ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 8

  • 40 608
  • 749
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 402
Големият ми син беше на РД на приятел на Миньоните - с риза, сако и тъмни очила Simple Smile И снимка са си направили. Той не си пада по такива изяви и сигурно е умрял от срам, но трябваше да уважи желанието на рожденника. Взе сако на баща си и му беше малко голямо, но какво да се прави.
Каза че по-тъп филм не бил гледал, а обича много анимация Simple Smile
И за да съм в темата - набора няма намерение нищо да чете. Всеки ден е на тренировки, два дни в седммицата- двуразови. И това само от футбола, волейбола са в почивка този месец, като почнат и там съвсем няма да има време. Но аз не държа толкова на зъдължителната литература, никога не са я чели.

# 451
  • София
  • Мнения: 2 185
Моите деца пък харесаха много филма. Simple Smile
Наборката прочете вече половин от задължителните книги. Като отиде обаче на морето не знам дали ще й се запази ентусиазма. Swimmer
Малкия ходи на тренировки 4 пъти в седмицата, че лагера наближава.
И моята почивка наближава. Остава ми само днес и утре да се поизмъча още малко. Simple Smile
Аз чакам с нетърпение хубавите новини от децата, които кандидатстват някъде и малки и големи. Relaxed

# 452
  • София
  • Мнения: 2 685
Може ли някой да ме упъти към седмокласната тема, че да си сверя сметките. На едно познато дете родителите са творили глупости...

# 453
  • Мнения: 2 825
https://www.bg-mamma.com/?topic=1460574
Може ли някой да ме упъти към седмокласната тема, че да си сверя сметките. На едно познато дете родителите са творили глупости...

# 454
  • София
  • Мнения: 949
Може ли някой да ме упъти към седмокласната тема, че да си сверя сметките. На едно познато дете родителите са творили глупости...
СЕДМИ КЛАС Изпитна 3 Най-желаните училища си нареди, резерва предвиди и в темата за всичко си пиши!

# 455
  • София
  • Мнения: 2 685
Благодаря, момичета, ядосах се... При бал 408,5 да напишеш разни неща и накрая всичко да почти невъзможно ми се струва нелепо... а тонът в седмокласната е мале-мила...
Как се радвам, че тук сме "нормални".

# 456
  • Мнения: 2 825
Маги, днес може все още да се коригира грешно подадено заявление - може да има шанс за друг сценарий...

# 457
  • Мнения: 452
... а тонът в седмокласната е мале-мила...
Как се радвам, че тук сме "нормални".
И аз поглеждам от време на време там, и все ми се струва, че ние миналата година не бяхме толкова изнервени!
Но знае ли човек, как сме изглеждали отстрани Satisfied

# 458
  • София
  • Мнения: 1 635
В нашата тема тонът винаги е бил на ниво, за което благодаря на всички пишещи.
Но миналата година в две или три теми се случваше на някой да му избие нервата. Все пак, в рамките на приемливото и за кратко.

# 459
  • Мнения: 2 533
В нашата тема тонът винаги е бил на ниво, за което благодаря на всички пишещи.
Но миналата година в две или три теми се случваше на някой да му избие нервата. Все пак, в рамките на приемливото и за кратко.
Абе, спомням си едни полемики с Katia ABV или нещо подобно беше ник нейма...

# 460
  • Мнения: 19 385
Хм, нито в нашата, нито в тази на предния набор е имало такива изцепки като в сегашната.

# 461
  • София
  • Мнения: 1 983
Един от редките случаи, в които си бях изпуснала нервите, беше точно по време на седмокласната кампания. Бях приела твърде лично някои коментари на katiABV, но бързо потушихме огъня Joy Срам си ме е Hug

# 462
  • Мнения: 14 023
Момичета, нещо за скандала в пловдивския МУ знаете ли? имаме ли детенце кандидатствало там. Помня че на Маги щерката не беше, но нали имахме няколко деца с интерес към медицина...

# 463
  • София
  • Мнения: 2 685
От нашата госпожа по химия обратната връзка е, че вярното решение е това, което университетът търси и че това е задача "висока топка" за олимпиада, не е в подготовката.
Този тип отношение беше главният повод да се откажем от МУ Пловдив, предвид най-добрата възможна логистика за студент - свободен апартамент на 700 метра от Денталния и на 700 от общежитията им...

# 464
  • Мнения: 14 023
А по принцип читавите специалистите ако си с мед проблеми  в Пловдив са класи над Вн за момента... Имаме си уни нямаме специалисти...

Общи условия

Активация на акаунт