Деанксит

  • 1 095
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, някой имал е отражение върху кръвното налягане след прием на деанскит (1 таблетка сутрин)? И по-точно, понижаване и причерняване при изправяне?

# 1
  • Мнения: 11 095
Да, има като страничен ефект понижаване на кръвното налягане, особено ако сте хипотоничка.

# 2
  • Мнения: 9
Да, има като страничен ефект понижаване на кръвното налягане, особено ако сте хипотоничка.

Благодаря за отговора, точно така, по принцип съм с ниско кръвно налягане.

# 3
  • Мнения: 49
Аз пих по препоръка от лекар, но ме замайваше и го спрях. Не ми беше комфортно да работя в такова състояние.

# 4
  • Мнения: 9
Аз пих по препоръка от лекар, но ме замайваше и го спрях. Не ми беше комфортно да работя в такова състояние.
Заменихте ли деанскит с аналогичен медикамент и колко време го приемахте?

# 5
  • Мнения: 49
Да, замених го, но с по-сериозен медикамент, който не мисля, че е удачно да споменавам тук, защото е задължително с рецепта, а и ми беше предписан и за други проблеми.

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте, някой имал е отражение върху кръвното налягане след прием на деанскит (1 таблетка сутрин)? И по-точно, понижаване и причерняване при изправяне?
възможно ли е да е от дефицит на желязо?

# 7
  • Мнения: 11 095
Темата е отпреди година и всичко е възможно по принцип, но аз имах желязо и хемоглобин на горната граница на нормата, когато получавах този ефект.

Общи условия

Активация на акаунт