Звездни компромати - Юни'22

  • 276 878
  • 2 711
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 5 992
И аз си помислх за лейди Годайва, когато видях снимката на Бионсе. Само че опита за арт на Бионсето се е получил като онези плакати, които висят залепени по тировете на тираджиите и гаражите на автомонтьорите. Евтино и пошло стои.

# 2 701
  • Мнения: 7 706
Само че опита за арт на Бионсето се е получил като онези плакати, които висят залепени по тировете на тираджиите и гаражите на автомонтьорите. Евтино и пошло стои.
Едва ли тя го е измислила това ...

# 2 702
  • Мнения: 4 461
https://www.instagram.com/p/Cfb3ddsFe2S/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Бионсе. Признавам, че концепцията на тази снимка не ми е ясна Grinning
Концепция кон върху кон.

# 2 703
  • Мнения: 5 992
Има достатъчно пари и слава, за да има свобода да избира стайлинга и образа си Бионсе. Даже напоследък тя е собствен продукт, така че тези арт напъни са си изцяло нейна измислица според мен...

# 2 704
  • Мнения: 584
От Кичка и Панайот нито единот двамата не помня с нищо. Но в този интернет диалог, който прочетох смятам, че няма място за сравнение. Панайот за съжаление доста необмислено и подло за възрастен мъж постъпва.
Едно е - не ми платиха превоза, това ми е в условията, няма да пея. Друго е - към концетра има мижав интерес.

Същото в диалога Андреа - Диона. Нямам и идея коя е Диона, дори от тук не помня да съм я срещала(май). Но отново няма и място за сравнение. Впечатлена съм колко грамотно, на кирилица, разумно и зряло подхожда, на абсолютно просташкото писане на Андреа. За чиито думи и начин на писане дори не знам какво да кажа, то е тотал щета, точно както и снимките и поведението и.

И последно - колко сме различни жените и добре че! Sweat Smile
Гледайки видеото с Благой, дори и с тотално замазващ филтър, изглежда ужасно! На снимките ми изглежда зле и на видеото ми изглежда зле. Не просто, че не ми е секси и за добрата му душа, дет я няма, няма да мога да се прежаля. Тука циганчетата по строежа до нас - едно към едно са ми, от към визия. Даже на дрехи го докарват, само зъбаци нямат. Остави това, ама е и прост на гъдулка, така че и с думи не може да омайва.
За последното момиченце имам теория. Това са някакви яко посредствени хора, цялото семейство заедно с Поли, които са си казали - уаууу, колко якооо, тва е Благой Георгиииееев, с наща дъщеряяяяя, той е известен, ще се омъжи за известен. И ала бала подобни глупости на хора леко простаци, които смятат, че най-голямата работа в тоя живот е да си известен и да те дават по телевизора и дъщерята ще си оправи живота вече.  Нешо такова.

Видеото с детето е тъжно. Децата не бива да се питат подобно нещо. Това ги кара да се чувстват зле. Само гадно ми става като го гледам, как се хили и пита 100 пъти, че и някаква жена се хили и му приглася.
Но да. Прост на гъдулка и опрелено не е и добър човек.

# 2 705
  • Мнения: 4 717
Второто дете на Поли Генова е със звучните имена Леа Катрин Джоузеф Шардон. Последния да затвори вратата.
Тя май спря да се излага по телевизиите.

# 2 706
  • Мнения: 2 985
Същото в диалога Андреа - Диона. Нямам и идея коя е Диона, дори от тук не помня да съм я срещала(май). Но отново няма и място за сравнение. Впечатлена съм колко грамотно, на кирилица, разумно и зряло подхожда, на абсолютно просташкото писане на Андреа. За чиито думи и начин на писане дори не знам какво да кажа, то е тотал щета, точно както и снимките и поведението и.

Според мен Андреа е пияна по време на този чат.

# 2 707
  • Мнения: 856
Колко ли ще изтрае тоз брак 🤔
Докато й свършат парите. И без това не са много за холивудски стандарт. А като гледам скоростта, с която ги харчи, до няколко години ще е гола и боса. Дано има добри финансови съветници.
Бритни изобщо вижда ли се със синовете си? Нищо не чувам за тях...

С каква скорост по-точно си харчи парите Бритни, след като 13 години беше под попечителството на баща си и нямаше достъп до собствените си пари?! От 600 млн. долара след попечителството има “само” около 60 млн. и не защото тя ги е похарчила..
Освен това в момента Бритни пише автобиографична книга, за която ще получи 15 млн. долара, а ако реши да се завърне на сцената и отново да направи резиденция в Лас Вегас или турне, ще спечели още много пари, така че няма как звезда от нейния ранг някога да бъде “гола и боса”. Simple Smile Да не споменавам и парфюмите й, от които приходите също са много големи.
А това за продължителността на брака й не искам и да го коментирам. Много грозно изказване..

# 2 708
  • Мнения: 4 036
Чудя се, при условие, че нашите инфлуенсъри печелят от инстаграм, с няколко хиляди последователя, не лоши пари, какво ли печелят профилите, които имат няколко милиона?

# 2 709
  • Мнения: 9 680
ЛеБрон Джеймс получава по около $300 000 на пост. Има 126 млн последователи.
Роналдо получава по £1.7млн на пост. Неговите IG фенове обаче са 462млн.
Цената на Меси е същата. И има 344 млн последователи.
Има и мнооооого други, които получават подобни суми.

# 2 710
  • Мнения: 77
Глория нещо е огладняла
Не ми се връзва на претенциите й за ниво и класа да рекламира електронни цигари. Ама нали трябва да се яде все пак
Скрит текст:
Купете си нощнички на SG, за да бъдете неустоими като нея, обаче добре, че не са я снимали в лице. Аз лично, единствено, бих искала да съм богата като мъжа й
Скрит текст:
И за завършък на този много позитивен пост
Никол Станкулова рекламира книжки за деца  с името клевър бук, написано на кирилица, ама не й били платили
Скрит текст:

# 2 711
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Добро утро Simple Smile
Заповядайте в Новата Тема Tropical Drink

Общи условия

Активация на акаунт