Терапия с Оземпик при д-р Гугутков

  • 53 486
  • 384
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Desert^girl, точно заради ИР все още отлагам терапия. Притеснявам се от хипогликемия.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте. Започнах и аз с първата вливка и Оземпик. Много е тежко при мен положението последната седмица. Да, нямам апетит, обаче кръвната захар ми пада много. Мерих 2.7. Става ми доста лошо, вие ми се свят, стъпвам в паници както се казва. Пробвах първите два дена да спазвам храненето само по 1 път на ден, обаче рискувам хипогликемия сериозно. Имам и малко дете, които гледам сама и много ме е страх да не припадам. Поради тази причина започнах да си се храня мн пъти на ден, но много малко количество. И пак не са добре нещата, постоянно се чувствам сякаш ми е тежко като ям нещо, дори като пия само вода. Но по-лошото е че чувствам слабост и липса на координация. Дълбоко се надявам това да премине с времето и преди втората вливка ще коментирам с лекаря какво да правя. Обаждах се и по телефона, но вдига сестрата и тя само ми каза пийте сокчетата и много вода. Другите, които сте на терапията как се чувствате ? Иначе пропуснах да кажа, че имам ИР от 2014та година и годшнш наред съм пила метформинови хапчета най-различни без резултат. Тази терапия ми беше надеждата.

Здравейте, при мен всички хипо-та изчезнаха след като спрях въглехидратите. Иначе аз също в началото се хранех мин.2 пъти на ден, докато свикна, не съм спазвала фастинг с хранене 1 път на ден. От началото на Юни съм в програмата - вече съм минус 25кг. Изчезна мигрената, ГЕРБ, хъркането, ускорения пулс, аритмията. От Глутатиона лицето и кожата много ми се изчистиха. Понякога ми е ниско кръвното, но гледам да компенсирам с вода и айрян.

# 32
  • Мнения: 1 501
Аз засега не мога да спра въглехидратите напълно, защото по цял ден имам ниска кръвна захар и се чувствам като прегазена. Не мога дори да ходя нормално, завалям се. Ужасно е положението.
Иначе свалям килограми, но пък за сметка на ужасно преживяване. Иначе сега като мина седмица от вливката съм по-добре, и предполагам, че е с постепенно отделяне и деня преди следващата вливка ще съм добре и сигурно вечерта на новата вливка пак ще съм зле ид ните след това. Така изглежда засега.

Здравейте. Започнах и аз с първата вливка и Оземпик. Много е тежко при мен положението последната седмица. Да, нямам апетит, обаче кръвната захар ми пада много. Мерих 2.7. Става ми доста лошо, вие ми се свят, стъпвам в паници както се казва. Пробвах първите два дена да спазвам храненето само по 1 път на ден, обаче рискувам хипогликемия сериозно. Имам и малко дете, които гледам сама и много ме е страх да не припадам. Поради тази причина започнах да си се храня мн пъти на ден, но много малко количество. И пак не са добре нещата, постоянно се чувствам сякаш ми е тежко като ям нещо, дори като пия само вода. Но по-лошото е че чувствам слабост и липса на координация. Дълбоко се надявам това да премине с времето и преди втората вливка ще коментирам с лекаря какво да правя. Обаждах се и по телефона, но вдига сестрата и тя само ми каза пийте сокчетата и много вода. Другите, които сте на терапията как се чувствате ? Иначе пропуснах да кажа, че имам ИР от 2014та година и годшнш наред съм пила метформинови хапчета най-различни без резултат. Тази терапия ми беше надеждата.

Здравейте, при мен всички хипо-та изчезнаха след като спрях въглехидратите. Иначе аз също в началото се хранех мин.2 пъти на ден, докато свикна, не съм спазвала фастинг с хранене 1 път на ден. От началото на Юни съм в програмата - вече съм минус 25кг. Изчезна мигрената, ГЕРБ, хъркането, ускорения пулс, аритмията. От Глутатиона лицето и кожата много ми се изчистиха. Понякога ми е ниско кръвното, но гледам да компенсирам с вода и айрян.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 16:40 от Desert^girl

# 33
  • Мнения: 2
А как сте с апетита, яде ли ви се или проявявате воля, въпреки, че чувствате глад? Колко време трае цялата процедура с вливките и изследванията? Цял ден ли оставате в болницата? Сокчета кога ги пиете и приятни ли са на вкус?

Не повече от час ми отнема седенето в болницата, в това число паркиране и плащане. Соковете са много приятни - аз взимам този със вкус на праскова, на вкус е като нектар от праскова. Пия сокче само ако много ми прималее, тази седмица 2-3 пъти в седмицата.. За глад - никакъв. Като времетраене - не мога да кажа, но знаейки колко трябва да сваля ще е не по-малко от 6 месеца. Тук ценна е и самата детоксикация, защото Оземпик човек може да си слага и в къщи.

Здравейте Rima, от колко милиграма използвате ? Имам намерение да си поръчам от 0.5 за смъкване на кг., иначе нямам ИР.

Днес ми увеличиха на 1 до сега бях на 0.85....Много гладна бях през уикенда. Иначе съм в края на третия месец, от които първия месец бях на 0.5, следващите 2 месеца на 0.85 ....

Да не би да се появи Оземпик по аптеките?

Пускат по някоя бройка в аптеките, познат аптекар ще ми го взема. Смятам да го използвам заради наднормено тегло, тъй като съм и с Хашимото и по никакъв начин не мога да смъкна килограми.

Аз съм със същия проблем и някой ако знае от къде мога да си го набавя ще съм много благодарна, като бонус имам и ИР.

# 34
  • Мнения: 1 476
Заради този доктор и желаещите да отслабнат с магическа пръчка няма оземпик за хората с диабет. Обикалят и питат навсякъде дали има оземпик, кога ще дойде от склада и всичко това заради тази "терапия " на д-р Гугутков. Преди няколко месеца оземпик си имаше за болните, а сега няма откъде да си вземат лекарството, което им е жизнено необходимо. По 2-3  бройки на месец за аптека за кого по напред да има?

# 35
  • Мнения: 693
Заради този доктор и желаещите да отслабнат с магическа пръчка няма оземпик за хората с диабет. Обикалят и питат навсякъде дали има оземпик, кога ще дойде от склада и всичко това заради тази "терапия " на д-р Гугутков. Преди няколко месеца оземпик си имаше за болните, а сега няма откъде да си вземат лекарството, което им е жизнено необходимо. По 2-3  бройки на месец за аптека за кого по напред да има?

Не го защитавам, само споделям какво каза на лекцията, на която бях, по този повод. Каза, че клиниката му има директно договаряне с производителя и не изкупува Оземпик от аптечната мрежа.
Друг е въпросът, че заради рекламата на Оземпик, от аптеките го купуват не само диабетици.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 984
Проблем на Гаров и Гугутков ли е, че аптеките продават Оземпик без рецепта или, че няма достатъчно внос? Аз съм вече 5 месеца в тяхната програма, ползите за здравето ми са огромни и нямам никакви угризения. В програмата им в момента има над 600 човека.

# 37
  • Мнения: 2
Проблем на Гаров и Гугутков ли е, че аптеките продават Оземпик без рецепта или, че няма достатъчно внос? Аз съм вече 5 месеца в тяхната програма, ползите за здравето ми са огромни и нямам никакви угризения. В програмата им в момента има над 600 човека.

Каква е цената на тази програма ?

# 38
  • Мнения: 215
Цена и съдържание на вълшебните сокове?

# 39
  • Мнения: X
Аз не ползвам продукта, но имайте предвид, че на доста голяма част от пълните хора здравето им също не е цветущо. Е, не говорим за фолк диви и подобни глезотии.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 984
Аз не ползвам продукта, но имайте предвид, че на доста голяма част от пълните хора здравето им също не е цветущо. Е, не говорим за фолк диви и подобни глезотии.

Точно така!

# 41
  • Мнения: 268
Здравейте! Днес бях на трета терапия с Оземпик при д-р Гугутков. За изминалите 16 дни съм 9кг. надолу, чувствам се отлично, нямам хипогликемии. Бих препоръчала терапията на всеки, който иска да се справи с наднорменото тегло и не успява да го направи сам. Относно липсата на Оземпик по аптеките, не мисля, че вината е на д-р Гугутков. Аз съм с инсулинава резистентност и то доста висока. Терапията ми помага, нищо че не съм диабетик, аз също имам право на нормален живот. Единственото нещо, с което не успях да свикна са сокчетата - ужасен вкус на химикал. Успех на всички в програмата!

# 42
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте! Днес бях на трета терапия с Оземпик при д-р Гугутков. За изминалите 16 дни съм 9кг. надолу, чувствам се отлично, нямам хипогликемии. Бих препоръчала терапията на всеки, който иска да се справи с наднорменото тегло и не успява да го направи сам. Относно липсата на Оземпик по аптеките, не мисля, че вината е на д-р Гугутков. Аз съм с инсулинава резистентност и то доста висока. Терапията ми помага, нищо че не съм диабетик, аз също имам право на нормален живот. Единственото нещо, с което не успях да свикна са сокчетата - ужасен вкус на химикал. Успех на всички в програмата!

Здравейте, да в началото всичко е много бързо, отделя се много вода, аз първия месец свалих 10.

Сокчетата ги пиех в началото само, защото ми прималяваше. Сега вече не!

Успех!

# 43
  • Мнения: 9
Здравейте момичета .. Моля ако имате тел за контакт с доц. Гугутков относно програмата с оземпик и вливания .. Благодаря предварително 🤗

# 44
  • Мнения: 50
И аз се интересувам от контакти с доц. Гугутков,относно програмата.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт