Февруарски мами - 2023!

  • 37 460
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109


Момичета не издържах и пуснах чхг. Резултата е този не знам какво мислите за 5г.с+1 ден. Ще пусна пак след 48 часа пък да видим🤔

Много ви е хубав резултата 🍀 добре ще е да го повторите за да видите как се удвоява.

# 76
  • Мнения: 6 570
Здравейте, и аз ходих на преглед днес. В 5+6, видя се сакче и жълто тяло. За пулс било рано още. Ще ходя пак след 10 дни.
Аз не обичам да се тествам през 48 часа. Чакам си прегледите и се надявам да се развие добре. Приемам доста прогестерон допълнително, но все пак съм след ин витро и тогава доста те тъпчат...
Между другото линка за фб групата не работи. Може ли и аз да се присъединя?

# 77
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета! Записвам се при вас с термин изчислен по калкулатори 01.02. Имаме един бъдещ батко, който миналата седмица навърши 3.
"Баткото" го мъчихме около година, точно се бяхме запътили към репродуктивна клиника и забременях, този път в началото на май след последният ми цикъл решихме да започнем да работим за второ, и ето ме тук месец по-късно вече бременна в 7г.с, така че смело потвърждавам мита че второто се хваща от раз Grinning
Моят лекар ми даде час чак за 22.06 когато ще имам почти месец закъснение, но пусто нетърпение, в събота посетих друг лекар на частно, неочаквано за мен се видя дори пулс.
Имам постоянно гадене от всичко, запушен нос, неописуема раздразнителност и болезнени гърди.

# 78
  • Мнения: 708
Момичета остават ми няколко дена до прегледа и започнах да се вълнувам!По мои изчисления трябва да съм 6г.с.+3,според вас на този етап какво може да се види?

# 79
  • Мнения: 109
Момичета остават ми няколко дена до прегледа и започнах да се вълнувам!По мои изчисления трябва да съм 6г.с.+3,според вас на този етап какво може да се види?

Здравей, аз днес бях на преглед и съм 6 г.с + 2 отговаря на + 3.
Видяхме мъничко човече или както каза моя мъж гущерче 😂 също така и тупкащо сърце ❤
Така,че при хубава апаратура това може да очаквате 🍀🍀🍀

# 80
  • Мнения: 708
Благодаря🤗Ох дано!С вагинален ли те гледаха ?

# 81
  • Мнения: 18
Момичета остават ми няколко дена до прегледа и започнах да се вълнувам!По мои изчисления трябва да съм 6г.с.+3,според вас на този етап какво може да се види?

Здравей, аз днес бях на преглед и съм 6 г.с + 2 отговаря на + 3.
Видяхме мъничко човече или както каза моя мъж гущерче 😂 също така и тупкащо сърце ❤
Така,че при хубава апаратура това може да очаквате 🍀🍀🍀

Леле супер много се радвам за вас ☺️ аз също съм на преглед точно когато ще съм в 6+ 2 дни, но дали и при мен ще се види и чуе толкова много не знам след като сега в 5 + 1 не видяхме още нищо... Времето ще покаже аз не знам как ще изтрая до тогава

# 82
  • Мнения: 109
Благодаря🤗Ох дано!С вагинален ли те гледаха ?
Да, то толкова рано това си е най-добрия метод според мен. Стискам палци и на теб и на boriiito 🍀❤🍀

# 83
  • Мнения: 264
Благодаря🤗Ох дано!С вагинален ли те гледаха ?
И аз вчера бях на преглед. Мен ме гледаха с коремен и аз съм в 6г.с. + 5дни, отговаря на 6г.с. + 2 дни, но каза да не се притеснявам и видяхме тупкащо сърчице ❤️. Много е вълнуващо, аз бях супер напрегната преди прегледа. Следващият ми преглед е чак началото на август когато ще съм 12-13 г.с.
Успех на всички😊🍀

# 84
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Прикачвам резултата от втория кръвен тест, който направих точно 48 часа след първия.
Първия беше 899,00
А днешния 1964,00
Доколкото смятам май е добре
 

# 85
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте момичета! Прикачвам резултата от втория кръвен тест, който направих точно 48 часа след първия.
Първия беше 899,00
А днешния 1964,00
Доколкото смятам май е добре
 
Супер е резултата.!

# 86
  • Мнения: 14
Включвам се и аз в 7 г.с, днес бях за пръв път на преглед, има малко плодче и му чух сърчуцето, чувството е незабравимо❤️❤️❤️

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета🙂!
След няколко стотин теста😄 с втора бледа черта,днес бях на преглед и се потвърди бременност,видя се малка точка.Много съм подранила,така че следващия преглед ще е след две седмици и ще се види повече ,дай боже всичко да е наред!Така ,че засега съм тук при вас
С термин 22.02.Дано всичко е наред с всички ни🙏🏻

# 88
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен Simple Smile. Имам положителен тест и изчислен термин от приложение 20.02. Имам бебе на 12м, което още кърмя и не знам как ще се отбиваме, а вече искам и заради новата бременност. На преглед още не съм била, защото от опит с първата бременност, нищо съществено няма да се види скоро, така че ще изчакам още няколко седмици, то бебето няма да избяга 😁

# 89
  • Мнения: 244
Здравейте, след 10дни на гадене и лежане на дивана започнах да се нормализирам. Пускам статия, на която попаднах.

https://www.noviteroditeli.bg/zdrave/vsichki-vzrasti/zashcho-bre … adat-ot-toksikoza

Общи условия

Активация на акаунт