С какво ви дразнят свекървите? – 137

  • 29 071
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 346
Ма ко,  Нена каза, че забележките не работят. Затова трябва да е по-категорична, ако ще това да е с елемент на скандал.

# 46
  • Мнения: 2 579
Объркващо е за децата, даже и за братовчедчето. Неговите родители са на всички, а то има само едни, само единия на всичко отгоре биологичен.
Братовчедчето също има две майки. Казва "мамо" и на мащехата, и на баба си.
Бащата е един.
Много объркана история, но свекървата е в дъното на всичко.

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Ма ко,  Нена каза, че забележките не работят. Затова трябва да е по-категорична, ако ще това да е с елемент на скандал.
Каза, че по отделно им е правила забележки, не пред децата доколкото запомних. Мисля, че е време да започне да ги поправя на момента, като някоя от двете го направи и да казва направо на децата "не мама Х", а леля или баба

# 48
  • Мнения: 1 274
Благодаря на всички,които се включиха и ми дадоха съвети как да се справя с този кошмар🌹🌹🌹.Ще пробвам едно по-едно всичко,което ми казахте.Надявам се скоро да се похваля с положителни резултати.
Няма да се откажа!

# 49
  • France
  • Мнения: 12 523
...Другата причина,която е възможна и ми минава през ум е,че тя не иска те да имат друго дете за да не остане първото дете на девера....
И аз така мисля. Сещам се за цялата (невероятна) история и първо тази възможност ми дойде на ум. Така свеки хем се мазни на етървата, хем си гледа интереса. А на нея не ù пука, всички деца са ù еднакво внучета. А колкото до етървата, като се сетя как реагира на твоята бременност, хич не се и учудвам.

# 50
  • Мнения: 1 600
Благодаря на всички,които се включиха и ми дадоха съвети как да се справя с този кошмар🌹🌹🌹.Ще пробвам едно по-едно всичко,което ми казахте.Надявам се скоро да се похваля с положителни резултати.
Няма да се откажа!

Чакам развръзката и наистина се надявам да е в твоя полза! Егати и сериала, вЕрно! Днес докато кърмих дребоса, се начетох едно хубаво ...

Обаче както каза КАГ, ще ги срина със земята! Голяма съм кибритлийка и осъзнавам, че е най-грешният подход на земята, обаче в такива случаи си е оправдано!

# 51
  • France
  • Мнения: 12 523
Не съм убедена, че със скандал ще се постигне нещо тук.

# 52
  • Мнения: 1 274
Philomena офф то тяхното е направо загадка,направо сърчицето ми треперя от яд.
Те и двете се мазнят и двете сЕ"играят"една друга и това е.Знам и двете какво си говорят зад гърба.Чудя се накрая дали да не им хвърля интригата и да ги разделя? Поотделно да се справя с тях 🤔

Да почна и аз да играя тяхната игра! С честност,искреност, откритост,забележки,скандали не става..Да пробвам с това,което разбират.Интриги и двуличие..!

# 53
  • Мнения: 13 766
Абе! Я вдигай лют скандал всеки път като стъпят накриво, пък да видим дали няма да се кротнат бързо-бързо!
Лошото е, че повечето хора са възпитани, а и не искат да си превръщат дните в живот върху буре с барут, от което пък наглеците се възползват.

# 54
  • Мнения: 1 274
птица да,точно! Постоянно,тънката ме предизвикват.Карат ме да слезна на тяхното ниво и още повече ме хваща яд.
Точно за това не ме обича свекито.! Не се вписвам в представите и за "снаха".Черната овца съм! Грубата,където няма цедка на устата,скандалжийката!! А уж и харесваше моята честност и искреност.Ама май повече обича да и е изчистено и сготвено.Другата "снаха" е баш,снаха..Аз съм мързелана,където не иска да и слугува и подлезури..

# 55
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Тая твоята свекърва не ходи ли на работа?Тез двете нямАт ли някакви други занимания освен да се занимават с теб?

# 56
  • Мнения: 12 751
Не мисля, че едно семейство с две деца просто ей така може да се реши да напусне осигуреното (и безплатно) жилище и да излезе в широкия свят, където условията наистина ще са по-добри, но ще се цака яко. Голяма крачка е. И няма да я направят.

# 57
  • Мнения: 2 579
Ние не знаем кой е осигурил жилището и дали е излязло безплатно. Може би назад е писано?
Може двамата братя да са построили къщите, а да не са им наследство.

# 58
  • Мнения: 1 274
Въобще не бих си губила времето да ви пързалям.Мозъка ми не може да роди такава история.
И не съм тук безплатно.Цели 10години сме си изгладували къщата.И продължаваме да правим.Никой с нищо не ни е помогнал.Тук всеки си гледа неговата паница.Не съм готованка.Нашето място от къщата беше само тухли и празно пространство.Все още дооправяме.
Другата страна на къщата беше готова.За това всички се прехвърлиха там безплатно,а на нас ни се разкатава фамилията вече 10години.
В началото на връзката се бяхме отделили за известно време.След това решихме да започнем да си оправим нашата част.И тук си останахме.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 11:18 от *ĤĚŇĂ*

# 59
  • Мнения: 1 796
Вече се дадоха доста съвети ,вече ще чакаме развитието на сагата на HENA.Не се карайте,тук сме да се забавляваме,да помрънкаме пък и да се поучим.

Общи условия

Активация на акаунт