Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 420

  • 29 435
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 327
Изгледах епизода ,голямо напрежение и мистерия.
  Брех, кой е предателя - дали е емира Thinking
  Интернета ми прекъсваше, не разбрах какво стана с Ламар - как разбра ,че не е Рахман, и как изчезнаха двамата
  Неви и тя ли е в играта, та се светна да проследи Мехмед и да му помогне, да разсее Арас ,как се казваше ,ех тея имена.Страшен е Арас, как потъмняват очите му като се ядоса, направо огън бълва с погледа си.Абсолютен психопат и убиец.
  Какъв е плана на Илкер, толкова да вярва в Мехмед, възхищава му се и е сигурен,че ще се спасят.
  Как става тоя номер, че все повече се оплитам в мистерията и грам не се сещам какво ще стане в следващия епизод, за първи път гледам нещо такова Flushed
  В туитър все повече хора искат 2-ри сезон,смятат че не може да се разплете кълбото за оставащите 2 серии

 А като видя това - страшно се гордея с Енгин, толкова талантлив и отдаден , всичките му изяви показват колко е щастлив от работата си Hands Clap





П.П. Върнах се назад, явно  това със запалката издаде ,че не е Рахман. Предполагам , че и Ламар е избягал.

Смъртта на Ахмед беше потресаваща, дете стреля друго дете, и изобщо не го очаквах - наистина много жестоко Sob Но всъщност го уби психопата-терорист, хареса ми, че не направиха децата убийци.

Последна редакция: чт, 21 юли 2022, 22:53 от araselia

# 736
  • Мнения: 23 287


araselia Two Hearts
И аз като прочета този надпис ми става едно хубаво на душата, все едно някой близък е направил нещо толкова значимо.
Голям е Енгин, голям.

# 737

Общи условия

Активация на акаунт