Сполучливи имитации на маркови парфюми - 44

  • 53 967
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 726
Може ли да споделите добра имитация на Pacco Rabanne - Olympea?
Много се чудя дали да инвестирам в оригинала, но ту го харесвам, ту не. Иска ми се да пробвам да съм по-често около аромата и да преценя дали е за мен. Simple Smile
Аз харесвам и тази на ЗАГ и от Парфюми с мисия! Един от любимите ми аромати е, но все по-рядко посягам към него сред това множество Sad
Търсете по малки дрогерийни магазини. В Благоевград знам поне 3 такива, в които намирам МЛ и са на доста добра цена! Рядко излизам без да "отнеса" поне 1 бр, лошото е че още не са заредили Делина, а така исках да я пробвам, след толкова много суперлативи в темата!
Бицигном, онзи ден взех Делина на МЛ от магазин Финес в Благоевград. Явно скоро са я заредили. Не познавам оригинала, но много ми харесва.
О, супер! Не знаех, че и те имат МЛ Simple Smile явно са им нови в асортимента! Аз главно от м-н Нова ги купувам МЛ! Благодаря за инфото, още утре ще намина за проверка Simple Smile

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Може ли да споделите добра имитация на Pacco Rabanne - Olympea?
Много се чудя дали да инвестирам в оригинала, но ту го харесвам, ту не. Иска ми се да пробвам да съм по-често около аромата и да преценя дали е за мен. Simple Smile

И друг път съм писала, че невероятно добра е имитацията на Сан Сиро. Сравнявала съм ги паралелно..аромат..трайност..един път.

# 32
  • Мнения: 8 460
Еmia, дано не забравя утре да мина да пробвам Делина на D&P и ще пиша. Днес си взех още една на Сан Сиро. Страхотна е при мен и въобще не се сетих да мина за другата. Шишето му свикнах, удобно ми е. Колкото повече я нося повече ми харесва.
Утре и аз чакам втора Делина на Сансиро, така не бях се зарибявала. Много хубаво изпълнение. Първото ми излезе над 20 лева с доставката, едно че доставят само с тъпия Еконт, друго че бяха объркали адреса и пренасочвах. Но не знам къде я има във физически магазин, а като се има предвид приятната цена от 12 лева за продукта, го преглътнах.
Благодаря ти предварително за D&P- те имат добри изпълнения! Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 22:03 от *Emia*

# 33
  • Мнения: 5 380
И друг път съм писала, че невероятно добра е имитацията на Сан Сиро. Сравнявала съм ги паралелно..аромат..трайност..един път.

За жалoст в сайта им е изчерпана Olympea. Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 272
И друг път съм писала, че невероятно добра е имитацията на Сан Сиро. Сравнявала съм ги паралелно..аромат..трайност..един път.

За жалoст в сайта им е изчерпана Olympea. Sad

Имам олимпеата на Muscent. Страхотна, трайна, абсолютна десетка в имитацията е. Вчера пак я разносвах.

# 35
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Аз да се оплача 🙄 Взех си преди няколко дни N 125 на Рефан Intense, имитация на NINA RICCI - PREMIER JOUR. Продавачката ги похвали че траели цял ден...дрън-дрън... Още като го взех се "полях" и...нищо не се усеща...Оставих го да си почине от пътя няколко дни, сега пак се наръсих и след 10 мин. пак нищо!!! 😡😡😡

# 36
  • Мнения: 4 733
Момичета, страшна находка.
Имитация на L'interdit. Страхотен е и ужасно траен

# 37
  • Мнения: 5 993
Днес разнасям Zadig and Voltaire This is her в имитация на Заг. Не бих си купила оригинала, въпреки че е достъпна цената, защото ми се струва някак банален ароматът. Идва ми в тежест опушената нотка, някак ми се бие млечен аромат с опушеност... Докато и Африканския Бал има такава опушеност, но там не ме дразни така.

# 38
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Делина D&P тествах от рол- он , продукт нямаше още. За мен няма бог знае каква разлика от тази на Сан Сиро. Може би е една идея по-сладка D&P  в началото , но пък на мене ми мазнеят някои имитации особено тези с мазането и едва ли бих я купила. Но като аромат е също пипната. Разликата в цената също е доста- 12 срещу 27 лв.

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 59
Момичета, страшна находка.
Имитация на L'interdit. Страхотен е и ужасно траен
А от къде е находката, аз не се ориентирам Relieved

# 40
  • Мнения: 4 733
26 лв, от случайна квартална парфюмерия.

# 41
  • София
  • Мнения: 481
renyt0 Аз го намерих в този сайт https://mybroshop.com/ И даже си поръчах 2 масла, от които едното във Фрагрантика пишат ,че е като Амариж

# 42
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, някой има ли мнение за Aura Mugler на Аристеа?
Изпръскала съм 2 шишета на Заг, но ми е една идея по-натрапчива вече, та се чудех Аристеа или Парфен, Рефан, Мартинез как са се справили?

# 43
  • Мнения: 2 223
Закупих Клои на Рефан/номер 100/,оказа се добро попадение и с двойни капки добре излъчва.

# 44
  • София
  • Мнения: 481
Момичета, някой има ли мнение за Aura Mugler на Аристеа?
Изпръскала съм 2 шишета на Заг, но ми е една идея по-натрапчива вече, та се чудех Аристеа или Парфен, Рефан, Мартинез как са се справили?
Това е любимият ми парфюм  на Аристеа от началото на пролетта. Най-често съм с него.При мен много добра трайност, но за съжаление не мога да го съпоставя с никой от другите, защото не ги познавам. На мен не ми е тежък, напротив иска ми се непрекъснато да го усещам много силно. Радва ме този аромат.

Общи условия

Активация на акаунт