Отговори
# 90
  • Мнения: 2 928
Записвам се да ви следя.Ние ще сме другата година, но искам да видя накъде духа вятърът.

# 91
  • Мнения: 8 289
Успокойте ги някак тези деца. Няма да свърши светът с НВО.
В такива случаи се радвам, че вкъщи и двамата са пердета. Мисля, че малкият повече се притеснява на някои състезания отколкото да се разтревожи за НВО.
"По жицата" ми беше любимо. И на една олимпиада писах по него. Въобще от авторите, които изучават, Йовков и Елин Пелин и досега са ми любими.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 543
И моят играе на компа.
Като го питах за преразказа каза че се записвало заглавието, автора и дидактическата задача. Вие казвате дтуго. Ами сега?😐

# 93
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 930
Монд, милото дете! Дано да се успокои и утре на бистра главичка да се справи добре.

Оракулите прогнозират Вазов все. Не е зле, но моята дъщеря си пожела Чинтулов за теза.

Ох, много ми е нервно. Да минава успешно всичко и да си връщаме животите вече. Успех на наборчетата, стискам палци на всички.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 061
Моят от няколко дни е в почивка и на компютъра, днес ходиха и на кино. По-добре така, не искам да се паникьоса и изпадне в потрес, деца са.

# 95
  • Мнения: 2 425
И аз го питах-нямал идея дали се пише заглавие,по-скоро трябвало,ама дали е така...Надъхал се е,даже прави преговор  и иска утре рано да чете пак.Няма да го будя  за да е свеж,каквото е научил-това.Леко притеснен е,изгледа инструктажа,изчетох го и аз,че в клас нищооо,обсъдихме го и така.Аз съм хипер спокойна,да не повярва човек!
Късмет утре на всички!

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Монд, тя ще се успокои в 10 часа, когато види теста и започне работа. Сега да забрави за изпита, да погледа малко смешни клипчета failarmy и да си ляга. Всичко ще е наред! ❤️

# 97
  • София
  • Мнения: 6 255
Момичета смяла съм се през сълзи. Питам моето дете, знае ли къде му е пергела или да се подготвя с нов до четвъртък. Той ми отговаря, че от една година не е чертал окръжност с пергел (той така ги рисува на ръка). Казвам му, че за изпита трябва да е красиво. Отговаря ми: "Добре д,е ще ползвам бутилката с вода, проблема е че съвременните бутилки не са с нормално кръгло дъно" Joy

# 98
  • София
  • Мнения: 18 679
Същата работа в нас. Пергел?! Досега не бил ползвал Joy И чертежите се рисуват на ръка, с химикалката...Въобще, геометричната задача съм я прежалила аз Joy

Успех на децата, момичета! И, да, има живот и след нво и дори е хубав Hug Само спокойствие и силна храна!

# 99
  • Мнения: 2 207
Аз питах нашата учителка, каза така - мисля, че не е проблем ако се пише заглавието, но на инструктажа щели да им кажат. Мойта пък каза, че не трябва да се пише.

Днес пак е имало изцепки по Мат., мойта рещава задачата, девойка, уч - ката минала, погледнала и казала, твойта не е вярна, нейната е вярна, взела да я решава на дъската, да но, получава съвсем друг отговор. Пита по някое време уж отличника на класа ( който вече не е чак такъв ), и той и казва какво е получил, а тя - вярно е, ааа, ми и той е получил като кокончето, продължила да решава, за да види къде бър6а, по някое време, след поредното писане и брисане, се изцепила, че в другата буква, я решила по друг начин, и получила друг отговор. После продължила - ми то май аз съм ви подвела, след малко, ма то май на тях им я написах грешно. И едно около 20 мин. мивали в това, къде е сгрешила. И какво се оказва, че не моето не знае, а, че не и се преподава правилно. Как е възможно това, след толкова време, да не се усещаш и да си смениш подхода на преподаване, да се подготвиш, уж деца учи по този важен предмет.

Айдеее, не остана, след 12 часА, наборите ще има да пишат, да пишат, да пишаааат.
И болничките да са добре за утре, да им са бистри главичките, и да се представят блестящо.

Ма то тук много оракули, много нещо, цяла сюрия. А да видим кой ще е познал. За печелившия наградата ще е - да продължава с гаданията.

# 100
  • Мнения: 306
Току-що си водим някакъв спокоен разговор и из нищото детето ме пита дали бг мамата вече е прегряла. Разказах ѝ че повечето са спокойни, но има и детенце, дето плаче. Тя ме “успокои”, че утре щяла да си поплаче. . .преди НВО-то.

# 101
  • Мнения: 1 376
Добре де, четохме инструктажа, гледахме  клипче с инструктаж на ученика...
Може ли да синразпарчетоса свитъка, за да си гледа текста за четене с разбиране или ЦЪ?
Па пишат ли заглавие на преразказа?
Ееегати въпросите в 6 без 10🤕
 Свила съм цигари, има сайдер, вече се почерпихме китайско 😉
Полят изпит, взет изпит 🍻🤣🤣🤣

# 102
  • Мнения: 162
Дойде момента на съмненията - в момента в главата му била каша, тотално обърка видове местоимения, наклонения.....дано се успокоят и съберат децата утре. Неговият приятел ходи в Регалия по математика, оттам им казали да очакват по-трудно матура тази година по математика....късмет да имат!

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 182
Здравейте. Идвам от съседната тема за осмокласниците. Миналата година бях на вашето място и вълненията и притеснението бяха големи. Емоциите и сега ме връхлитат. Искам да пожелая успех на всички деца! Нека покажат колко много могат и колко много знаят!
Стискаме ви палци!

# 104
  • София
  • Мнения: 3 123
И моят играе на компа.
Като го питах за преразказа каза че се записвало заглавието, автора и дидактическата задача. Вие казвате дтуго. Ами сега?😐

 И моят така твърди.Попита днес и в училище,същото му казали и мисли да си ги пише.

 Аз бях много спокойна до днес,но следобеда изведнъж ме обзе тревожно чиестео и сега сърцето ми се е стегнало.Детето поне е спокойно,чак плашещо спокойно.Ходил да обядва в мола и после да играе волейбол в Испанската ,прибра се вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт