Лакове за нокти - 160

  • 41 157
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 511
Аз...да напомня на рожденичките...че можете да използвате мисля 15% отстъпка в ДМ в календарната седмица от рождения ви ден, важи за многократни пазарувания!😃😉 Аз ще се възползвам тогава да си купя някои от новите лакове на Есенс.

# 16
  • Мнения: 1 048


Изкушавам се да поръчам Rainbow harmony. С кода за отстъпка излиза £28. А съм си набелязала и други лакове..

# 17
  • Мнения: 819
Привет! Най-накрая да се отчета с лакирани нокти и аз. Ходих до Лили уж да си взема едни цветове, които dreamer показа, но ударих на камък. Но за сметка на това лаковете на 21 ме привикаха и си купих 5. Утре ще снимам и шишенцата при интерес.
Снимките са преди да си изчистя намацаното отстрани, та, извинете ме 😊😁
А, и понеже не съм обърнала внимание дали е коментиеано, някоя от вас ползвала ли е на wibo гел топ лак? Загледах го днес, но не исках да взимам на сляпо.

# 18
  • Мнения: 7 708
Отново са пуснали ацетонов лакочистител на ebelin. Преди много го харесвах, дано няма промяна към лошо ...

# 19
  • Измир
  • Мнения: 644
Иваничка, да си жива и здрава 🥂.
Преди 3 дена се лакирах с Sally Hansen 343 Peach Buzz,  но стана на балончета. Забелязах, че не съхне по-бързо от обикновените лакове. Искам да видя колко ще ми издържи, защото има още няколко цвята от серията намалени и ако съм доволна ще ги купя.
Ментоса за мен се оказа голямо разочарование. Трудно успях да извадя "ментосчетата", но пък ми хареса как стоят. Следващия път ще ги нанеса на лист и след това с точкатора ще ги позиционирам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 172
Иваничка, много здраве и любов Champagne
Благодаря за новата тема.
От мен Color expert 52

Отново са пуснали ацетонов лакочистител на ebelin. Преди много го харесвах, дано няма промяна към лошо ...


Дано наистина не са го развалили, много ме беше яд когато го спряха

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Айде, варненки, нападайте магазина на Марешки Stuck Out Tongue Winking Eye Pierre Cardin:


Има Bel, включително неоните:

И Bel mini, Мама на Миро ли търсеше 212, или бъркам номера, лакът е крем финиш, розово-бежово:

Аз си взех тези Blush

# 22
  • Мнения: 5 478
Перфект s43 с някакви стикери, които трябваше да са ваденки Grinning

# 23
  • Мнения: 467
Малко лятно настроение - за първи път пробвам матиращ лак и може би очаквах нещо повече, но и така става Simple Smile

# 24
  • Мнения: 27 511
Днес се сдобих с Перфект 184, Перфект Gel look 533 (резерва💛) и зелен Катрин Арли.😃 Подразних се, че цената на КА е преправена с химикал, а бледожълтият Перфект от обикновената серия е вече 3,80 лв (бяха по 2,90 лв🤬)- на цената на Gel look серията (които пък преди бяха по 3,20 или 3,40 лв- просто налепени нови етикети, личеше си)...И двата жълти лака са с шимърчета- бледожълтият е със златист шимър, наситеното жълто е с жълто-зеленикави шимърчета...не знам доколко си личи на снимките:




Харесах си поне още 2-3 лака, обаче не ми се даваха по 3,80 лв за лак...😬
Тина, Мамето искаше перления Бел 17- много бледорозов, почти бял.🙂 Бел мини 205 е по-близко до него, според мен.

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 00:18 от dolce miele

# 25
  • София
  • Мнения: 1 172
Айде, варненки, нападайте магазина на Марешки Stuck Out Tongue Winking Eye Pierre Cardin:


Има Bel, включително неоните:

И Bel mini, Мама на Миро ли търсеше 212, или бъркам номера, лакът е крем финиш, розово-бежово:

Аз си взех тези Blush

Не че страдам от липса на лакове, но направо ми потекоха лигите Joy

# 26
  • Мнения: 1 294
Аз реших да пробвам неоновия Бел с бяла основа и се получи доста добре. Не мога да го уловя на снимка, но е много хубав според мен.




Джулс, и аз като теб, хаха

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 22:36 от katerina_girl

# 27
  • София
  • Мнения: 1 662
Иваничка, да си много здрава и щастлива!
Аз миналата седмица си пресрещнах показалеца във вратата и си счупих нокътя до дъно, та отрязах и останалите.
Тина, къде е този магазин във Варна? В края на месеца ще хдоя там, та ще се постаря да го посетя Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 708
Лаковете са GR ice chic 11, essence the gel 21 a whisper of spring + стикери

Скрит текст:

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Раче, магазинът е на бул. "Република" 15 (малко над Делта планет мол), там е медицински център Марешки, в същата сграда е.
На гърба на бележката има и друг адрес - ул. "Св. Димитър Солунски" 1 (кв. Виница), но там не съм ходила.

Общи условия

Активация на акаунт