Болят ли гърдите при ранна бременност? *Б*

  • 46 748
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 315
Хайде да се включа и аз в списъка на чакащите.
  superuu
Доста тежки ще са предстоящите две седмици, въпреки опитите ми да не мисля за това. Предполагам, че и при вас  е така. Стискам палци на всички и само хубави новини в началото на февруари!!!

# 46
  • Мнения: 201
Дааа.... и аз си пожелавам всички да се похвалим с  EFP в близките седмица-две newsm10

# 47
  • Мнения: 201
момичета, я да ви питам-вие имате ли киселини Embarassed
и от преди съм имала, но от вчера каквото хапна и.... Blush  Blush
дори и от натурален сок от кайсия, който според мой познат лекар действал много добре на стомаха!

някой чувал ли е нещо по въпроса Wink ???

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Момичета , защо не се пръхвърлите в седмичната тема ?!
Разговора се е изместил от същността темата и в момента все едно вървят две 'седмични' теми!
Поздрави !  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 612
Цитат на: Момиче
ВЪПРОС КЪМ ЛИЛИЯ
за какви стимулиращи лекарства става въпрос? може ли да споделиш повече?

Ами преди като ходих при една друга лекарка ми изписаха Клостилбегит(пих го по 1 на ден, а после увеличиха дозата на 2).
В петък съм на преглед и още нищо не мога да кажа, така, 4е като имам отговор по въпроса ще ти пиша!

# 50
  • Мнения: 2 494
Ок, Моренка е права!!!

Съвсем по темата или по точно ----->точно обратното. Мен обикновено ме болят гърдите седмица или 10-тина дена преди да ми дойде , а този месец-нищо! Никакви болезнени гърди, а болезнени яйчници- които по принцип не ме болят предварително, а само по време на самия цикъл?!!!! И имам някакво течение(не съм имала от....не помня,много отдавна) Дали е възможно това да е .......симптом? fingerscrossed

# 51
  • Мнения: 1 320
но става въпрос за стимулиране на овулацията, нали?

# 52
  • Мнения: 1 320
меган. аз се усещам по същият начин с тази разлика, че винаги съм имала страшно болезнена менструация и течение. но сега вече е нетърпимо-имам чувството, че ми пронизват яйчниците с шиш и особено левият /а този месец десният трябва да е родил яйцеклетката/ и течението ми беше толкова силно през последните 2-3 дни, се миех по 2 пъти на ден. не зная какво означава това. гърдите само леко ме пронизват от време на време. а пък до цикъла имам още цели 10 дни!

# 53
  • Мнения: 1 612
Цитат на: Момиче
но става въпрос за стимулиране на овулацията, нали?

Да определено.

# 54
  • Мнения: 1 612
Цитат на: megan@
Ок, Моренка е права!!!

Съвсем по темата или по точно ----->точно обратното. Мен обикновено ме болят гърдите седмица или 10-тина дена преди да ми дойде , а този месец-нищо! Никакви болезнени гърди, а болезнени яйчници- които по принцип не ме болят предварително, а само по време на самия цикъл?!!!! И имам някакво течение(не съм имала от....не помня,много отдавна) Дали е възможно това да е .......симптом? fingerscrossed

Ох какво да ти кажа, мисля, че когато една двойка започва да не се пази след като дълго време е било обратното в организма на жената протичат някои изменения и може би течението се дължи на това.
Аз винаги имам течение 10 дена преди да ми дойде, а след менструацията изчезва.

# 55
... аз си усещам като забременеея, ама тоя месец съм с едни смесени чувства, че чак се чудя полудявам ли! Вероятността да видя две чертички е малка, граничеща с нищожност, но пък утре дофтура ще си каже!
Гърдите иначе ме болят, почват от зърната още някъде към 7-8 ден от зачеването... аз нали все планово, та си знам кое, кога и как става Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 320
а пък мен вече нищо не ме боли. та май само е било внушение и очакване. то лелята я чакам следващият петък, има още цяла седмица до тогава, де...обаче снощи прочетох в някаква тема за извънматочната бременност, че "задължителен" признак били болките в гърба, а мен точно там ме боли-все едно гърдите са ми поникнали на гърба. та ако ще съм бременна "извънматочно", по-добре да не съм бременна изобщо. ей така се успокоих и сега мисля да поработя малко, че да ми се понапълни главата и с други мисли. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 358
Изобщо не е задължително болките в кръста да са признак за извънматочна, не се шашкай излишно!
И с Оги, и сега имам силни болки в кръста в началото, но не е извънматочна.
Спокойно!

# 58
  • Мнения: 1 320
ама освен кръста ме боли и гърбът. там, където са лопатките. ей това ме притесни.

# 59
  • Мнения: 4 358
Може да те е надухало някъде. Ако остана само за 5 минути на течение, веднага ме стягат раменете и лопатките.
Опитай да не си мислиш най-лошото, зареди се само с положителна енергия! Подарявам ти от моята  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт