Скоро ще дойде лютата зима, нека за всяка по БЕБЧЕ да има! 27.11-03.12

  • 13 409
  • 428
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 120
Мариетке, той на съвсем обикновен английски ти обяснява, трябват ти двайсет-трийсет думи да знаеш и си готова. Но предполагам, че ще си получиш подаръка. Но в писмата има и смешни неща към края, дай на някой да ти го преведе, заслужава си да се посмееш.

# 391
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да де, обикновен за който го знае Confused, аз учих немски и руски през соца...

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Лелееееееееееееее паднах си от смях с вас. Ама вие сте били по-разгонени и от мен бе милички  newsm78  Joy Joy Joy Айде аз съм разгонена - ясно, ама имам забрана сега, ама на вас какво ви е че чак така ви е цапнал хормона  #Crazy Няма лошо те точиците по Коледа така стават, работете, работете  Whistling Twisted Evil пък после се отчитайте  Mr. Green
Малееееее Мегита ти си направо като жената на терминатор бе момиче. Чакай да прибирам мъжо от улицата че ако го срещнеш някъде, както е на ръчен режим  ooooh! Да не ми погнеш и мъжо  Naughty не си го давам, той си е мой  Crossing Arms
Ох аз от работа не мога да ви навестя чак сега ви изчитам. Че за капак и днес сме на работа, отработваме си Коледната почивка  ooooh! Дааааа ама като почнем да почиваме послееее, като заформим едни софриииии, 10 дена яли пили и се веселили  Joy
Малееее, в офиса вече половината знаят че чакаме бебе  ooooh! И шефа като вика Е аз пак последен научавам, не те ли е срам, уж си ми доверен човек  Joy hahaha Пък аз му викам Споко не си последен, ти си по средата  Mr. Green Скарал се набързо на жена си що не му била казала  #Cussing out Е даааа ама тя ми е приятелка как ще ме издаде  hahaha
Приятна почивка момичета, пък аз ще подремя малко на стола  Whistling

# 393
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.току що се излюпих.срам ама снощи не можах да спя.Това писмо до Дядо Коледа и аз не го разбрах ама като се посабудя малко ще пробвам пак.малеееее кво  ме чака сега  newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes  food002 newsm71  prostor clean clean clean clean направоооооо

# 394
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Дарка аз смятам и тази вечер да се отчета но нещо много ми е зле, преди малко повръщах и сутринта също  Cry  Sick. Мъжо ми се кара, че не мога да си седна на дупето  Embarassed

 6u6on4eto как бе мила аз не съм в Бургас  Mr. Green, ама утре се прибирам и имам идея какво да купя на мило за Коледа и съм много развълнувана. А понеже ще се видим чак на 23-ти съм решила ако не ми дойде да направя тест и да го опаковам като екстра към подаръка  Confused

# 395
  • Мнения: 2 309
Как сте,разгонените Mr. Green?
Минах аз,тоз ми ти период Mr. Green...
Квот таквоз Mr. Green...

Да ви се оплача,немога да измисля нищо за подарък на мъжленцето ми...Всичко има ooooh! Накупи си дрехи,обувки,всичко...телефон-нов,парфюми...Бижута не носи newsm78
Освен положителен тест за бременност и първа снимка на бебчо,друго не се сещам Mr. Green

За протокола,днес ми е много запъхтяно,гладно и като хапна лошо,но въпреки всичко не се надявам излишно! bowuu   Дори,като се нахраня,се запъхтявам и явно от силното сърцебиене ми прилошава...що така!?!?!?! newsm78 Вие били ли сте в подобно състояние!?

