Фауната около нас

  • 116 710
  • 2 272
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 379
Това всъщност си е удобство. Като си прибрал хайванчето в количката, можеш навсякъде да влезеш с него. Иначе ще е голям подвиг да натикаш котка в кръчма.

# 736
  • Мнения: 1 726
Посетителки на любимото ми кафене.

# 737
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 103

# 738
  • Мнения: 568
Това всъщност си е удобство. Като си прибрал хайванчето в количката, можеш навсякъде да влезеш с него. Иначе ще е голям подвиг да натикаш котка в кръчма.
Пони, разсмя ме  Simple Smile Simple Smile
Само като се сетя как се опитвах да натикам моя котарак в специална чанта, а той на "петолъчка" ..

# 739
  • София
  • Мнения: 8 565
Не знам сега тази тема трябва ли да я ограничим до 50 страници или може да бъде от онези, които не ги заключват. Ако някой модератор прочете, нека да даде съвет, моля!

Вчера срещнах ей този странник - толкова голям, че ми привлече погледа към земята, докато си вървях по пътя. Прилича ми на извънземно Simple Smile

# 740
  • Мнения: 36 487
Това май е същото животно, което се опитах да снимам, но не можах от близо, защото много ми бягаше:

Глава на гигантска мравка и тяло на бръмбар.

# 741
  • София
  • Мнения: 8 565
Не мога да видя на твоето дупето му дали има жило или нещо заострено. На моето извънземно няма такова нещо Simple Smile И беше доста бавен, даже докато гласях телефона да го снимам, взе, че се катурна на една страна и го чаках да се оправи Simple Smile

# 742
  • Мнения: 36 487
Може да е бил по-възрастен Simple Smile

# 743
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Делфини. Често ги виждаме, но този път успях и да ги снимам.




# 744
  • Мнения: 7 856
Уау, любими уникални животни. Явно не живеете в Бг, защото у нас могат да се видят само в делфинариума. Е, има и редки късметлии, живеещи по крайбрежието, които са виждали в морето.

# 745
  • под тепетата
  • Мнения: 9 305
Миналата година на Болата видяхме делфини.

# 746
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
И на яхтеното пристанище Карантината във Варна видях миналата и по-миналата година Simple Smile

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 16 153
И по нашето черноморие има делфини, но все по-редко се срещат за огромно съжаление!
Много ги харесвам!
Благодаря за снимките!

# 748
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 103

# 749
  • София
  • Мнения: 8 565
Ефи, такива сполучливи ги показваш гифчетата, че се чудя кога успяваш и да сготвиш - имам чувството, че си постоянно навън Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт