Терапия с Оземпик при д-р Гугутков

  • 53 496
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 693
Обаждате се на централна регистратура на медицински комплекс Доверие и се записвате. Срещата с него не е индивидуална, мисля, че всеки понеделник има лекция с всички записани, цената на която е 100 лв.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте момичета! Първо да ви поздравя за постигнатите резултати, наистина са впечатляващи.Имам въпрос. В интервюта на др.Гугутков четох, че терапията има три елемента- Оземпика, глутатиона (който предполагам са въпросните вливания) и третия елемент е набавяне на необходимите витамини , минерали идр вещества, от коити при това недоимъчно хранене организма има нужда. Випроса ми е именно относно  третия елемет- тези вещества чрез вливания ли се вкарват или сокчетата Remune играят тази роля? Питам, понеже стадам от косопад и се притеснявам дали терапията няма да влоши нещата, ако не се набавят нужните вещества . Сокчетата им четох състава и не мисля, че ще са достатъчни , а и нали се пият при нужда само!?
  Благодавя ви предварително и успех с терапията!

# 47
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте момичета! Първо да ви поздравя за постигнатите резултати, наистина са впечатляващи.Имам въпрос. В интервюта на др.Гугутков четох, че терапията има три елемента- Оземпика, глутатиона (който предполагам са въпросните вливания) и третия елемент е набавяне на необходимите витамини , минерали идр вещества, от коити при това недоимъчно хранене организма има нужда. Випроса ми е именно относно  третия елемет- тези вещества чрез вливания ли се вкарват или сокчетата Remune играят тази роля? Питам, понеже стадам от косопад и се притеснявам дали терапията няма да влоши нещата, ако не се набавят нужните вещества . Сокчетата им четох състава и не мисля, че ще са достатъчни , а и нали се пият при нужда само!?
  Благодавя ви предварително и успех с терапията!

На всяко посещение Ви вливат банка с Глутатион, банка с витамини и минерали и инжекция Оземпик. Всеки път дозата Оземпик се определя индивидуално от доц Гугутков или доц.Гаров. Сокчета пиех само в началото, когато ми прималявашр, вече не....Започвам 6-ти месец, последния месец само 2 кг. Темпото се забавя....

# 48
  • Мнения: 10
Здравейте! Днес бях на трета терапия с Оземпик при д-р Гугутков. За изминалите 16 дни съм 9кг. надолу, чувствам се отлично, нямам хипогликемии. Бих препоръчала терапията на всеки, който иска да се справи с наднорменото тегло и не успява да го направи сам. Относно липсата на Оземпик по аптеките, не мисля, че вината е на д-р Гугутков. Аз съм с инсулинава резистентност и то доста висока. Терапията ми помага, нищо че не съм диабетик, аз също имам право на нормален живот. Единственото нещо, с което не успях да свикна са сокчетата - ужасен вкус на химикал. Успех на всички в програмата!

Здравейте, по колко милиграма и през какъв период вземате оземпик.

# 49
  • до морето
  • Мнения: 152
Здравейте! От вчера съм на Оземпик, ендокринолог ми го препоръча заради ИР. Купих си сокчетата и пия повече вода, но се чувствам много странно. Нямам енергия, подут ми е стомаха, изобщо не ми се яде нищо чак ми се гади. Не очаквах чак толкова да не ми се яде, аз по принцип съм с голям апетит. 0.25 е дозата. Може ли някой да ме посъветва какви витамини и минерали да си купя?
Благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте! От вчера съм на Оземпик, ендокринолог ми го препоръча заради ИР. Купих си сокчетата и пия повече вода, но се чувствам много странно. Нямам енергия, подут ми е стомаха, изобщо не ми се яде нищо чак ми се гади. Не очаквах чак толкова да не ми се яде, аз по принцип съм с голям апетит. 0.25 е дозата. Може ли някой да ме посъветва какви витамини и минерали да си купя?
Благодаря!

Вземете си тези витамини:
https://www.ozone.bg/product/live-vitamins-30-caps-x-680-mg/

И този Глутатион:

https://revita.bg/shop/liposomal-glutathione-lipozomen-glutation … -f3YaAgjSEALw_wcB

Иначе - да, нормално е да нямате апетит!

# 51
  • до морето
  • Мнения: 152
Здравейте! От вчера съм на Оземпик, ендокринолог ми го препоръча заради ИР. Купих си сокчетата и пия повече вода, но се чувствам много странно. Нямам енергия, подут ми е стомаха, изобщо не ми се яде нищо чак ми се гади. Не очаквах чак толкова да не ми се яде, аз по принцип съм с голям апетит. 0.25 е дозата. Може ли някой да ме посъветва какви витамини и минерали да си купя?
Благодаря!

Вземете си тези витамини:
https://www.ozone.bg/product/live-vitamins-30-caps-x-680-mg/

И този Глутатион:

https://revita.bg/shop/liposomal-glutathione-lipozomen-glutation … -f3YaAgjSEALw_wcB

Иначе - да, нормално е да нямате апетит!


Благодаря Ви❣

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте,от скоро се интересувам от темата.Как си запазихте час и правят ли някакви изследвания там на място  ,за да са сигурни че е необходима и подходяща  терапията ?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте,от скоро се интересувам от темата.Как си запазихте час и правят ли някакви изследвания там на място  ,за да са сигурни че е необходима и подходяща  терапията ?
Здравейте,от скоро се интересувам от темата.Как си запазихте час и правят ли някакви изследвания там на място  ,за да са сигурни че е необходима и подходяща  терапията ?

Обадете се на този мобилен и ще ви запишат: 0882 112056, има и групови консултации, разпитайте!

# 54
  • Мнения: 49
Здравейте дами,моля някоя от вас ползвала Оземпик да ми каже повече инфо. Предписан ми е от ендокринолог имам доста да свалям,нямам диабет но съм с доста високи стойности на инсулин. Благодаря

# 55
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте дами,моля някоя от вас ползвала Оземпик да ми каже повече инфо. Предписан ми е от ендокринолог имам доста да свалям,нямам диабет но съм с доста високи стойности на инсулин. Благодаря

Задайте въпроси, иначе как да знаем какво Ви интересува?

# 56
  • Мнения: 9
Момичета, понеже няма как да ходя на терапия в София, питам тук.
От 3 месеца пия вечер по 2 таблетки Глюкофаж 750мг, изписани от ендокринолог. За тези 3 месеца прием не смъкнала нито един кг. Ходих при ендокринологът Лозанов. Той ми предписа да пия по една таблетка Пизона Комби сутрин и вечер, а Глюкофаж по 1 таблетка наобед. Вече 15 дни съм по тази нова схема и резултат отново е никакъв.
Купих Оземпик 0,25 и искам да започна да го взимам. Трябва ли да спра таблетките Глюкофаж и Пизона, ако започна да приемам Оземпик? На опаковката пише по 1 инжекция на седмица.

Последна редакция: нд, 11 дек 2022, 18:47 от MrsA

# 57
  • Мнения: 12 750
Сериозно ли някой си купува такъв препарат ей така и се информира от форум и опаковка как да го прилага?
За бой е и който го е продал без рецепта, де... освен и за сериозна глоба.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 984
Момичета, понеже няма как да ходя на терапия в София, питам тук.
От 3 месеца пия вечер по 2 таблетки Глюкофаж 750мг, изписани от ендокринолог. За тези 3 месеца прием не смъкнала нито един кг. Ходих при ендокринологът Лозанов. Той ми предписа да пия по една таблетка Пизона Комби сутрин и вечер, а Глюкофаж по 1 таблетка наобед. Вече 15 дни съм по тази нова схема и резултат отново е никакъв.
Купих Оземпик 0,25 и искам да започна да го взимам. Трябва ли да спра таблетките Глюкофаж и Пизона, ако започна да приемам Оземпик? На опаковката пише по 1 инжекция на седмица.

Защо не попитате ендокронолога за Оземпик, за да Ви следи? Трябва задължително определени изследвания преди започване и след това периодично - следи се амилаза, Асат, Алат, Гама, щитовидната жлеза, аз следя и Калцитонин, защото имам бучка). Въобще не е безобидно и може да Ви навреди. А как се храните по време на Глюкофаж - предполагам нисковъглвхидратно и високо мазнинно (НВВМ)? Моля потвърдете! Защото аз пазя много строга диета по време на Оземпик - освен НВВМ, не повече от 1000 калории на ден, поне 3 литра вода, много спорт и процедури.
При Гугутков има хора, които влизат в програмата без да спазват режима си и нищо не се променя.
 
Опишете моля режима си в момента!

# 59
  • Мнения: 9
Благодаря ти, Рима. Хранителният ми режим е следният:
Закуска: избор между 180 гр овче кисело мляко или 2 яйца.
Обяд: 150 грама месо (птиче или свинско) със 180 гр зелена салата
Вечеря: същата като обяда+1 плод по избор.

Сутрин изпитвам много силно чувство на глад.
Признавам, че имам проблем с пиенето на вода. Мисля, че не стигам до литър и половина.
Кафе пия 1, само сутрин.
Спорт не практикувам и не се движа много.
Изкушавам се за сладко веднъж-два пъти на седмица. Пак толкова пъти седмично съгрешавам и с картофи. Ориз и и хляб не съм яла от 3 месеца.

На ендокринолога му казах, че искам да започнем с Оземпик, но той държи да е в края на януари. Каза, че тогава се очаквало да излезе някаква подобрена негова версия.
А на мен вече не ми се чака. Килограмите ми тежат.
Аз напълнях рязко след прием 8 месеца на кортекостероиди, заради щитовидната жлеза и вече 2 години не мога да си върна старото тегло.

Общи условия

Активация на акаунт