Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 40 076
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 086
ма ко честита годишнина!
Сагата с тавана е дълга. През 2011 само година след акт 16 в рамките на седмица във два от входовете паднаха 4 или 5 тавана. Къде с уплаха, къде с леко контузени хора. И тогава в нашия вход нямаше поражения. Мина специална комисия, която да установи какви са причините. Един от подизпълнителите си е спестил някакви материали между плочата и мазилката. И така на всяко падане, което вярвайте се чуваше навсякъде се минаваше с точилката сантиметър по сантиметър в двете стаи. В нашия вход поради наместване на плочите се надигаха плочките във фоайето. Преди около 5 г и при нас почнаха да се отлепват, пада парче около метър диаметър, но то си е достатъчно силно и страшно. Сега предстои да се изчисти целия таван и да се шпаклова. На село сме с окачени, но заради кухненското там не можем да го приложим, а не ми се правят нови шкафове.

# 676
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро!
Ма ко, честита годишнина! Още много години любов и хармония ❤️
Марулета, успех на младежа 🤞
Джейми, преди няколко години в детската градина, в която работи кумата, падна тавана в едната занималня. За късмет - точно по времето, в което децата спят, като се е откъртила централната част, а върху децата не е паднало нищо. Само са се уплашили. Тъй като сградата е нова, първо са се обърнали към строителя. Той, разбира се, е бутнал на директорката, а тя с огромно задоволство и усмивка е казала на всички работещи, че заради причинения стрес, строителя ще ги прати за седмица къде-беше-там. Само кумата е имала достойнството да заяви, че това противоречи на всички етични и човешки принципи, поради което тя няма повече да работи там. И напусна. Толкова я обичам ❤️

# 677
  • Мнения: 39 575
Ма ко, честита годишнита. Да се слушате дълги години.

# 678
  • Мнения: 8 991
Гор-чи-во! Ма ко , много пъти да черпиш още, да се обичате и подкрепяте!!!

# 679
  • София
  • Мнения: 8 431
Привет, момичета!
МА КО, ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ОТ МЕН! С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ. ДА ГЛЕДАТЕ ЗАЕДНО ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ. И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ИСТИНСКОТО ВИНО Е ГОРЧИВО. Grinning
ЛЕЙДИ и аз си помислих дали няма да можем да се срещнем.
МАРУЛЕТКА, успех на изпита на твоето момче, мой астрален близнак.
ДЖЕЙМИ, всичко е добре, когато завърши добре. Важното е, че няма контузени.
СМЪРФЧЕ, как е татко ти, възстанови ли се?
ВАЛЕНЦЕ, разкошни праскови си показала във фейса. Браво!
АНГЕЛЧЕ, още стискам палци и чакам да се похвалиш. Simple Smile
МАРИЯТ, И АЗ СЪМ ТУК, за вас днес е чувачето с прегръдките. HugHugHug
БАБА ЯКА пак изчезна. Какво ли става с нея?
Аз докарах нещата до генерално чистене. В четвъртък идват младежите и след няколко часа работа къщата ми ще светне. В неделя живи и здрави ще дойдат и другите внучета. Чакаме ги с нетърпение.
Желая ви хубав ден, милички! Heart

# 680
  • Мнения: 11 650
Добра вечер!
Не се диша - днес 43гр. показа съседа от колата си. Ние - само в градината Laughing
Дългун пак не беше на училище, че днес щяха да ходят на езда - направо е бесен.
Утре го дават по-човешко - 30 гр Laughing
За срещи нищо не обещавам, че бая документи има за оправяне...., а реални 2 седмици ще имаме в България.....

