Скоро ще дойде лютата зима, нека за всяка по БЕБЧЕ да има! 27.11-03.12

  • 13 408
  • 428
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 436
 Joy

Олеее, много ме развеселихте. Колегите ми сигурно се чудят защо така се усмихвам под мустак докато "работя".

Честит първи декември -- ден на груповия кекс  Grinning  Hug

# 376
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Що тъй опустя тука newsm78? Много рано се захванахте с програмата "1 декември" hahaha Mr. Green Joy.
 И сега аз кво да правя като дребното заспива чак след 23 часа Rolling Eyes?

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз съм тука, бе Мариетка, и мойто тогаз заспива, ама главното действащо лице тази вечер, заспа още преди един час, че много изморен от бурните страсти снощи Close Ще видим как ще го събуждам после, че и аз не съм лесна Mr. Green Абе, лъвица, стягайте се бъдещи мамчета на лъвчета Crazy Heart Eyes
Ама и аз нещо обърнах наклонностите тая вечер, че ухажвам Керацудата, горката- мъжо я пренебрегва тотално, белким аз я зарадвам малко Drunk

# 378
  • София
  • Мнения: 430
..аз изядох 4 чинии манджа и сега  smile3511...ни ми е до секс, ни до... ooooh!
Даже се обадих на "донора" като се върне след малко да ми донесе сладки нещица..ще се залепя пред биг брадър..поне няма да зяпам повече графиката си  ignore2
леле че ми е тежко... Shocked

# 379
  • Мнения: 268
Благодаря ви още веднъж за "двойните" поздравления , но още не е 100% сигурно ,доки видя 2 сак4ета ,но каза 4е до 2 седмици ще ми потвърди резултата ,тъй като имало слу4аи едното да из4езне само още в на4алото ,та в средата на месеца ще имам окон4ателни резултати.
Поздрави на вси4ки бебеправещи и успех за деви4ки. Не се от4айвайте ,ние с половинката миналия месец не наблегнахме много на кекса и аз бях 100% сигурна ,4е няма да има нищо и не о4аквах ,даже като ми закъсня 3 дни пак не исках да правя тест защото си мислех 4е е фалшива тревога ,а то какво излезе  Laughing ,Така 4е УСПЕХ !

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 14:15 от БУБОН

# 380
  • Мнения: 1 792
току що се прибрах и като ви четя направо падам от смях и ми идват едни желания Two Hearts  loveuuu luvbed
браво на вас момичета.А това за краката да ги стискаш когато дойде момента и яз съм го правила върши работа.После кажи че ти е било сладко-и ни лук яла ни лук мирисала Blush.
titini  що така бе миланас не ни включи?!ееееее  smile3518 newsm45
Enti полегни си мила че като се наяде човек.....НЕ Е ЛЕСНО ПОСЛЕ.почини си ,почини си. Joy
або момичета я помагайте.да ви обясня какъв ми е цикъла.значи преди 4 дни ми дойде.първия ден кафеникаво зацапване,втория ден кафеникаво но вече течение.третия ден-кафеникаво течение с кръв и днес е едно такова розаво.абе нещо не е наред newsm78.а цикъла при мен е 5 дни обикновенно и е през цялото време нормален цикъл.само последния ден имам кафяво течение.и обикновено кръста ме боли доста.а сега нищо.много странно Thinking.какъв ми е такъв цикъла незнам.ВИЕ КАК МИСЛИТЕ.

# 381
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мушмороче, ако нямаш съмнение за бременност, може да си е обикновена промяна в цикъла, в зависимост от колко време работите за бебо. При мен преди нямаше болки в гърдите преди цикъл, сега има, цикъла ми беше 28 - сега е 26 дни и разни такива, дори самото течение се промени като цвят и интензивност.  Все пак, ако се съмняваш, един кръвен тест, мисля, че би разсеял съмненията ти   bouquet

