за второ бебе

  • 1 032
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Разбира се че вие двамата го решавате това и най вече ти дали си готова... Wink

# 16
  • Мнения: 2 897
Това решение трябва да вземете двамата,ако не си готова съпругът ти би трябвало да те разбере.Деца с такава малка разлика се гледат доста трудно,както ти е писала Аурелия,от голямо значение е кой ще ти помага.
И моят мъж е въодушевен за второ,но аз съм преценила,че на този етап не ми е по силите,а и той не е от най-добрите помагачи.Ето защо повече не е повдигнал въпроса,моите аргументи го приземиха.

# 17
  • Мнения: 221
Здравей vani_lo,
Забременях, когато дъщеря ми бе на 1г 3м. Първата година беше много трудно, но вече е песен. Ако имаш кой да ти помага-не му мисли. Ако ли пък не-трябва да сис сигурна, че имаш подкрепата на таткото. И да се стегнеш, че с две бебета си е трудничко. Но само в началото. После е веселба! Grinning

абсолютно съм съгласна с горе написаното, най - важното е ти да си готова, а таткото да помага след време,защото наистина е трудно ,нои много весело

# 18
  • Мнения: 2 622
Да се изкажа и аз-забременях с второто когато когато голямата беше на 1г.и 10м.Започнахме опити за бебе,като си давахме няколко гратисни месеца.Забременях още от първия път newsm78,и се получи разлика 2г.и 7м.,всъщност 3 календарни години.На мен в началото ми беше страшно трудно.Незнам дали ако бях родила една година по -късно щеше да ми е по-лесно,но станалото-станало!Аз бих те посъветвала да изчакате докато голямото дете стане на 3г.А дали ще ме послушаш,ти си знаеш.....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Знаеш ли, нашите дечица май са родени в един месец /Май 2005/. И аз си правя подобни сметки - да стане малкия на 2 и тогава да действаме. Но в случая се съобразявам с факта, че трябва да са минали поне 2 години от операцията. От друга страна съм на 30 и няма много време на разположение. Правя си аз планове, но това си е Божа работа.  Hug

Мисля, че разлика 2-3 години между децата е идеална!  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 273
това би трябвало да го решите ви е двамата,каквото и да ти кажат във форума. В крайна сметка  ако искате и естествено имате някаква помощ(защото макар да не съм родила още според мен е трудно с 2 малки деца) тогава защо не.
По въпроса с желанието ти да се роди  през март 2008---ами това е най-несигурното нещо. Дори и първия път да е станало от раз не означава, че и и втория  път ще е така. Каквото и когато да решиш :УСПЕХ newsm10

# 21
  • Мнения: 1 259
Ти си човекът с решението,ти си знаеш възможностите Peace

Общи условия

Активация на акаунт