# 681
  • Мнения: 8 991
Лейди, 30 гр си е супер , на фона на 43.
   Тъй, да си похваля синчето - вчера си взе и шофьорският изпит с една наказателна точка.Дали са му  я ,защото не бил сигурен,че някакъв човек ще пресича и намалил, почти спрял.А човекът просто си стоял на тротоара и си чакал друг дядо да си бъбрят.Не знаех, че ако намалиш да дадеш път на евентуален пешеходец, а той не се окаже такъв, ти вземат точка.Защото създаваш предпоставка за птп с този отзад.
   И да почерпя , днес щерката имат 3та годишнина от сватбата.
 Да са  все така сговорни  и още внуци да имам!
   

# 682
  • Мнения: 6 086
марулета честита годишнина на дъщеря ти. Безаварийно шофиране на младежа.
Днес трябва да дойдат да прекарат тв и интернет, но и на мен ми смениха часа за АГ от утре за днес, та младежите сами ще надзирават майсторите докато се приберем. Вчера гостувахме на нашите изкарахме няколко часа в приказки и тази сутрин рано рано се прибрахме, че мъжът ми е на работа. Оправих малко от цветната градина, че не се виждаха цветята от трева, сега ще нарежа едно зеле за кисело и то ще стане време да отивам в града.

# 683
  • Мнения: 11 650


Добро утро дами!
Да е спорен денят ви!
Марулета да са ти живи и здрави дечицата и още много радост да ти носят!
Довечера катуна тръгва Laughing стискайте палци за бързо и безаварийно пътуване.

# 684
  • при късмета
  • Мнения: 24 096
Добро утро!
Благодаря за пожеланията, момичета Hug
марулета, още дълго да празнуват младите
Джейми, да кажеш какво е казал доктора
Калинче, лек път! Сигнализирай като пристигнете
Вчера уредихме уроците по математика за учебната година, та съм спокойна. С друга госпожа ще е, много добре обяснява.
Гушки на всички и хубав ден Hug

# 685
  • Мнения: 39 575
Марулетка, честита книжка. Да го води само на хубави места и без аварии. На щерка ти- горчиво. Все по- хубав да им става семейния живот.
Лейди, лек път!
Джейми, успешен преглед.
Ма- Ко, аз днес почнах с покупката на учебниците.

# 686
  • Мнения: 6 086
Ladybird _ лек път.
Прегледа мина док каза, че  всичко е наред и след три месеца на цитонамазката. Сега ще си запиша че какъвто съм заплес.
До автобуса за село имам час и половина така че ще отида да нагледам цветята в апартамента.Те последни ще пътуват.

# 687
  • София
  • Мнения: 9 885
Изпуснах ви!
Честита годишнина на Ма ко и мъж, здрави и щастливи!
Марулетке, ма каква хубава булка е била щерката, видях във фейса! Живи и здрави дълги години!
А на момчето ти -да шофира внимателно, да пази себе си и околните!
Лейди, лек път!
Джейми, браво за прегледа! Играх го това аз преди години-конизация, притеснения.... Всичко ще мине!

При нас какво ново.... Мими е на Лидерската академия до Търново тази седмица. Много и харесва. 70 момичета.... Кокошарник. 😁 Упражнява си английския, забавлява се и учи нови неща.


Хайде и кафето за хубав ден!

# 688
  • Мнения: 39 575
От тез теменужки не мога да усетя аромата на кафето.
А, добър ви ден.

# 689
  • при късмета
  • Мнения: 24 096
Добър ден!
Страхотно кафе
Джейми, броим го за добри новини
Вале, Мими много да се забавлява
Мария, как от толкова рано разбирате какви учебници ще трябват за догодина? При нас се разбира чак на първата родителска за годината. Учебниците ги дават от училището, ама всяка госпожа си има претенции за издателство на помагалата. Нищо не мога да взема предварително, освен тетрадки и химикалки. Подвързии даже не мога, защото са различен формат учебниците
Калинка, пътувате сигурно. Ако наглеждаш темата, вчера даваха по новините, че на сръбската граница се чака по 8 часа за влизане в България. Не разбрах причината, но ако мислите да минавате от там, проучете
Отивам на разходка, хубав ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт