Сполучливи имитации на маркови парфюми - 44

  • 53 972
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 119
Пишете им в Месинджър за инфо. Преди години, когато бях решил да ги пробвам, и търсих конкретен, който в Елитис все липсваше, ми бяха пратили списък.
Така намерих малко магазинче съвсем близо до МС Обеля, където едно че го имаше, друго че и на по-ниски цени от Елитис.



Не гарантирам, че още е актуално това, но ще ви отговорят бързо.

# 16
  • Мнения: 87
Мда, писах им. Никъде в Пловдив нямат физически обект, където да ги предлагат. Странно.

# 17
  • Мнения: 1 309
Мда, писах им. Никъде в Пловдив нямат физически обект, където да ги предлагат. Странно.
Наистина е странно и недомислено в голям град като Пловдив да нямат физически обект; и аз бях в издирване на такъв, но поне вече знам, че няма смисъл 👍.

# 18
  • Мнения: 1 726
Търсете по малки дрогерийни магазини. В Благоевград знам поне 3 такива, в които намирам МЛ и са на доста добра цена! Рядко излизам без да "отнеса" поне 1 бр, лошото е че още не са заредили Делина, а така исках да я пробвам, след толкова много суперлативи в темата!

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 17:56 от Буцигном

# 19
  • Мнения: 5 380
Здравейте,
Наскоро ми споделиха за парфюмерия Le Parfum в Стара Загора (намирала се на уличката на централния пазар, близко до магазин за обувки Daris).
Не знам дали е част от верига или е конкретно магазинче само в нашия град, но ми се искаше да чуя мнения.
Дали някой си е взимал нещо от тях?
Как се представят парфюмите?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
В Пловдив съм виждала два магазина Le parfum.Преди няколко месеца пробвах два парфюма и трайността беше 30 мин.с въображение.

# 21
  • Мнения: 5 380
В Пловдив съм виждала два магазина Le parfum.Преди няколко месеца пробвах два парфюма и трайността беше 30 мин.с въображение.

Помниш ли кои пробва?

# 22
  • Мнения: 87
В Пловдив съм виждала два магазина Le parfum.Преди няколко месеца пробвах два парфюма и трайността беше 30 мин.с въображение.

В Пловдив се намира близо до магазин Фреа на Цар Борис. Не съм очарована от продавачката, веднъж съм влизала да тествам. Даже не помня кои пробвах. Като цяло са скъпи за качеството, което предлагат. Не са лоши, но не са и запомнящи се. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 119
Здравейте,
Наскоро ми споделиха за парфюмерия Le Parfum....
Не знам дали е част от верига ....
Дали някой си е взимал нещо от тях?
Как се представят парфюмите?
Фирмени магазини на производител, да.
Имам Kirke, Noir de Noir и Tobacco Vanilla и съм много доволен, спечелиха ме като клиент. Минус за мен е, че правят основно масови, харесвани от много хора, аромати. Което е логично и оправдано, но не спирам да се надявам. Познавам техния Si, също впечатляващо траен и силен. Запознах се с Ex Nihilo и Black Phantom / Insomnia и ги харесах много, но съм заринат вече и се сдържах докато разчистя малко рефански.

# 24
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Момичета, знаете ли B.U Hidden paradise кой оригинал имитира? Не го намирам във фрагратика. Много ми харесва и аромата ми е много познат.

# 25
  • Мнения: 8 460
Някой пробва ли вече Делина на D&P? Благодаря на Chockolat за препоръката на Делина на SanSiro-чуден е! Като изключим лошата презентация откъм шише останалото е без забележка- близост до оригинала, трайност, много, много добре.
 На Martion Lion е доста силен, но като че ли отива в посока арабски парфюм и въпреки близостта си до Делина не ми е съвсем същия. Не е лош иначе, там бутилката поне е по-добре направена, ако това има значение.

# 26
  • Мнения: 17
Търсете по малки дрогерийни магазини. В Благоевград знам поне 3 такива, в които намирам МЛ и са на доста добра цена! Рядко излизам без да "отнеса" поне 1 бр, лошото е че още не са заредили Делина, а така исках да я пробвам, след толкова много суперлативи в темата!
Бицигном, онзи ден взех Делина на МЛ от магазин Финес в Благоевград. Явно скоро са я заредили. Не познавам оригинала, но много ми харесва.

# 27
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Еmia, дано не забравя утре да мина да пробвам Делина на D&P и ще пиша. Днес си взех още една на Сан Сиро. Страхотна е при мен и въобще не се сетих да мина за другата. Шишето му свикнах, удобно ми е. Колкото повече я нося повече ми харесва.

# 28
  • Мнения: 5 380
Може ли да споделите добра имитация на Pacco Rabanne - Olympea?
Много се чудя дали да инвестирам в оригинала, но ту го харесвам, ту не. Иска ми се да пробвам да съм по-често около аромата и да преценя дали е за мен. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 719
Версията на Рефан, като за мен най-добра е златната им серия в тъмни бутилки.
100мл са капсуловани и Олимпеята конктретно е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт