На море в Турция - тема 74

  • 67 962
  • 788
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 429
Здравейте от aqua fantasi- kusadasi — Първите впечетления е не си го причинявайте нищо от този хотел не си заслужава . по късно ще качим подробен коментар. Инече пътя от Пловдив до Кушадъсъ го взехме за 7 часа + 1 час висене на границата за да минем. Бензина е 25-26 лири дизела беше малко по скъп. За тези който са с кола карайте внимателно, че има много проверки и полиция по пътя
От къде минахте като път?

# 601
  • София
  • Мнения: 1 442
Здравейте, моля за мнения от тази година(ако има ще е супер) за хотел Sunis efes royal palace в Йоздере. В огромна чуденка съм дали да не го сменя за Селектум в Сиде. Пътувам сама с автобус и дете на 11 години
Бях пуснал във фейса питанка, понеже за Корумар прочетох 2-3 кофти отзива, че искам да го сменя и един от вариантите беше Сунис. Ми няколко човека ми казаха да се откажа, че нещо бил зле тая година.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Здравейте, моля за мнения от тази година(ако има ще е супер) за хотел Sunis efes royal palace в Йоздере. В огромна чуденка съм дали да не го сменя за Селектум в Сиде. Пътувам сама с автобус и дете на 11 години
Няма какво да се чудите.Изберете Сиде.
Имам въпрос как така сменяте хотели?Нови резервации ли правите и парите от старите се прехвърлят към новата ли?И ако е направена на ранни какво следва?

# 603
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте, моля за мнения от тази година(ако има ще е супер) за хотел Sunis efes royal palace в Йоздере. В огромна чуденка съм дали да не го сменя за Селектум в Сиде. Пътувам сама с автобус и дете на 11 години
Бях пуснал във фейса питанка, понеже за Корумар прочетох 2-3 кофти отзива, че искам да го сменя и един от вариантите беше Сунис. Ми няколко човека ми казаха да се откажа, че нещо бил зле тая година.
Аз точно тези коментари прочетох и се замислих за смяна
Здравейте, моля за мнения от тази година(ако има ще е супер) за хотел Sunis efes royal palace в Йоздере. В огромна чуденка съм дали да не го сменя за Селектум в Сиде. Пътувам сама с автобус и дете на 11 години
Няма какво да се чудите.Изберете Сиде.
Имам въпрос как така сменяте хотели?Нови резервации ли правите и парите от старите се прехвърлят към новата ли?И ако е направена на ранни какво следва?
Ако сменя ще пиша подробности

# 604
  • София
  • Мнения: 1 442
Здравейте, моля за мнения от тази година(ако има ще е супер) за хотел Sunis efes royal palace в Йоздере. В огромна чуденка съм дали да не го сменя за Селектум в Сиде. Пътувам сама с автобус и дете на 11 години
Няма какво да се чудите.Изберете Сиде.
Имам въпрос как така сменяте хотели?Нови резервации ли правите и парите от старите се прехвърлят към новата ли?И ако е направена на ранни какво следва?

Все едно сега го взимаш, няма ранни, даже май и някакъв касаплък има, като глоба, май 30лв ли беше или 50.

# 605
  • Мнения: 3 177
Откъде е по-добре да се пътува за Измир - през Айвалък или Балъкесир?

# 606
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 818
slavei4e, основният принцип е един: всяка промяна по резервация за ранно записване означава анулация на старата резервация и правене на нова. Новата е по цените валидни в момента.
Въпреки, че по принцип не е ОК подобна промяна, повечето БГ туроператори имат някаква символична глоба (20-30-40 лв. на човек) и правят промяната.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 1 935
Може ли някой да каже дали е почивал в този хотел SENSITIVE RESORT SPA –Белек
Дават ми добра оферта за 02.09
Ще съм много благодарна ,ако чуя мнение за да взема решение .

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Не се лъжи по примамливи оферти.Хотела не е хубав.Преди няколко години агенциите го предлагаха доста ,но като заваляха отрицателните отзиви се кротнаха.Избери друг.

# 609
  • Мнения: 419
slavei4e, основният принцип е един: всяка промяна по резервация за ранно записване означава анулация на старата резервация и правене на нова. Новата е по цените валидни в момента.
Въпреки, че по принцип не е ОК подобна промяна, повечето БГ туроператори имат някаква символична глоба (20-30-40 лв. на човек) и правят промяната.
[/quote
И Аз мисля че е така. Но има и хотели, който ги намаляват като цена. И макар и пак с някакво доплащане, може пък според човек повече да си заслужава. Вече съм на мнение че по добре 200,400 лв отгоре. Ама поне да си доволен. Ако е до толкова приемливо. Споделете после казуса

# 610
  • Мнения: 3 177
Музейната карта за цяла Егейска Турция има ли някакво намаление за ученици?

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 1 935
Не се лъжи по примамливи оферти.Хотела не е хубав.Преди няколко години агенциите го предлагаха доста ,но като заваляха отрицателните отзиви се кротнаха.Избери друг.
Много ти благодаря Славейче !
Тъй като нямат голям бюджет търсим приличен хотел за двама млади .
Нямат толкова претенции  и са със скромните 2500 -3000 лв за двамата .
Някой ако може да предложи хотел приличен за тази сума приблизително и дата 02.09 ще бъда много благодаря !

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 08:19 от jb66

# 612
  • Варна
  • Мнения: 426
Здравейте от aqua fantasi- kusadasi — Първите впечетления е не си го причинявайте нищо от този хотел не си заслужава . по късно ще качим подробен коментар. Инече пътя от Пловдив до Кушадъсъ го взехме за 7 часа + 1 час висене на границата за да минем. Бензина е 25-26 лири дизела беше малко по скъп. За тези който са с кола карайте внимателно, че има много проверки и полиция по пътя

Ще чакам с нетърпение подробния ви коментар. Имаме резервация за там в началото на септември и направо ме хвърлихте в джаза 😏

# 613
  • Мнения: 3 117
Искам да питам някой от вас сключвал ли е застраховка за "отмяна пътуване" към тур. агенция и доколко има смисъл от нея?

# 614
  • Мнения: 3 177
През английската версия на Travel republic вече не може ли да се резервира? Поразгледах старите теми и ми направи впечатление, че в последно време се коментират основно резервации през travelrepublic.ie .
Извинявам се, ако ставам досадна с въпросите, но от няколко години не съм ходила в Турция и доста неща са се променили.

Общи условия

Активация на акаунт