Лакове за нокти - 160

  • 41 153
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 313
Да, магазина е точно до медицински център Марешки.
А този във Виница е точно до Кметството.
По голям е, прилично зареден, но тоя в града по ми харесва. А и Виница ми е много далеч. За инцидентно ходене става. Инак за живущите там е супер, на един отскок им е.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 580
Момичета, дайте мнение.
Другата ръка не е лакирана, защото не знам дали съм се справила...


Участниците

# 32
  • Мнения: 2 879
Добре изглежда, Dice!

# 33
  • Мнения: 15 313
На мен ми харесва, Дайсче.
Супер лятно, шаренко, морско.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 580
Въведох малки промени, че ме мързи да го трия.
Другата ръка утре ще ви я покажа, защото има доста за триене около ноктите Laughing

# 35
  • Мнения: 27 500
Ние заминаваме за морето, чакаме си автобуса. Исках неони, голям зор видях с лакирането, слагах гел база на ноктите (не искам да се разправям да пиля нокти през ден и се подсигурих), после и изграждах кутрето, че се счупи в една врата...😅 С пресен лак прибирах част от багажа, имаше малко щети и ги пооправих- "весело беше"...😃


Скрит текст:




Лаковете са Габрини Неон 01 и 04, Перфект S41 (ако не се лъжа).🙂 Под неоните съм с Дъглас La plus belle, с бяло щеше да е още по-добре, но...не си намерих белите лакове и хванах този.😅
Дайс, чудесно е, особено в подобрения вариант!🙂

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 07:01 от dolce miele

# 36
  • София
  • Мнения: 10 580
Долче, прекрасно моренце ти желая! Много хубава комбинация!
Ти носиш ли си лакове на морето, че тъкмо в такава чуденка...? 11 дни няма да издържи лак на моите нокти, а не ми се носят (и ние ще сме с автобус).

# 37
  • Мнения: 27 500
Дайс, мерси!🤗 Държах да съм с неони на плажа...😄 Нося си "резервен лак"- Trend it up Cosmic lights- синьото, какти и бързосъхнещ Спийд драй; взех за разкош и масло и емулсия за кожички- на дъното има и в двете шишенца, но ще стигне.🙂 Нося и лакочистител. Вероятно ще си харесам и някой лак на морето.🙂

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 07:03 от dolce miele

# 38
# 39
  • Мнения: 172
Дайс, чуден морски маникюр 🐠, Долче, много свежа комбинация идеална за морето. Аз обикновено ходя за по 5 дни и си нося лакът с който съм лакирана за да поправя ако нещо се обели. На мен маникюра ми избледнява до края на престоя. Миналата година бях така
Вечерта преди тръгване и на пети ден разликата е голяма 🐚

# 40
  • София
  • Мнения: 1 662
Дайс, супер лятно и морко.
Долче, много хубаво, супер си е на плажа с неон Simple Smile Аз предни години си носих лакове, сега ще видим. Хем се изкушавам да сложа един гел лак, за да не го мисля за 10 дни, хем малко ме е шубе още, заради проблемите с ноктите. Аз не че съм се засилила за морето още де, но отсега съм в чуденка 😂 На мен лак не ми издържа повече от 2-3 дена на морето (без гел отдолу), а с гел под обикновения лак - не се бели, но се очуква от пясъка, така че при всички случаи ще трябва да си взема лак, ако избера да е обикновен.
Момичета, благодаря за местоположението на магазина - и двата не са ми удобни, доста далеч са ми, а и ако не съм с кола, съвсем няма да ги посетя. Но ще ги имам предвид, ако имаме път към Делта мол

# 41
  • Мнения: 825
Айде, варненки, нападайте магазина на Марешки Stuck Out Tongue Winking Eye Pierre Cardin:


Има Bel, включително неоните:

И Bel mini, Мама на Миро ли търсеше 212, или бъркам номера, лакът е крем финиш, розово-бежово:

Аз си взех тези Blush


Наслада за окото!!

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 7 708
Нова придобивка

Общи условия

Активация на акаунт