Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 82

  • 58 868
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 732
На Нивеа матиращият е страхотен бюджетен spf.

# 61
  • Мнения: 1 307
На Нивеа матиращият е страхотен бюджетен spf.
Благодаря Sunshine, ще взема на Нивея, само че anti-age q10 spf 50. Сега е и на промоция в Лили. Кожата ми  е комбинирана и не искам матиращи продукти.

# 62
  • Мнения: 1 951
Той не е  от този гаден мат, за който си мислиш. Писах за него преди месец, онзи ден писах и за антипигментния пак на нивея. Лично аз след последния, си слагам озаряващи перли без проблем. И двата ме устройват прекрасно.

# 63
  • Мнения: 5 732
Анти ейдж на Нивеа съм купувала и беше доста мазнеещ при мен, но и моята кожа си е склонна към омазняване по принцип.

# 64
  • Мнения: 1 307

В крайна сметка взех тези от Лили, пък ще видим. Досега не съм ползвала слънцезащита за лице, освен на плажа. Още утре ще се пробват и двата.

# 65
  • Мнения: 571

В крайна сметка взех тези от Лили, пък ще видим. Досега не съм ползвала слънцезащита за лице, освен на плажа. Още утре ще се пробват и двата.
Миналата година си взех за морето на Нивея и беше супер, сега го довършвам и добре ми се отразява на кожата. Не лъщиш, нямаш петна и попива много добре, аз също съм с комбинирана кожа на лицето.

# 66
  • Мнения: 1 307
Всъщност аз си мацнах малко на ръката, просто да видя консистенцията му и да, определено ми хареса. Права си, Crysstal - много е лек крема, попива много бързо и много приятно мирише. Мисля, че е добра инвестиция.

# 67
  • Мнения: 15 356
Антиейдж на Нивеа е доста мазен за мен,но матиращият ми е супер
Взех си загряващ крем за спорт,довечера ще го пробвам,дано се търпи .

# 68
  • София
  • Мнения: 6 501
Какво ще рече загряващ крем за спорт? Преди тренировка ли мажеш или след? Стана ми интересно.
Аз ползвам загряващи антицелулитни, най-вече червения на Евелин, и да пари си, ама свикнах.

# 69
  • Мнения: 15 356
Преди.Има и охлаждащ,възстановяващ и против претриване,няколко вида са .На Евелин ми беше кошмар на кошмарите.

# 70
  • Г. О.
  • Мнения: 1 744
Момичета, от тези слънцезащитни кремове за лице, кой е подходящ за суха към нормална кожа? Зимата ми беше суха, но сега е по-скоро нормална, затова така я определих.
Още един въпрос - какви озаряващи перли харесвате? Пробвах на Лореал хайлайтъра (Paris glow mon amour) и ми хареса, но сякаш предпочитам да не е в течна форма.

# 71
  • Мнения: 1 307
Пробвах тази сутрин слънцезащитния на Нивея, който закупих вчера от Лили, и съм много доволна. Кремчето е леко, попива бързо и се държи чудесно под грим. Препоръчвам го за комбинирани и нормални кожи.

# 72
  • Мнения: 4 365
Добро утро момичета 🌺
Моят въпрос не е за козметика а за депелиращи ленти.
Даже не знам така ли се казват 😔 много съм зле в тази част, защото винаги използвам самобръсначки. Само че започва да ми писва на всеки пет дни да правя процедурата, защото напоследък и се обривам от честата употреба.
Знам че епилатор е най-добре, но освен него какво друго сигурно среда има за поне две седмици спокойствие и за трудно достъпните косъмчета? Или 10 дни поне?

# 73
  • Мнения: 15 306
Няма друго за такъв срок. Ако не ти се занимава, по-добре инвестирай във фотоепилатор.

# 74
  • София
  • Мнения: 29 106
Кола маската  издържа и повече.

Общи условия

Активация на акаунт