Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 42 420
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 39 810
След малко отиваме на Сандански на ортодонт за щерката, ще запишем час и за момчето и от септември го почваме и него.
Успешен ден!

# 661
  • Мнения: 3 859
Лежане, басейн, лежане, басейн..........

Да не видиш нещо, хаха. JoyJoyJoy
И аз така, ама нали е уж почивка. Днес обаче времето хич го няма и ще пропуснем басейна.

# 662
  • Мнения: 9 256
Аз и днес следобед ще съм така,пу-пу!Оказа се,че трябва да съм почивка, днес половин ден. И мисля пак така ,само се чудя дали да не добавя една мента със спрайт за разкош. Все пак ще ме водят на море,трябва да направя малко загар, да не изгоря.
  Синчето днес си взе новата пълнолетна лична карта и хукна да си отваря банкова сметка.Нова,че старата не го кефи. Ей, бързат да порастнат.

# 663
  • Мнения: 6 181

Добро утро! Хайде кафето от мен.
От събота сме на село за постоянно. В петък събрах по-голяма част от багажа. В събота сутрин докато чакам мъжа ми от работата си говорихме с младежа и тавана на хола се срути... Във входа май само нашия издържа толкова време повечето преди 11 г. изпопадаха. Та сега освен довършителни работи по къщата предстои и ремонт в апартамента, но никак не бързаме. Вчера извадихме част от картофите, днес сега като изпием кафето и ги приключваме. После по сенките на хладно в компанията на чурулик и компания. Весело е с птичките. Само на съседа му пречат и когато си е в къщи пиратки хвърля...

# 664
  • Мнения: 11 672
Добро утро!
Бързам да пия кафе докато може да се диша....
Вчера Дългун не беше на училище, че трябваше да пътуват до университета в Манчестър на посещение, но имаше оранжев код за горещини и го отложиха.
Голяма жега - в моята прохладна градина стигна до 35гр., имах работа до Лийдс, чаках да се "разхлади", обаче.....



Част от магистралите са затворени, защото асфалта подава.....
Днес пак ще е жега, а имам ходения, че ще тръгваме и за България....

# 665
  • Мнения: 39 810
Добро утро.
Лейди, имате ли климатици у дома?

# 666
  • Мнения: 11 672
Няма климатици Laughing обаче в къщата повече от 28гр не достига. Стоим на затворени прозорци, че само като отвориш и те пари LaughingLaughingLaughing
Добрата новина е, че в сряда идва дъжд Laughing

# 667
  • Мнения: 39 810
Е, ще изтраете до сряда.

# 668
  • Мнения: 11 672
В сряда тръгваме Laughing

# 669
  • Мнения: 9 256
Добро утро!!!!
  Лейди, с какво пътувате? На някой места в Бг лек затегнаха мерките - засега маски .
  Джейми, как така се срути таванът?
   Стискайте палци, днес лапето е на изпит.
  Лейди, слушах аз сутринта по новините за жегата в Англия. Там май чак на такива горещини не са свикнали.
    АЗ работя..........

# 670
  • Мнения: 11 672
Марулета с колата тръгваме. Какви мерки и къде - кажете да се подготвя.
Никой не е свикнал на такива жеги тук, нищо не е съобразено с тях. На една линия сме със южна Дания и Швеция Laughing Ако не е гълфстрийм, тук щеше да е само лед....

# 671
  • Мнения: 9 256
Аз четох за маски в институции и обществени места.  https://news.bg/health/v-1-3-ot-stranata-otnovo-se-vavezhdat-cov … t-ponedelnik.html

# 672
  • при късмета
  • Мнения: 24 156
Добро утро!
Джейми, бързо да оправите проблема, не е никак малък.
Калинче, маски се върнаха в здравни заведения и социални домове. И на места където се събират много хора (което е доста разтегливо понятие), спазване на дистанция. Градовете сами си въвеждат мерки, спрямо броя болни, Варна мисля, че е в това число. За жегите, съчувствам ви, хората не са свикнали на такива Т и е опасно направо. Ако имате възможност да се видим като сте тук, много ще се радвам
марулета, стискам палци на сина, ще се справи
И почерпка да сложа, днес имаме годишнина от сватбата

# 673
  • Мнения: 11 672
Мако да сте здрави и щастливи! Горчиво!
Искам да се видим, но не знам как ще организираме времето, което не е много, а има много много административни неща за оправяне......
Значи слагам кутия с маски.
Да вземам ли тестове за всеки случай?

# 674
  • при късмета
  • Мнения: 24 156
За сега казаха, че и сертификати няма да се искат. Тук не важат тестове, които сам си правил вкъщи, ако някъде ги искаха ги правят на място или искат резултати от сертифицирана лаборатория. Ама този път сме далеч от това, поне засега

Общи условия

Активация на акаунт