Отговори
# 75
  • Мнения: 1 631
Здравейте, отдавна не съм писала, но ви следя.
Пожелавам на всички набори утре и в четвъртък успех и високи резултати.
На родителите спокойствие и вяра в децата.
(АЗ вече яко се треса и съм си сипала една водка. Наздраве!)
Наборката е навън с приятели.

# 76
  • Мнения: 304
Както обещах, на вашето внимание изборът на трите “оракула” в скрит текст да не оспамвам излишно
Скрит текст:
подготовката:

оракул номер 1:



оракул номер 2:


оракул номер 3:


Успех на всички дечица!
Отивам да се заемам със салатата и да си сипвам.

Ваш репортер,
Чистачът на оракулските тоалетни.

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 20:21 от pepeblue

# 77
  • София
  • Мнения: 3 082
В инструктажа за ученика пише: "Не преписва върху изпитната си работа текста, записан на дъската от квесторите". Т.е. не се пише заглавие и дидактическа задача. Идиотско ми се струва,ама...
Госпожата от урока й направила подарък-3 черни химикалки, вързани с панделка. Ми, много мило ми стана.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 043
Успех на всички деца утре! Да са спокойни, уверени и животът продължава и след това!
А на нас остава да им се радваме, защото всички деца са положили огромни усилия да стигнат дотук и няма как този труд да не даде плодове! 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Как ми повдигнаха настроението тези три котета ❤️ И трите черни химикали също.
Аз сега се зачетох в инструктажа и нещо ми светна
Може или не може да си отбелязва верните отговори на листа със задачи? Как точно се работи, пък да отбелязва отговорите САМО на бланката? Нали пръво си решава и отбелязва, а после ги прехвърля.
Успех и спокойствие на всички утре!

# 80
  • София
  • Мнения: 762
Хана, може да си ги отбелязва.  Тук имат предвид , че "официалният документ" е  бланката и само тя се проверява.

Успех на всички деца! Да са спокойни и концентрирани на въпросите, а на преразказа - вдъхновени и подробни . Smiley
Утре всички да са в бодро настроение, здрави стомаси и "запечатани" д-та. Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 099
Ох, pepeblue, да нацелуваш и намачкаш оракулите ❤️❤️❤️. Много са готини, ама както и предположих, не са на едно мнение 😃.
Хайде, наздраве! Много ми хареса поста на Up! Абсолютно подкрепям написаното от Donna Ashworth Words. Има толкова безценни качества, които образователната ни система не цени и не толерира поне в тези тестове....

# 82
  • Сф
  • Мнения: 10 716
Оракул 4  😂 го спретнах да се моли само да не са "Немили недраги" .

# 83
  • Мнения: 8 251
Моят оракул е много пуФкав и ако го накарам да гадае ще разпростре телесата си върху всички листчета 🤣 Не става за тая работа с две думи.
Младежът си джитка на компютъра с приятел и хич не му дреме за изпити, всичко си знаел.

# 84
  • Мнения: 787
Аз много се чудя в инструктажа по БЕЛ, пише да носят молив и гума. За какво им е?

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 22:16 от krasi78

# 85
  • Мнения: 8 251
Инструктажът е общ за двата изпита. По БЕЛ не им трябва нищо друго освен два химикала. По математика пише за чертожни инструменти - линия, триъгълник, пергел, моливи, гума. Аз мисля и острилката да добавя.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 099
Някои първо с молив заграждат отговорите, после проверяват и омастиляват. Ама на нас толкова време и нерви не ни стигат 😁. И наборът ще е само с химикалки утре.
Виж на математиката ще има да чертае и да трие...

# 87
  • Сф
  • Мнения: 10 716
Току що инструктирах момата да си вземе пергела за утре ...😜а още не съм изпила чашата вино ...
Мда...
И сега я питах, понеже аз нищо не знам , кое произведение не иска да и се падне за теза . Мислех,че е "Немили-недраги". Нищо подобно
...каза ми моля ви се " По жицата" и " По жътва" ли е кое е..
Малей..като се сетя, че моето поколение израснахме с ," По жицата". На сън я знаехме..и се потресох като за финал!
Наздраве!

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Щерката е в тотална паника. Седи с христоматията в ръце и реве. Обяснявам й, че е нормално да усеща, че нищо и че й е каша в главата, но искала да си преговори за последно. След малко ще я ориентирам към.леглото, че да не прегрее.

# 89
  • София
  • Мнения: 762
Монд, пуснете си някоя комедия, смехът ще отърси стреса.
Сега и да седи сама в леглото, пак за това ще мисли.

Общи условия

Активация на акаунт