Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 37 775
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Вале, Вале ще се хвалиш я,то детето е толкова умно и кадърно.Много и се радвам на успехите  , браво.Браво и на теб и на ТМ че я подкрепяте и сте винаги до нея.Зет варненски искаш ли?Stuck Out Tongue Winking Eye нали ще ви го пращам в София.И той ми е умничък  и сладичък.Kissing Heart
Славе това издевателство над децата след 4 клас е напълно излишно.За тях е стрес без никакво значение,а за учителя да провери дали се справя супер.

# 16
  • Мнения: 8 758
Ей сега кръстосахме шпагите с Плами!
  Вале, браво на Мими, радост и гордост и тя !А на вас с ТМ шапка свалям за мотивацията и амбицията , която сте посяли. С това аз не се справих.
     Или поне не така, както ми се ще.
  При нас лятото дойде още преди две седмици- през деня си е 30 градуса жега.Другата седмица пълним басейна.

# 17
  • Мнения: 1 489
Вале, браво на Мими! Само напред и нагоре й желая!

Славче, докато пиша матурата е минала. Но все пак стискам палци!

Смърфи, дано всичко е наред и операцията да мине успешно!

Мари, и при нас миналата седмица започваха да косят преди 7ч. Дори на затворени прозорци беше много неприятно. Ясно е, че трябва да го свършат, ама да е в по- приличален час.

За неспоменатите поздрави и прегръдки! 😘

# 18
  • София
  • Мнения: 8 374
Привет, момичета.
ВАЛЕ, присъединявам се към останалите. Поздравления за Мими. Разбира се, че ще се гордееш и ще се похвалиш. Къде другаде, ако не при нас. Нищо не ни държи вързани една за друга, освен добрите чувства, съпричастността, желанието да си помогнем и да си съчувстваме в случай на беда или да се радваме, когато нещо хубаво се случи.
А аз снощи посред нощите посрещнах щерката и двете внучки на летището. Щерката идва за две лекции, а момичетата да си видят ремонтираните стаи. Доволни са, няма да боядисваме трети път. Stuck Out Tongue Winking Eye А и майстора го стегна кръста, та сега го мажа с разни мазила.
И моята внучка беше на матура, като момиченцето на СЛАВЕТО. Коментарът й е - беше много лесно. Наистина нямат значение тези изпити. Защо мъчат децата? През моето учение нито веднаж не съм държала задължителна матура. Минах между капките. Grinning
СМЪРФЧЕ, хубави новини казваш. Дано всичко се нареди по най-добрия начин за татко ти и за вас.
МА КО, Шефът доволен ли е от екскурзията?
Напускам ви. Прегръдки на неспоменатите момичета. Hug

# 19
  • Мнения: 8 758
Привет, съботно!
  Тази нощ при нас валя, гърмя,трещя  и два пъти спира тока.  До обяд съм на работа и след това тръгваме за Осеновлаг , чифлик Ненкови. Намира се  в близост до манастир Седемте престола, близо до гара Елисейна. С моите дружки, мъже и техните деца, моят син  е на работа. С тях сме група от първи клас на децата,  станахме си най-добри приятелки , за краткост се наричаме Кокошкарника. Обаче , тези мои френдки ми спестиха подробности около завоите и стръмния път, защото знаят , че няма да ида.Аз имам страх от такива пътища. Общо взето като ходим някъде  ММ се съобразява с това.А тук сега се оказва ,че има много завои, тесен път и без мантинели. Цяла нощ не съм спала , да го мисля. Ще се съсредоточа върху красотата на пътя и предполагаемото готино изкарване на времето с приятели. Ама солено ще им излезе.
    Иначе съм на работа и туй то.
Фло, много хубаво ми звучиш покрай внучките.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 857
Привет, дами!
Ние след малко ще сме в Бургас.
Марулетке, ще минете през наше село😁.
Много е хубав чифлик Ненкови, ходили сме. Може да пояздиш кон. 😁Не са толкова завои, споко.

# 21
  • Мнения: 8 758
Валка, знам , че минаваме през Ребърково. За коня, ще му го спестя на горкото животинче , че ще се счупи под мен.
  Заплюла съм си джакузито, ако не гърми и не трещи,че е външно.И една сауна мисля да направя, само да стигна в съзнание.

# 22
  • Мнения: 11 622
Приятен да е денят ви момичета!
Чакам разказите от Бургас и чифлика Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 39 317
Да се разпиша в темата.
Фло, и аз те четох с интерес. Сега да си направите женско парти с щерката и внучките. После включете и мъжката част.
Марулетка, Вале, приятно изкарване и на вас.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 857
😁

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 06:20 от Валенцето

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Привет!
Днес докато стигна до кафето, ракиено време стана. Сутринта отидох да остава Шефа при майка и ей сега си влизам. Отбих се уж за малко да видя една приятелка докато е на работа и трябваше мъжа ми да ме събере, като той се прибира от работа Joy
Хубаво да си изкарате в Бургас
Фло, забавлявайте се, радвам се, че са харесали боядисването
Марулета, щом не можеш да пътуваш по завои, то не тръгвай към Кръстова гора. Такъв ужас изживях на този път, че няма да го забравя. Мъжа ми, който не обръща внимание на пътя, ако ще с колата по вертикален сипей да слиза, там беше под голямо напрежение, нищо, че се движехме с 10 км/ч. Аз бях загубила и образ и картина и прекрасните гледки изобщо не можеха да ми привлекат вниманието. И ремонт правеха горе, на този път с бетоновози се разминавахме и в една посока с тях. Малко преди да стигнем Радето звънна да види до къде сме. Като я започнах по телефона, къде ме е пратила и, че този път е измислен и да не си вярващ, като стигнеш горе, ако стигнеш, да запалиш във всичките 20 и колко параклиса бяха по една свещ. Тя умря да се смее се мен и ми вика "ама то човек 3 пъти трябва да отиде". Да да, 3 пъти, ако знаех какво е и 1 нямаше да отида.
Докато напиша чаршафа, Валето се появила. Много хубава Мими
Хубав иукенд на всички Hug

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Вале край ,сгодихме се:kissing_heart:
Марулетка ние ходим там на върха в село Миланово, кумът ни има къща там наследство от баба и дядо му.Мноооого се кефя на пътя и красотата на природата,стига се над облаците сякаш.Хубаво да си изкарате ,а височината се бори с алкохол в прекрасна компания.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • Мнения: 39 317
Вале, честита ви награда и чест! Видях награждаването във фейса, но нали съм инкогнито понякога ме е срам да кометирам когато искам по- женски приказки да напиша. Мими е много хубава и доволна също.

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 15:48 от mariat

# 28
  • Мнения: 5 997
Мими е уникална девойка, радвам се че успях да се запозная и с нея.
А под секрет да кажа, че и за фотограф я назначихме та чакайте и снимков материал от срещата.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 857

Айде две красавици и аз😁

Общи условия

Активация на акаунт