# 396
  • Мнения: 701
Мале че пусто днеееес... newsm78 newsm78!Момичета къде сте да се отчетете за снощните подвизи? Mr. Green
mu6morok,ти си включена още в първото писмо до Дядката,мила!Не съм те забравила! Hug  bouquet

# 397
  • UK
  • Мнения: 1 351
 titinka аз съм тук мила но не ми е добре хич  Cry
 Щях да ходя да тренирам с мъжо но той не ме взе да не съм припадала по улиците, и сега не ми остава друго освен да стоя тук и да чета  Confused
 Снощи всичко мина 100% добре и тази вечер пак съм на фронта  Mr. Green Heart Eyes

# 398
  • Мнения: 2 309
Мале че пусто днеееес... newsm78 newsm78!Момичета къде сте да се отчетете за снощните подвизи? Mr. Green
mu6morok,ти си включена още в първото писмо до Дядката,мила!Не съм те забравила! Hug  bouquet


Мен включи ли ме? Flutter

# 399
  • Мнения: 883
Аз също се прибирам от обикаляне по улиците, а се предполагаше че съм болна. Ами то понеже живнах малко с този фервекс - ударни дози, краката в гореща вода и компрес на гърлото. Преди лягане инхалация "Мечката идва - мечката си отива!!!" и днес съм свежа пазарска репичка. Но да докладвам, че леля ми не дойде. Пак ще ме мотае и ще ми обърка всички планове за Коледните празници. За изненада и дума не може да става - просто толкова ми е равна графиката, че ако бях бременна нямаше да е така равна.
Но да ви кажа друго - говорих с едно момиче за някакви френски продукти (ама понеже съм тъпа бяла птица не им запомних точното име.В смисъл фирмата.) Омота ме с някакви резултати и разкази, снимки и какво ли още не. И ако не знаех за нейния проблем нямаше да й повярвам въобще. Но пак ще разпитам и ще ви кажа. Но много скъпи ми се видяха за моя джоб. По 40 лв. бурканчето, а да мен, за ПКЯ препоръча 3 продукта... 120 лв. и май оттам нататък не слушах вече...

# 400
  • Мнения: 701
Ама как бе РОЖБЕ няма да те включа!Ти беше на 1-во място в списъка!Теб те похвалих за колетчетата най-вече!Колко стриктна и изпълнителна беше в изпращането! Hug Peace
dididi ,лекувай се че Коледа иде и изненади трябва да има! Hug Mr. Green

# 401
  • Мнения: 534
Моми4ета здравейте,
Да ви питам на някой дали му се е слу4вало - тази сутрин след тоалетна имах розово след избърсване...притесних се и рано-рано звъннах на гинеколога ми та отидох да ме види. Тъй като закъснението ми е 10-12 дни и с положителен тест, той за първи път ме видя на ехограф. Каза, 4е вижда малка то4ица, определено каза, 4е е бременност, но е твърде рано за подробности....Каза да вземам Duphaston, да не се притеснявам, да го давам по-спокойно...Имам приятелка акушерка, която каза 4е Duphaston-a ще нормализира нещата, но аз все го мисля...през деня имах розово още 1-2 пъти....
Кажете как мислите....
Благодаря ви!

# 402
  • Мнения: 883
Аз мисля - СПОКОЙСТВИЕ И СИЛНА ХРАНА!
А за точицата Честито! И дано всичко да е наред! Прегръщам те!

# 403
  • Мнения: 1 792
ама недка много пусто било цял денлелееееее къде са всички.да не кексате ей Joy
titini благодаря ти миличка че и мен не си забравила в писмото.направо ми олекна и ми даде стимол за декември.аз сега ще нападам мъжо.
ivalinai не се притеснявай миличка.спокойствие без кекс тези дни и повечко лежане и нещата ще се оправят.а за малката черна точица ти желая да се превърне в едно прекрасно бебче. Heart Eyes
Megita да се оправяш.или пък да си има една прекрасна причина неразположението ти baby_neutral

# 404
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро момичета  Hug
 На въм е изгряло страхотно слънце и се усмихва през прозореца  Mr. Green
 Мен ме болят гърдите но не знам защо  ooooh!, и такива неща сънувах, че ако не е станало и този път да ме изритате вече от тук  Whistling, пак ги сънувах едни красоти, че като се събудих корема ми се беше свил на топка от вълнение  Flutter Hug. Няма да ви кажа какво беше за да не разваля магията.
 Лека и спокойна неделя ви желая на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт