Последни приготовления в очакване на първите юлчета.- Термин Юли- тема 8

  • 24 761
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
На Юриаж се спрях аз, имат и промоция в Софармаси и Ремедиум този месец. Взех душ гелчето, пробвах го на себе си, хареса ми и взех мляко и крем за дупе (отделно и судокрем ще взема, че имам личен опит с него и съм доволна, но исках една по-лека и една по-суха формула да имам).

# 661
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 372
Аз ще взема 3 нощници и по 3бр тениски,потници и къси гащи,просто съм сигурна,че ще се лее пот,в Пловдив  ще е 40градуса на всичкото отгоре Frowning1

# 662
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
А аз се чудя дали да слагам чорапи в багажа, че с тия дъждове и резки спадове на температурата плюс, че в болницата са на централна система, май няма да е съвсем жега.

# 663
  • Мнения: 1 167
Здравейтеее,прекрасни! От днес официално съм в 9-ти месец. Вълнувам се вече,но съм спокойна. Очаквам вече с нетърпение,макар,че май започнаха болезнените ранни контракции. Но през толкова минах и толкова малко остана.....че няма поводи за мрънкане!

Изпращам ви положителна енергия - днес съм наспана! Това си е цяло чудо! 😁💙😘

# 664
  • Мнения: 360
Извинявайте за тъпия въпрос, но как се почиства нов комплект бебешка количка и кош за новородено? Трябва да сваля калъфите и да ги изперя и изсуша, в пералня и сушилня?

# 665
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
Виж инструкциите на производителя. Има и колички с несвалящ се текстил. Тях може с препарат без отмиване да се пръскат - Friendly Organic, Chicco и мисля Frosch имат такива бебешки.

# 666
  • Мнения: 360
Имам cybex balios S lux

# 667
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 372
Аз се записах за секцио началото на Юли, пък дали ще изкарам дотогава е Божа работа, като тръгне бегом и така, всичко ще се реши на момента, понеже е минало доста време от последното секцио, та може и нормално да се случат нещата..

Учудващо е, че по последни данни не се искат много неща за болницата

# 668
  • Мнения: 1 597
Miss аз ще съм в държавна болница и да не ти казвамкакъв е списъка за родилното. Чаршафи + еднократни, памперси за бебето 3бр, дрешки за първото обличане, два пакета муселинови пелени за мен нощница, чехли, душгел, хавлия и още и още. Едно сакче съм напълнила, а имам още да слагам. После те оставят в след родилна и трябва да си имаш някакви неща. Мен ме качила в стаята след 6 часа, защото раждах през нощта. Денем май по-бързо качват, но не искам да тормозя жените да ми мъкнат куфара Joy За това в две чанти най-добре.

# 669
  • Мнения: 109
Честито бебче Марч жив и здрав да е малкия Димитър ,много късмет в живота🍀!На мама бързо въстановяване.
Аз за козметика взех на Хип да я пробвам иначе после мисля да премина на Бочко.
Днес се събудих с главоболие и пих един працетамол дано мине. Деветеия месец освен парацетамол какво друго може да пием за болка?

# 670
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
Нищо.

# 671
  • Мнения: 1 399
Мами, какво е това СУЕ, всеки път ми е завешено, ама сега е до тавана 🙄

# 672
  • Мнения: 154
Честито Марч, да ви е жив и здрав Митко и много да ви радва 💓

Има ли мами, които ще раждат в АГ Варна и при кой лекар. Дадоха ми списъка и ми се стори мн кратък.

# 673
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
Мами, какво е това СУЕ, всеки път ми е завешено, ама сега е до тавана 🙄



Средна скорост на утаяване на еритроцитите. Сочи възпалителен процес. В трети триместър трябва да е до 70. Виж урината как е също. Ако там няма нищо, задължително пусни CRP.

# 674
  • Мнения: 1 499
Момичета, направо не мога да повярвам в какви детайли се влиза за размери на бебета, то пропорции, то глави, то бедра, то не-знам-какво-си. АГ-то ви казва, че всичко е ОК, но - неее, дайте да гледами мерки, теглилки и да сме по-знаещи от лекарите.
Успокойте се, моля.

Да попитам пиещите магнезии - Магнерот по каква схема го вземате? Моетп АГ е в отпуска тази седмица, а аз за първи път се будя сус зверско схващане (крампа) на крака. Явно трябва да направя нещо спешно...

Общи условия

Активация на акаунт