Откраднати мечти (Yarali Kuslar)- Нова

  • 20 351
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 382
Благодаря за информацията! Очакваше се да има такава промяна във времетраенето от есенния сезон, но не разбирам защо да не го излъчват и в петък. Така ще се проточи още повече във времето.

# 61
  • Мнения: 5 382
Отбивам се да отбележа, че освен сюжета ми харесва и музиката в сериала. Освен това ме "мъчи" един въпрос. Медальонът, който Мерием носи, с форма на птица ли е? Все не мога да го видя добре. Връзва се да бъде птица и би било хубаво, ако наистина е.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 501
Привет!
Белл, аз също мисля, че това е птица. Виждала съм и при други турски актриси такъв медальон, където много по ясно се вижда, че е птица. При една много се съмнявах, защото ми приличаше на християнски кръст, което е невъзможно, после се изясни , че е птица.
Помъчих се да увелича тази снимка, но не е се вижда ясно.
Все още продължавам да гледам епизодите, но с голямо напрежение. Толкова много злоба и непочтеност навсякъде. Изнервям се само като видя Мелис и Текин,  а да не говорим и за другите гадняри. Много лошотия има в почти всички турски сериали, но тук са се забравили. Не бих се измъчвала да гледам повече, но единствено ме зъдържа прекрасния голям -малък артист Йомер.
Хубава вечер.

# 63
  • Мнения: 5 382
Вече започва да ми доскучава сюжетната линия с Айше и Джемил. И те, и другата двойка Мерием и Левент, прекаляват с мълчанието. Протака се и става досадно вече.

# 64
  • Мнения: 1 864
Честит празник!
Днес рожден ден празнува Йозгюр Йозберк (Текин). Той навършва 48 години!
Гледали сме го и в Свободен дух (Ранобудна птичка). Там беше в ролята на Енцо Фабри.

# 65
  • Мнения: 5 382
Честито Съединение и ЧРД на нашето лошо момче!

# 66
  • Мнения: 1 864
Здравейте! Разбрах любопитен факт за детето в ролята на Йомер.
Емре Мете Сьонмез е роден на 30 януари 2014 г.  Бащата е български емигрант.
Джерен Явуз (Аслъ) ще участва в новия дневен сериал с участието на Еркан Мерич - “Съдба”, който ще се излъчва по TV8.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2022, 19:40 от mimchyyy9

# 67
  • Мнения: 5 382
Ох, и утре ли ще гледаме Мерием затворена в сауната? Накрая ние ще се измъчим повече и от нея.

Иначе ми хареса как майката на Айше се обади на Джемил и как после той беше откровен с Оя. Сега тя може и да приеме предложението на Доган, макар че първоначално го отхвърли.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 09:56 от bell_87

# 68
  • Мнения: 1 864
Ох, и утре ли ще гледаме Мерием затворена в сауната? Накрая ние ще се измъчим повече и от нея.

Иначе ми хареса как майката на Айше се обади на Джемил и как после той беше откровен с Оя. Сега тя може и да приеме предложението на Доган, макар че първоначално го отхвърли.

Днес спасяват Мерием. Левент дава кръв за нея.

# 69
  • Мнения: 5 382
Това с даването на кръв май не го показаха. Или предстои?
Иска ми се Текин да издаде Мелис или някак да я накаже за стореното, но едва ли ще стане.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 501
Белл, аз регледах напред в няколко епизода, но много още неприятности ни очакват. Мелис е олицетворение на злото и всяко нейно действие води до мъка на Мерием, а тя се измъква. Мерием оздравява, но да бъде отново нещастна се намесва Текин. Той заплашва Мериен и я поставя пред дилемата, че тя трябва да се ожени за него в противен слючай ще убие Левент. И да, Мерием се жени за Текин, но предстоят много ситуации - тя бяга и мисля, че брака не е консумиран. Освен това Текин измисля донос и вкарва Левент в затвора. О, много изпитания ни очакват, но това за сега разбрах.

# 71
  • Мнения: 1 864
Това с даването на кръв май не го показаха. Или предстои?
Иска ми се Текин да издаде Мелис или някак да я накаже за стореното, но едва ли ще стане.

Трябваше днес да го дадат.

# 72
  • Мнения: 5 382
Скрит текст:
Това с даването на кръв май не го показаха. Или предстои?
Иска ми се Текин да издаде Мелис или някак да я накаже за стореното, но едва ли ще стане.

Трябваше днес да го дадат.
Да не би да са го изрязали? Не че ми е толкова важно в случая, но съм го забелязала и в други сериали. Като гледам в оригинал е едно, а тук по телевизията понякога изрязват част или дори цяла сцена.

# 73
  • Мнения: 1 864
Скрит текст:
Това с даването на кръв май не го показаха. Или предстои?
Иска ми се Текин да издаде Мелис или някак да я накаже за стореното, но едва ли ще стане.

Трябваше днес да го дадат.
Да не би да са го изрязали? Не че ми е толкова важно в случая, но съм го забелязала и в други сериали. Като гледам в оригинал е едно, а тук по телевизията понякога изрязват част или дори цяла сцена.

Изрязали са го.. Утре ще има епизод. Сериалът вече ще се излъчва всеки делничен ден. Семейни войни пада от програмата.

# 74
  • Мнения: 5 382
Добре е, че ще има епизод всеки делничен ден.

И сега какво, Айше ще помага да се вземат Джемил и Оя? Другите не са ми интересни към момента, затова и не ги коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт