всеки лайква със сърца,ако ме разбирате...Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 16:46 от Amber*

# 40
  • Мнения: 592
Заради това интервю с Руши, въпреки, че се досещах, чукнах да видя какво е "алитерация" 😉
А все забравям да ви кажа, още в първите серии, дъщеря ми като видя Весела и каза, че я познава от youtube, където имала канал. Много поучителен е за тийнове, loveguide, се казва. Абе въобще, адмирации за тези хора и всичко, с което се занимават 💞

# 41
  • Мнения: 9 041
Изгледах Иванчо.Ами прекрасно  пее и ми хареса песента.
Страхотно колко са талантливи всички и много ме кефят актьори,които са и музиканти.
Сега разбирам,че тази невероятна песен "Самурай" я е написал Руши.Браво!
И много моля,ако Руши се яви при Цитиридис(че не го гледам)да се оповести тук своевременно Grinning

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 19:54 от Amber*

# 42
  • Мнения: 9 041
Пореден пост,сори.
Но ми попаднаха едни много хубави песнички и искам да ги споделя.
В първите две Бабинoва и нейният съпруг Зомбори са главни действащи лица.Много красиви,а и клиповете също.
Скрит текст:

,

И третата песен(която чух и в двата сериала-Съни и Мен не ме мислете)е с невероятен текст.
Скрит текст:

# 43
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Честит Рожден ден на прекрасният Иван Юруков 🎂❤❤🥳🎈🎁


# 44
  • Мнения: 10 797
Честит да е!!! Flowers Four Leaf Clover

На 44 години, никога не бих му дала, мислех, че е на 34 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт