Изпитани сайтове за парфюми - юни 2022

  • 69 496
  • 587
  •   1
Отговори
# 570
# 571
  • Мнения: 1 116
Помните ли какъв беше кода за сайта на Килиън, с който добавяше мини 7,5 мл? Сега добавя бебе при поръчка над 180 евро, а аз се чудя се дали да не прасна една Принцеса в новото шише. Дали ще ги заредят в Делириум?

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Чери, не е активен

# 573
  • Мнения: 3 733
Такааа, явно Вселената ме е чула, че съм простил предния път на nicheperfumes.net.

Имаше и  код за - 15 % - допълнително получих и точки за покупката, които ще ползвам като отстъпка при бъдеща поръчака.

Този път мострите дойдоха за два дни. Към тях имаше още безплатни мостри за над 90 евро.

Жестоки сте nicheperfumes.net, жестоки!

# 574
  • Мнения: 474
Здравейте, има ли актуален код за parfimo или поне безплатна доставка Simple Smile

Безплатна май имаше с всяка поръчка на Hugo Boss.

Скоро говорехте за него, май му е добра цената -

# 575
  • Мнения: 555
Още нещо от Испания,за любителите Idole Lancome https://www.perfumesclub.com/es/lancome/idole-lote/p_446988/ Цената в Парфимо и Нотино е близо 100 лв нагоре

# 576
  • Мнения: 94
Здравейте, влизам с оплакване и молба за съвет.
Поръчах от parfium.bg за приятелка  Alien edp 90 ml. Днес на робота пристигна пакетът, но го отварям сега и виждам надпис TALISMAN RECHARGEBLE     REFILLABLE TALISMAN.
Ще рече ли това, че съм получила пълняема бутила, каквато изрично не иска  приятелката ми, защото подмята парфюмите си в чантата, в куфара и къде ли не още и затова иска капсулиран продукт? И да се занимавам ли с рекламация, или да пия една студена вода и да се сдобия с нещо, което едва ли ще ползвам някога.
Благодаря ви предварително, но преди за се впусна в битка, бих искала да знам Има ли смисъл изобщо. Само уточняваме, че дългогодишното ми пазаруване онлайн ме е научило да правя клип при отварянето на пакетите и сега също снимах.

# 577
  • Мнения: 4 158
Щом е отворен сайта ще ви таксува 30% от стойността като ви връща пари.
Мисля че не си заслужава. Но има прочетете условията и помислете как да постъпите. Аз ако имам съмнение за нещо първо се обаждам по телефона да питам. За Alien EDP май вече всички са refillable. 🤔 Дори и малките по 10 мл.

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 07:01 от Lale_Lili

# 578
  • Мнения: 4 884
Здравейте, харесах някои неща в Нотино за близо 500 лв. Мисля, че нямат актуален код, но ... все пак да попитам да не би да съм пропуснала между постовете? Този на Чери не работи, за съжаление Simple Smile

# 579
  • Мнения: 3 733
В  ausliebezumduft.de - 15 % валидна до 03.07 - отстъпката се приспада автоматично.

Не участват:  Byredo, Diptyque, Dr. Barbara Sturm, Creed, Escentric Molecules, The Beautiful Mind Series, Saskia Diez, byNacht, New Notes, Fugazzi.

Но пък участват останалите - Pro Fumum Roma , Orto Parisi, Andy Tauer, Carthusia, Pantheon Roma, Comme des Garçons, Frédéric Malle , Imaginary Authors, Nejma, XerJoff, Stéphane Humbert Lucas 777 , Roja  и още....

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 06:21 от Milen™

# 580
  • Мнения: 105
Здравейте, влизам с оплакване и молба за съвет.
Поръчах от parfium.bg за приятелка  Alien edp 90 ml. Днес на робота пристигна пакетът, но го отварям сега и виждам надпис TALISMAN RECHARGEBLE     REFILLABLE TALISMAN.
Ще рече ли това, че съм получила пълняема бутила, каквато изрично не иска  приятелката ми, защото подмята парфюмите си в чантата, в куфара и къде ли не още и затова иска капсулиран продукт? И да се занимавам ли с рекламация, или да пия една студена вода и да се сдобия с нещо, което едва ли ще ползвам някога.
Благодаря ви предварително, но преди за се впусна в битка, бих искала да знам Има ли смисъл изобщо. Само уточняваме, че дългогодишното ми пазаруване онлайн ме е научило да правя клип при отварянето на пакетите и сега също снимах.
В описанието на парфюма трябва да фигурира кой от 2та вида е. В повечето сайтове даже се продават като отделни позиции. Погледах в parfium.bg - не пише, че е зареждаем. Към описанието има снимка на 60 мл незареждаема бутилка. Според мен сте напълно в правото си да го върнете и да искате възстановяване на пълната сума. Друг е въпросът, че не е трябвало да отваряте целофана, щом сте видели надписа, и най-вероятно ще е проблемно връщането.
Незареждаем 90 мл открих единствено в parfumi-shop.net, но цената е по-висока. https://www.parfumi-shop.net/product/1829-mugler-alien-damski-parfjum-edp.html. На сайта на Мюглер незареждаеми има само 30 и 60 мл, така че е напълно възможно да е спрян от производство и да има тук-там остатъчни бройки. Предложете и да си вземе малко стъклено шишенце и да си отсипе. Разнасяне на пълна 90 мл бутилка и без това е трудоемко.

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Аз имам два на ТМ с рефилъбъл бутилки и никога не са ми протичали. Ако само това са притесненията, и ако не се включи друг с негативен опит може би е добре да я задържите, отколкото да я върнете и да ви удържат 30%

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Prettyshop- BIG SUMMER SALE 💗
Голямо лятно намаление на ВСИЧКО!🌴
От 30 Юни до 02 Юли всички продукти са с отстъпка до -25%! ☀️ Само за поръчки онлайн!
Промоцията важи до изчерпване на количествата и не се съчетава с други кампании и намаления.

# 583
  • Мнения: 94
Благодаря за отговорите, дами. 💕💐💕
Може би аз съм се изказала неясно, но за щастие парфюмът не е отворен, видях още на опаковката му че пише Refillable и го оставих нерокътнат. А от време оно, за да се предпазя от нелоялни онлайн търговци - заснимам клип при отварянето на всяка една пратка, плик, пакет. Тази практика ми е помагала, при сто  да докажа какво наистина съм получила от търговеца.  В този случай също снимах клипче, докато отварям пакета със самата пратка от parfium.bg, като ясно И отблизо показвам и се вижда и самия парфюм и надписите по кутията му.
Ще се чуя по телефона днес с тях, за да видим какво ще ми кажат. Ще пиша какво се случва, но не е ОК информацията на сайта да е така подвеждаща. Най-малкото рефил бутилка в Нотино в момента е на по-висока цена и нямаше изобщо да се чудя дали да рискувач с първа поръчка от Парфюм.бг, а щях да поръчам от Тонино, защото пазарувам още откакто бяха Енцо.

# 584
  • Мнения: 105
Щом не сте отваряли парфюма, няма от какво да се притеснявате. Теглите си формуляр за връщане от сайта, прилагате касова/фактура и изпращате. Чуйте се с тях дали ще ви възстановят транспортните разходи по връщането, тъй като наистина продукта не е с коректно описание.

Общи условия

Активация на акаунт