Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 46

  • 67 555
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 814
Кухня в гората



# 721
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 386

Вратна пържола, то не беше начукване, сцепване... бая дебелички ги нарязали в магазина/килограми да правят/, а пък ние алангле не обичаме.

# 722
# 723
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
И аз се загубих напоследък, но както всички сме на салати и сандвичи, отвреме на време по някое ядене.
Повечето и до снимка не стигат.

Аа, МИКИ -  да си жива и здрава и много щастлива! Макар и със закъснение,  мислех за теб и че си рожденичка и искам да те поздравя! Heart Eyes Heart

Една баница от миналата седмица (сложих домашно биволско сирене, което купихме наскоро и е много вкусно)



Лаврак на фурна


Грах с картофи яхния


И една снимка от вилата, където много повече готвим, но не ми е до снимки обикновено.
Пържени уклейчета и мезета със салата

# 724
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Sve, Hushpuppy, много ви благодаря! Kissing Heart

Тия дни караме на нещо по-леко. Съвестно ми е, че тормозя мъжете с постни ястия, ама много ми е топло и хич не ми се готви...да не казвам, че нищо не ми се прави. Grinning

Тази салата се получи много добре, хранителна и много свежа. Средиземноморска салата с паста и лимонов дресинг.


Супата от тиквички на Бени, студена е чудна за лятото.


и полента тараня с кашкавал и задушени гъби.

# 725
# 726
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Лека полека и тази тема я напълнихме с хубави снимки и сигурна съм вкусни ястия. Колко неща ;и се прииска да опитам...
Надявам се, че си прекарвате хубаво лятото, дано сте отпуск, на море, на планина или където сте решили...да сте здрави е най-важно! Ако сте и на по-хладно още по-добре, ако неq слагайте повече лед в чашките с коктейли и ви каня в  НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт