Йоркширски териер - тема 13

  • 26 950
  • 548
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 175
И моят беше така до около година и половина, после започна с капризите. Последно отказа абсолютно всякакви гранули и пак минахме на ковсерви. Той и без това е кльощав, не мога да го чакам с дни да огладнее, страх ме е.
Уж кастрираните са лакоми и дебелеят, а моето стана още по-капризно след кастрацията🤔
Пробвайте гранулите на Алева.
По-голямото ни куче беше много злоядо и също е на консерви .
Нооо аз ползвам консервата само да овкуса гранулите и така си изяжда гранулите.Сега сменям гранулите на малката с над 3м Алева и реших да дам на другото куче което не е близвало чиста гранула от година и половина,и чудо хареса ги.

# 91
  • Мнения: 5 253
Алева има ли без пилешки протеин в нея?

# 92
  • Мнения: 1 534
Ние сме на тази . Без зърно е,хипоалергенна с грижа за козината и кожата.
Доволна съм.
От както сме на нея и чихуато ми не се чеше и се скубе по-малко.
С риба и картоф


# 93
  • Мнения: 175
Алева има ли без пилешки протеин в нея?




Това са описанията на някои храни мисля ,че с рибата не е пилешки протеин.

# 94
  • Мнения: 18 008
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/n-d-pumpkin-27327/n-d-pumpkin … inki-800-gr-49037

Такава взех да захраним, че навсякъде поне я има. Дали е ОК?

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Здравейте. Включвам се в темата по малко по-различен въпрос. Замислям се да си отворя груминг салон и няма по-добър източник н знания от собствениците на йоркита Simple Smile Восите ли ги на груминг или сами ги подстригвате? И бихте ли се доверили на друг фризьор, а не на този, с който сте свикнали. С удоволствие бих се занимавала с тази работа, но се надявам и да имам достатъчно възвръщаемост. За град Пловдив става дума.

# 96
  • Мнения: 5 253
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/n-d-pumpkin-27327/n-d-pumpkin … inki-800-gr-49037

Такава взех да захраним, че навсякъде поне я има. Дали е ОК?

Нашата е от година и половина на тази храна, вземам основно с риба ( заради пилешкия протеин). Казаха ми сега, че и в Агнешкото няма, но трябва да проверя, че да не стане беля.

# 97
  • Мнения: 18 008
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/n-d-pumpkin-27327/n-d-pumpkin … inki-800-gr-49037

Такава взех да захраним, че навсякъде поне я има. Дали е ОК?

Нашата е от година и половина на тази храна, вземам основно с риба ( заради пилешкия протеин). Казаха ми сега, че и в Агнешкото няма, но трябва да проверя, че да не стане беля.

В състава не пише да има пилешко. А как открихте непоносимостта?
Посъветваха ме, ако реша да включа риба примерно да е  след 6 месеца

# 98
  • Мнения: 2 035
Здравейте. Включвам се в темата по малко по-различен въпрос. Замислям се да си отворя груминг салон и няма по-добър източник н знания от собствениците на йоркита Simple Smile Восите ли ги на груминг или сами ги подстригвате? И бихте ли се доверили на друг фризьор, а не на този, с който сте свикнали. С удоволствие бих се занимавала с тази работа, но се надявам и да имам достатъчно възвръщаемост. За град Пловдив става дума.
Аз го водя моето през 45 дни. Нищо не му подстригвам, даже ноктите ме е страх да му изрежа.
Не бих го завела при друг. Първо, защото е свикнал с двете момичета и като отидем им се радва вървейки на заден ход😂 И второ- нашата грумърка е топ за мен - уши, лапи, ботушки, опашка всичко е перфектно. Много е заета и записвам часове за 7-8 месеца напред.

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 18:57 от Чи лу

# 99
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 118
С риск да събера негатив - аз сама си го оправям от бебе. Подстригвам го, уши, нокти, всичко. Още преди да го вземем си поръчах всичко необходимо и си се обучавах сама с видеа. Не го карам никъде и го подстригвам веднъж на 40-45дни. Нокти режа на 4-5 седмици. Супер си изглежда и не ми пречи никак. Вече така съм задобряла, че и на съседите кучето оправям като ме помолят. Спестява ми освен пари, и разкарване, по-удобно ми е така.

# 100
  • Мнения: 2 035
Защо негатив? Направо ти завиждам, че си сръчна и смела! Аз хем съм страхлива, хем кьопава в ръцете😂
Дори не знам, дали го къпя като хората. Страх ме е да не му влезе вода в ушите и главата по-набързо я минавам. Затова, като го водя на грумър, знам, че поне веднъж на 45 дни е изкъпан, както трябва😆

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 23:10 от Чи лу

# 101
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Аз пък да похейтя, че последно ходих на грумър в един провинциален град, нито имаше къпане, нито ноктите, за ушите също май не са чували, че влиза в услугата. Но цената си беше столична, да ви кажа. Не че вече ще ходя там, но просто ми стана обидно. Мрън!

# 102
  • Мнения: 2 035
Ааа, некадърните "грумъри" и аз ги хейтя. Ако взимат пари са длъжни да се стараят, да се развиват и да имат професионално оборудвани салони.
Аз първия път го заведох при една, която беше много мила и внимателна, салонът добър и бях убедена, че се е справила отлично и пак ще ходим при нея. ММ обаче го записал "с връзки"😂 при тази заетата, която е съвсем близо до нас. Е, след като видях ушите, разбрах разликата и защо едната има свободни часове, а другата не. Цената тогава беше еднаква и при двете.

# 103
  • Мнения: 2 714
И аз да споделя опит с грумърите. Simple Smile Нашата от малка я водим, защото като я взехме беше много закечена и не даваше никакво сресване. В нашия град живеят доста руснаци и има няколко салона, които са собственост на рускини. Този, в който я водим от бебе, дори рускинята е сертифицирана да обучава грумъри. Досега винаги сме били доволни от салона.  Е, след последния път кучето беше порязано на лапичката и одрано жестоко на вратлето.  И преди две седмици бяхме в друг салон, пак на рускиня. Не че ги търся специално, просто и двата салона са ми в квартала и сравнително близо. Аз съм доволна, стори ми се, че госпожицата не беше наплашена след процедурите. Но дъщеря ми не хареса как са я подстригали. Нали знаете, както с фризьорите при хората - отиваш при друг, уж същата прическа, но виждаш разлики Smiley За мен не е фатално, но дъщерята иска да търсим друг салон.

# 104
  • Мнения: 2 631
Моята я водя в ЗооФамилия в София и сме много доволни. 😇

Общи условия

Активация на акаунт