Любители на котки - Тема 173

  • 26 142
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Ние в момента сме на купчина и ви казваме "здрасти" от дивана:

# 61
  • Мнения: 4 085
Аминка, на семейната снимка Жълтура ли е? Не смея да питам преживя ли?

# 62
  • Мнения: 10 761
Шарлотче, да, Жълтура е. Не преживя, милото. Тримата в средата станаха звездички.

# 63
  • Мнения: 4 085
Съжалявам! Зарадвах се, че снимката е актуална (а по описанието си личеше, че угасва малкият).

# 64
  • Мнения: 3 865
Запис с един красавец от Гребната в Пловдив Simple Smile

# 65
  • До морето...
  • Мнения: 271
Група,имам въпрос. Предстои захранване на едномесечното ми коте тези дни.Спрях се на тази марка и по-скоро този стартов пакет.Моля ,дайте ми съвет колко такива пакета трябва да взема ,за да му осигуря храната за 1 месец.Не пише по колко до давам на ден.Искам да комбинирам сухата с мократа храна.Сухата ще я слагам във вода да поомекне.Добре,че сте вие да помагате.Толкова малко коте не съм гледала до сега.
Може и към друга марка да ме насочите.Бюджета мисля да е около 40 лв на месец на този етап.Какво ще кажете?🙄

# 66
  • София
  • Мнения: 5 754
Здравейте!
Благодаря за темичката! Flowers Hibiscus
Ние вчера се прибрахме от морето .Изи ни посрещна мяукаща и леко ошашавена Simple Smile Сигурно сме и липсвали много както и тя на нас.
Още преди да заминем беше започнала да се изхожда кашесто и започнах да и давам пробиотик ,но все още си е така.Чудя се от какво може да е....дали храната не и понася ,дали нещо друго.Храним я с Канин за капризни котки от много време и до сега не е имала проблем.Постоянно е гладна  и откакто я кастрирахме вече е 4200 от 2800 кг.Знам,че Канин е предимно зърно ,но пък като и давах високопротеинова храна преди време веднага и се разстройваше корема(опитахме с няколко)  затова минахме на тази и всичко беше наред.
Храните за кастрирани котки на какъв принцип са? По сити ли се чувстват с нея?

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Бяла гад с рижави ушаци и опашка...


# 68
  • Мнения: 9 900
Rox, според мен поръчай една опаковка, защото не знаеш дали ще ги хареса и дали ще му понесе. Smilla си е добре като качество спрямо цената.

# 69
  • Мнения: 701
Някой, ако има представа какво може да е?

Микроспория.
Не мисля, че е микроспория. Много е чисто петното. Ако беше микроспория, щеше да има и на други места опадане на козинката. Може да го намажеш с кислородна вода (за дезинфекция). Давай му хубава, силна храна

# 70
  • Мнения: 10 761
Сега е един участъка (те може и да са повече, ама да не ги е забелязала). Ако все пак е един сега, после ще станат повече. Най-добре да отиде на вет, да погледнат с лампа снимания участък.

# 71
  • Мнения: 21 299
Благодаря за новата тема.
Запис с пиеща Тути :

# 72
  • Мнения: 295
И аз първото, което си помислих беше микроспория, ама наистина много чистичко някак изглежда. Кучето ми преди време се беше заразило и беше по-различно. То най-добре наистина ветеринар да го види, но най-близкия такъв е на 60 км. Взех кислородна вода засега, пък другата седмица ще мога да се консултирам с вет. Благодаря ви.

# 73
  • Мнения: 10 761
Под опашката гледала ли си?

# 74
  • Мнения: 295
Не, не съм. Характерно ли е при микроспорията там да има такива участъци? Ще погледна като ме навести следобед.

Общи условия

Активация на акаунт