Геритамин Нео

  • 256 473
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 499
От утре започвам да пия Геритамин и имам същия въпрос, като по - горе зададените. Проблем ли е приемът на Геритамин при положение, че приемам противозачатъчни? Дали ще е по - добре да изчакам 10 дни докато спра противозачатъчните???

# 211
  • Мнения: 957
Геритамин Нео са витамини. Нямат нищо общо и с противозачатъчните  или с каквито и да е било други други хапчета. Аз пия антибиотик и ги пия и тях.

# 212
  • Мнения: 6 040
Пия Геритамин Нео от месец, но не мисля че има разлика от преди и сега.
Ще продължавам да си го пия.  Simple Smile

# 213
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
И аз довърших втора кутия Геритамин - ще си купя още една - дано ми помогне на ноктите.... ще си купя и маслото на Икаров.

# 214
  • Мнения: 957
Пия Геритамин Нео от месец, но не мисля че има разлика от преди и сега.
Ще продължавам да си го пия.  Simple Smile


Пие се три месеца после малко почивка и после пак такава схема му е дадена  Simple Smile

# 215
  • Мнения: 12
Преди 1 седмица започнах отново да пия Геритамин.
Преди около 2 години ми се отрази много добре на косата и ноктите, кожата леко ми се поизчисти, но го пих само 1-2 месеца и прекъснах.
В момента се надявам да ми се отрази отново добре на кожата. Този път ще го направя 3 месеца.

# 216
  • Мнения: 3 499
Геритамин Нео са витамини. Нямат нищо общо и с противозачатъчните  или с каквито и да е било други други хапчета. Аз пия антибиотик и ги пия и тях.
Благодаря за бързия отговор!!!   bouquet  bouquet

# 217
  • Мнения: 0
 Confused объркахте ме максимално много..преди 2 седмици си ги закупих,но все още не съм го пила..но след прочитане на всички коментари малко ме пообъркахте и не знам дали да го пия  smile3506

# 218
  • Мнения: 8 242
Confused объркахте ме максимално много..преди 2 седмици си ги закупих,но все още не съм го пила..но след прочитане на всички коментари малко ме пообъркахте и не знам дали да го пия  smile3506
Сподели какво те спира. Какви са ти притесненията?

# 219
  • Мнения: 0
ми на 20 години съм..с ниско кръвно съм..лятото припадам на всяка втора крачка..от 2 години съм 47кг,а бях 55 и не мога да кача нито килограм..косата ми пада,ноктите ми са в ужасно състояние..и след прочитането на коментарите ви малко ме разколебахте дали да ги пия да не ми стане нещо друго... не знам  Weary

# 220
  • Мнения: 330
Първия път като го пих не видях никакъв ефект. Но наскоро беше започнала да ми се бели кожата и пих пак по 1 капсула сутрин след хранене. Помогна ми да не се бели повече. Но косата не ми е буйна, ноктите не са ми станали кой знае колко по-различни.

# 221
  • Мнения: 3 499
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?

# 222
  • Мнения: 8 242
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?
Естествено, че не е правилно!
На опаковката си пише 1 капсула дневно. Не превишавайте препоръчителната доза.

Зорлен ако искаш да навредиш, вместо да си помогнеш - пий и по 1 опаковка през седмица  Crazy

# 223
  • Мнения: 957
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?

Не вътре си има схеми и е редно да използваш тях.....

# 224
  • Мнения: 3 499
От вчера го започнах Геритамина и съм решила да го пия по следната схема: Първият ден - 1 таблетка, Вторият ден - 2 табл, 3 ден - 1 табл... и така да ги редувам... Правилно ли е според вас?
Естествено, че не е правилно!
На опаковката си пише 1 капсула дневно. Не превишавайте препоръчителната доза.

Зорлен ако искаш да навредиш, вместо да си помогнеш - пий и по 1 опаковка през седмица  Crazy
Що за тон използваш???
НА ЛИСТОВКАТА ПИшЕ 1-2 КАПСУЛИ ДНЕВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Теди,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт