Оставяте децата си сами, за да свършите нещо?

  • 2 161
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 603
да оставям я,и нея и батко и също.Даже синът ми  съм го оставяла сам-самичък да спи и аз отивам да пазарувам в магазина.Сега пък го оставям той да я гледа,а аз на покупки.Това разбира се,когато вали и не мога да ги изведа  Peace
Иначе тя си стои в едната стая и си играе,а аз върша нещо в другата и отвреме-навреме хвърлям по поглед и слушам

# 31
  • Варна
  • Мнения: 119

Оставям го в проходилката,в един басейн с играчки .Давам някаква интересна играчка и така .Забелязах обаче ,че много бързо му омръзва всичко и наддава писък и аз пак съм при него .

# 32
  • Мнения: 990
Да, оставям ги  и досега съм нямала проблеми . Може би защото са двама и се заиграват .Слагам ги в проходилките и им давам играчки , а аз с бейбифона в кухнята  1dishes  hang

# 33
  • Мнения: 1 043
Оставям го сам,но го затрупвам с играчки,за да не скучае.Така не ме търси,т.е. не пищи  поне половин час и аз мога да свърша нещо  Peace Но от време на време бабите ми развалят дисциплината  Crossing Arms

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Тя си стои в нейната стая,докато аз си върша домакинската работа или чета в бг мама. Peace

# 35
  • Мнения: 4 629
Спомянм си, че имаше един период, когато всеки ден се обличах под съпровод на крясъци  Crazy Оставях го синът ми какво да правя няма да тръгна да излизам по пижама я

# 36
  • Мнения: 619
да оставям го,или кака му го наглежда за малко.

# 37
абе аз го оставям ама е толкова палав че ми излиза през носа-гледам да свърша нещо докато спи или е в кошарата-поне там засега е сигурно

# 38
  • Мнения: 5 362
Преди съм я оставяла,но вече не мога.Слагах я в нейното креватче и докато спи съм ходила до магазина.

# 39
  • Мнения: 5 370
Всичко върша и оправям само и единствено ако има друг човек с мене или ако не е у дома. Иначе си е мишън импосибъл.........научил се, диваненцето му, да си отваря всички врати на поразия, така че -спасения няма.
Предпочитам детето ми да е опазено и здраво, отколкото да се мъча да свърша всичко за нула време под конец. Просто у дома няма начин за 100% обезопасяване....това е то.

# 40
  • Мнения: 2 677
Синът ми е още малък и не е проблем да стои сам в креватчето си. Или си гледа някъде, или спи (през повечето време  Laughing). Спокойно си върша работата. Ако се наложи обаче да изляза до магазина, дори за 5 минути, правя го само ако е спешно, ако съм сигурна, че спи и търча дотам и обратно като луда, щото не ми се струва редно толкова малко бебе да стои само вкъщи. Не че ще си направи нещо, ама...

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Децата преминават през различни периоди.
Докато навърши 6-7 месеца сигурно, нямах проблеми с оставянето й сама в друга стая. После настъпи един период, в който, ако не виждаше никого наоколо, започваше ужасен рев. След това ревеше само за мен. И така, докато проходи и започна сама да решава кога къде да стои  Grinning

# 42
  • Мнения: 2 622
Ние живеем в две стаи,и където съм аз,там е и бебка.Ама тя си обикаля със паяка,не стои на едно място.Не е проблем да сготвя,да прибера прането,да измия чиниите...Но да я оставя в кошарата(примерно)и да излезна от стаята-абсурд!Вече е по-големичка и ме търси,мамината котка Hug

# 43
  • Мнения: 992
оставям си я редовно самичка, в смисъл че тя си играе в кошара а аз си чистя или готвя или се къпя, досега проблем не е имало, не плаче, играе си сама

# 44
  • Мнения: 6 461
По принцип гледам да свърша всякаква работа докато спи малкия,защото просто той върви след мен на всяка крачка в къщи .Най-ми е трудно като трябва да вляза да ползвам тоалетната.С големия ми син нямам проблем,защото като му пусна да гледа за децата и мога да си свърша работата в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт