Планово секцио - вие ли избрахте датата?

  • 2 534
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не им дадох възможност да ме питат ,директно си казах датата ,която предварително си бях избрала.

# 31
  • Канада
  • Мнения: 494
Ами не!Като се разбра,че ще трябва да родя секцио,доктора реши,че ще е 14 юни-13 дена преди термина ми.Ама...графика беше запълнен вече,после каза 19,но пак нямаше място и накрая остана 21-ви!Така че,нямах избор,но пък датата ми харесва! Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз бях планово секцио по медицински причини. Лекарят ми каза да си избера дата една седмица преди термина.
И познай пуснах тема тук  Simple Smile
Това, което ме посъветваха беше да е най-близка до термина, та бебето да е максимално готово.
И така избрах си 07.07, петък.
Датата е супер, но петък е кофти защото събота и неделя няма никой.
Пожелавам ти едно здраве бебче и бързо и лесно възстановяване, като моето.

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Изобщо не съм се водела от нумерология, астрология и подобни  Peace
Бях на преглед, имах 2 см разкритие - беше четвъртък - в петък ме приеха за изследвания и в понеделник 16 февруари се роди синът ми. Терминът ми беше на 28.02.

# 34
  • Мнения: 83
И на мен ми предстои раждане със секцио /стерилитет, операции, а и бебо е седалищно към момента/ обаче по едно такова интересно време на годината.......термина ми е 04.01. Говорихме с доктора по този повод и ми каза, че датата трябва да е маааааксимум 10 дена преди термин -т.е. след 24.12. И аз си харесах 26-ти, но уви - не можело! Защото не се правели планови операции в почивни дни /а нали тогава е третият ден на КОледа/....

Та ми се искаше да питам мамите с планирани секциа и родили в неделя - това в коя болница? И как? /Аз съм се ориентирала към Шейново/

# 35
  • Мнения: 155
Докторката ми предложи 11 септември/понеделник/. На тази дата беше и терминът ми. Можех да избера и 13 септ./тогава съм родена аз/, но предпочетох със сина ми да сме на различни и все пак близки дати.

# 36
  • Мнения: 135
Не сме се водили от нумерологии, астрологии.. Имахме две дати за избор - 30.12. или 02.01. - това е положението. Избрахме 30.12., защото на 02.01. е починала едната ми баба, а не исках хората да свързват двете събития. Някои казват "Ама, защо в края на годината, туй-онуй.." - и двамата с баща и сме родени през декември - аз на 05.12., а той на 24.12. (както се шегува "И друга известна личност се е родила тогава!"  Laughing ), така, че сме наясно какъв кеф е това да си най-малкия от врстниците си, особено от една определена възраст нататък..  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 711
        Докторът ми предложи седмица, в която аз сама да си избера датата. Но така или иначе Явор избърза с 2 дни от датата.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 446
Докторката ни каза да си изберем една дата от 1 до 7 август и ние доста смело си избрахме 6-ти. Просто си харесахме числото. Но мъниците не изтърпяха и се наложи секцио на 5-ти август.  Grinning

# 39
  • Мнения: 506
Да, аз я избрах - 17.08.2006 г. Сборът на всяка двойка е 8, а това е едно от любимите ми числа. Другата дата, която бих желала беше 13 август (неделя), но точно заради почивния ден ме достраша, все пак знам ли кой доктор на кой плаж ще заваря.  Party

# 40
  • Мнения: 1 233
Аз си бях избрала датата, лекаря само ме ориентира в кой период трябва да стане, но така и не го дочаках. Дъщеря ми се роди на много хубав ден-Благовещение, Господ си знае работата! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 621
Да, аз си избрах датата. Първоначално беше 25.05, но бебека взе да проявява желание да излиза по-рано и я преместихме за 20.05 Hug

Общи условия

Активация на акаунт