В подписа си изпуснала едно "к" на подарък  Peace

# 382
  • Мнения: 1 792
Упс това за "к"-то веднага ще го оправя.
а за другото-там е работата че преди една седмица си правих тест и ми се показа втора бледа чертичка но аз си помислих че не се е получило и лелката си е дошла.ама сега след тези дни нещо ме съмняват нещата.и сега незнам какво да правя.идват почивни дни.няма към кой да се обърна,гинеколожката ми е в болнични......и незнам какво да направя.да стоя ли или да ходя някъде. Sad Cry

# 383
  • София
  • Мнения: 430
Му6мороче: Сигурна ли си, че не се вторачваш повече от обикновено в цикъла си. И течението втория ден обилно ли беше?
Аз най-вероятно нямаше да се стърпя и щях да направя още един тест, поне това е което няма да ти отнеме нищо..

П.С. Аз не само се вторачвам във всяко нещо, ами и си измислям, че ми се яде повече (даже не отидох на аеробика снощи) а използвах "рационално" времето като се напъхах в хладилника..

# 384
  • Мнения: 580
або момичета я помагайте.да ви обясня какъв ми е цикъла.значи преди 4 дни ми дойде.първия ден кафеникаво зацапване,втория ден кафеникаво но вече течение.третия ден-кафеникаво течение с кръв и днес е едно такова розаво.абе нещо не е наред newsm78.а цикъла при мен е 5 дни обикновенно и е през цялото време нормален цикъл.само последния ден имам кафяво течение.и обикновено кръста ме боли доста.а сега нищо.много странно Thinking.какъв ми е такъв цикъла незнам.ВИЕ КАК МИСЛИТЕ.

Мушмороче, и при мен е така този месец, само че ми дойде около 9 дни по-рано , което никога не се е случвало ( цикъла ми е през около 36 дни)   Shocked Датата на която  чаках М. беше 04.12. Интересното е че от преди 2 дни зазпочнаха да ме болят гърдите и кръста ... а нали уж ми свърши вчера. и аз незная какво става вече.тест не съм правила... ще изчакам поне да дойде 04.12  Wink , но не се надявам .
На всички момичета късмет . newsm51
Извинявам се за предната публикация  newsm61 ... стана някаква грешка.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 443
Мирише ми на нови бремелинки....а дано...стискам палциии Simple Smile))

На мен днес сутринта ми се обади една приятелка да ми каже, че ме сънувала бременна  Mr. Green Тя не знае, че опитваме...станало й странно и много достоверно и ми звъни  Laughing Ех...и аз преди няколко дни се сънувах с голяяяям корем  Mr. Green

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 375
Извинявам се за предната публикация  newsm61 ... стана някаква грешка.
Грешката е оправена  Flutter

# 387
  • Мнения: 580
Извинявам се за предната публикация  newsm61 ... стана някаква грешка.
Грешката е оправена  Flutter
Благодаря ти  Хера,   bouquet , но днес имам някакви прблеми  с  нета  #Crazy .

# 388
  • Мнения: 2 120
Лелеее, паднах от смях докато ви четох. Ще трябва да се отчитате днес мацки. Wink
Мегита, какъв е тоз секс безспир бе душа? Направо зяпнах. Shocked

Ето адреса на Дядо Коледа.
www.emailsanta.com

Някои пита за килограмите под норма. Да, може да са пречка, при мен бяха. Когато бях много кльощава 47 на ръст 167, нищо не ставаше. После качих на 55-56 и стана, но направих аборт. Сега съм 58 килища и пак не става. Ще трябва да се минава на диета.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 12:54 от Дара

# 389
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Даре, недей така - аз кво да кажа с мойте 66 Rolling Eyes...и без друго едвам ги достигнах цяло лято на диета...искам още, ама точно сега ме е страх Thinking.

Пък за отчет - отчитам се - даже два пъти Blush...сигурно и още, щот милото каза преди да тръгне ей сега за село "извади ключа " - демек да не звъни да буди малкия, ма то другото е по дефолт hahaha...

А сега де - Дядо Коледа ми отговори, ми като незнам инглиш newsm78?Някой на помощ Praynig???

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 13:11 от mari_eta

Общи условия

Активация на акаунт