Геритамин Нео

  • 256 078
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 545
Аз днес за първи път пих едно хапче . Надявам се да помогне защото кожата ми има нужда от подобряване , а ноктите ми са в отчайващо положение. Ще докладвам Simple Smile

# 256
  • София
  • Мнения: 35 965
Аз днес за първи път пих едно хапче . Надявам се да помогне защото кожата ми има нужда от подобряване , а ноктите ми са в отчайващо положение. Ще докладвам Simple Smile
Внимавай с него - ако го пиеш цял месец, след това трябва да почиваш поне 2 месеца
Вит. А се натрупва и може да е токсичен

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Наскоро пак започнах да го пия. Започнах 2-ра опаковка и като я свърша ще си направя почивка. Сякаш и преди и сега не виждам промяна в кожата, косата или пък ноктите, увеличаване на апетита, но пък наблюдавам друго - нямам болки по време на менструация докато пия хапчетата и малко след това, мога да кажа, че въобще не усещам, че ще ми дойде (понякога имам големи болки през първия ден, но това не се случва всеки месец). Друга наблюдава ли такова нещо?

# 258
  • София
  • Мнения: 35 965
Наскоро пак започнах да го пия. Започнах 2-ра опаковка и като я свърша ще си направя почивка. Сякаш и преди и сега не виждам промяна в кожата, косата или пък ноктите, увеличаване на апетита, но пък наблюдавам друго - нямам болки по време на менструация докато пия хапчетата и малко след това, мога да кажа, че въобще не усещам, че ще ми дойде (понякога имам големи болки през първия ден, но това не се случва всеки месец). Друга наблюдава ли такова нещо?
Много момичета го приемат за подпомагане на О., ЛФ и при ПМС  Peace
За кожа, коса и нокти има специални, много хубави формули - вземи си някоя от тях.
 

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
denis., реших пак да започна да пия Геритамин Нео след болезнен първи ден от менструация, защото се сетих, че като съм го приемала преди не съм имала такива болежки, иначе не са ми в лошо състояние косата и кожата (макар че има доста какво да се желае), ноктите са ми добре и за сега ще се въздържа от приемане на други добавки.

# 260
  • Мнения: 545
Здравейте Simple Smile на 23 февруари пих за първи ден хапче. Днес ми е 19 ден. Вечер преди да легна слагам от маслото на икаров за заздравяване на ноктите. Не знам дали е от комбинацията или от единия продукт но като цяло забелязвам подобрение. По принцип не мога да задържа нокът повече от 1 седмица ( дори не говоря за дълъг нокът ) . В момента са ми късички но оформени и нито са се начупили нито се белят. А кожата ми забелязвам че изглежда по добре. В момента съм под голям стрес  и да си призная излязоха няколко пъппчици Sad но се махнаха за нула време и сякаш нямам нижда от толкова крем за лице както обикновенно. Дано не е плацебо Simple Smile

# 261
  • Мнения: 43
Аз пия Ясмин противозачатъчни и гери-капс-тамин  Laughing Не съм космясала хахах Simple Smile Има страхотен ефект при мен с кожата, ноктите ми винаги са били като шлюпки, даже и хормоните не им помогнаха а сега за първи път имам вече дълги нокти и здрави, а иначе се огъваха и се цепеха/белеха и бяха много меки. В цикъла не виждам никаква разлика, ама все пак пия хормони. Аз видях сякаш мигновен ефект, но беше защото приемах и други витамини, бях прекарала грип, бронхопневмония и остра инфекция едни след други и бях пила 4 различни антибиотика и трябваше да се закрепя. Стори ми се обаче не знам дали от приема на много витамини, че косата ми беше необичайно суха, самия косъм беше дебел и здрав, но и сух като калчище, обаче това беше за 2 седмици и после се оправи. Пия ги обикновено на гладно след кафето и не съм имала проблеми със стомаха, но сега като прочетох ще започна да ги пия с храната щом се усвояват най-добре. Обаче започна да ми излиза около челюстта и по врата хормонално акне, само там, на лицето нямам пъпчица, възможно ли е да има връзка с витамините? Пише, че трябва да помагат и за зрението, но чета от 4 месеца по цял ден и ще чета още 2 месеца, а и имам диоптри 6 и 7 за късогледство и не си свалям очилата освен като спя и се къпя, някоя дама с големи диоптри забелязала ли е подобрение в зрението?

# 262
  • Мнения: 70
Здравейте . Може ли Геритамин да се използва при правене на опита за забременяване ?  newsm78

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Здравейте, Преди години пих ГЕрикапс и Геритамин за около 3 месеца без почивка. Грам ефект не видях върху лицето си, а имах проблем с пъпките. С лекар съм се консултирала за техния прием. Просто при мен ефект 0.  После си намерих друга фирма, от която да си ги поръчвам, чиято разфасовка е 100 таблетки. освен това има добавен и селен към витамините. Определено видях резултат от тях.
Иначе бях пробвала и отделно да си купувам само вит. А и Е и аз да си ги комбинирам. Пак не видях ефект.

Това е моя скромен опит.

# 264
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Добре, че е темата  Crazy.
Приемам Герикапс от средата на Август и очевидно ми е вече време да го спирам  Laughing

# 265
  • София
  • Мнения: 35 965
Здравейте . Може ли Геритамин да се използва при правене на опита за забременяване ?  newsm78
Да, използва се по схема: от 2-4 ден на МЦ, 2х1 за 10 дни.
1 МЦ се приема 1-2-3 МЦ се почива

Добре, че е темата  Crazy.
Приемам Герикапс от средата на Август и очевидно ми е вече време да го спирам  Laughing
Не трябва да приемаш толкова дълго време Герикапс, защото вит. А се натрупва и може да е токсичен / гадене, повръщане, суха, лющеща се кожа, сухи лигавици, цепене на устните, проблем със зрението, косопад, акне и т.н./

# 266
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Добре, че е темата  Crazy.
Приемам Герикапс от средата на Август и очевидно ми е вече време да го спирам  Laughing
Не трябва да приемаш толкова дълго време Герикапс, защото вит. А се натрупва и може да е токсичен / гадене, повръщане, суха, лющеща се кожа, сухи лигавици, цепене на устните, проблем със зрението, косопад, акне и т.н./
[/quote]

Denis, вземам си веднага бележка и го спирам. Благодаря ти за активното участие в тази тема ( и онази другата 😉 )

# 267
  • Варна
  • Мнения: 457
Здравейте . Може ли Геритамин да се използва при правене на опита за забременяване ?  newsm78
Даже помагало, само че ако не успееш да забременееш, май цикъла ти става по-болезнен. При вас как е

# 268
  • Мнения: 3 268
Винаги, когато съм имала смущения в цикъла, съм ползвала Геритамин. И винаги прави всичко като по часовник (което хормоните, изписани от лекар, не са постигали).
Пия го, когато се наложи от първи ден цикъла до овулация. И така три месеца максимум.
От него косата ми дръпва видимо на дължина само за 8-10 дни прием. Избуява буквално, което аз не търся, защото не пускам коси до кръста.
Но ако са ме подтстригали кофти или много и искам да порастне, за да се оправи формата, Гертиамин е супер.
Върху кожата не съм забязала ефект, върху ноктите не търся и не е направило впечатление.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 457
На опаковката пише да не се пие при бременност и кърмене, а на мен доктор ми го предписа, въпреки че кърмя. Косата ми стана супер лъскава и хубава, но като ми дойде цикъла, не беше обилен, но мноооого болезнен, мисля, че е от геритамина. Ааа и цялото ми лице стана в пъпки

Общи условия

Активация на акаунт