Горещо лято бърза и напира, бременните от 'Искам бебе' тука се събират. /тема 36/

  • 34 627
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 912
Супер сте.
Ще гледам до края на месеца да си организирам поне минаване покрай София.

# 46
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
Геника взимат проби и във Варна.

# 47
  • Мнения: 2 118
И аз в Геника пусках. Изследвахме осем гена, мисля, че се води разширен пакет. Излязоха към 400 лв заедно с 5 неща за хламидия, уреа- и микоплазма, които също там изследвахме.
Също като момичетата посещавах проф.Паскалева.

# 48
  • Мнения: 421
Момичета, в 30 г.с. съм, но започнах да се замислям за раждането. Мисля си за майчин дом, като ми препоръчват д-р Ивета Райчева. Имате ли мнение за нея, а за родилите в майчин дом от кого сте доволни?

# 49
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
В темата за Майчин дом със сигурност ще има повече отзиви: https://m.bg-mamma.com/?topic=1370794

Тук мисля, че само Алисън ражда в МД.

# 50
  • Мнения: 421
В темата за майчин дом имам чувството, че всички раждат при Дяволов. Все едно други лекари там няма. Grinning

# 51
  • Мнения: 1 131
Здравейте Simple Smile записвам се и аз да следя темата. Благодаря на Рейв, че продължава да се труди за нас Heart и бих искала да попитам- как си, Рейв, знам че се борите за второ мъниче. Но тъй като не споделяш много из темата или може би аз съм пропуснала, реших да те попитам.  Simple Smile

Може би някой дами не ме познават. Моята дъщеря е дълго мечтано и чакано бебе, бях часто от Искам бебе дълго, правих теми и очаквах рожбата си тук. Сега тя ще стане на 2 години след броени дни и аз продължавам да ви чета и да се вълнувам с вас Heart

# 52
  • Мнения: 2 118
SunLove, не мога да дам мнение за докторката. Аз раждах в МД при доктор Гърчев. Ако имаш въпроси, можеш да ми пишеш.

Peoney, скоро си мислех колко се подкрепяхме и се чудех какво ли става с момичетата, които спряха да пишат. Много сила си давахме в трудните моменти, много хубава групичка бяхме, а аз като се включих януари 2019 точно ти правеше темите 🌷

Последна редакция: чт, 23 юни 2022, 15:06 от Jupiter sea

# 53
  • Мнения: 710
Момичета, в 30 г.с. съм, но започнах да се замислям за раждането. Мисля си за майчин дом, като ми препоръчват д-р Ивета Райчева. Имате ли мнение за нея, а за родилите в майчин дом от кого сте доволни?

Привет, аз раждах в МД октомври миналата доина, без избор на екип (естествено раждане)- докато чаках да родя се изредиха 3 смени и всички лекари изглеждаха много мили - в крайна сметка ми се падна д-р Любомир Джеров, от когото съм супер доволна и очарована - обран от към изказвания, но много мил и същевременно с необохдимата загриженост към мен като притеснена родилка. За второ раждане, живот и здраве, бих го избрала.

# 54
  • Мнения: 480
Здравейте, момичета. Flowers Hibiscus
Готови са ми резултатите от БХС и очаквам обаждане от АГ.
Мисля, че не виждам нещо притеснително, но да ги покажа и на вас.
Скрит текст:

Иначее вече съм 14гс+3 дни, чувствам се постоянно с подут корем и нямам търпение да започна да усещам ритничета.. Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 161
Изглеждат си много добре изследванията.

Останалите драснете по 2 реда как сте.

Аз съм на финалната права и започвам обратното броене.

Здравейте, момичета. Flowers Hibiscus
Готови са ми резултатите от БХС и очаквам обаждане от АГ.
Мисля, че не виждам нещо притеснително, но да ги покажа и на вас.
Скрит текст:

Иначее вече съм 14гс+3 дни, чувствам се постоянно с подут корем и нямам търпение да започна да усещам ритничета.. Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 132
fillme , сякаш вчера беше с положителния тест 😍 едно пухкаво бебче ти желая 🥰
Изглеждат си много добре изследванията.

Останалите драснете по 2 реда как сте.

Аз съм на финалната права и започвам обратното броене.

Здравейте, момичета. Flowers Hibiscus
Готови са ми резултатите от БХС и очаквам обаждане от АГ.
Мисля, че не виждам нещо притеснително, но да ги покажа и на вас.
Скрит текст:

Иначее вече съм 14гс+3 дни, чувствам се постоянно с подут корем и нямам търпение да започна да усещам ритничета.. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 161
Благодаря ти, а на теб мисля,че не съм  честитила за Вяра. Да ти е много здравичка.

# 58
  • Мнения: 3 130
callum драсни някои ред как сте? Какво се случи със сърцето, предполагам се е оправил сам проблема. Ако искаш ми пиши и съобщение
fillme наистина сякаш беше вчера твоя тест, времето си лети! Хайде, да ти е лек часа 🍀

# 59
  • Мнения: 2 466
Мери, съвсем скоро ще ги усетиш! Леко бременеене!

Аз вече наистина нямам търпение за срещата с малкия мъж. Ако до петък не е решил да ни изненада АГ ме вика за преглед и тогава ще знам какво ще се случва - дали ще ме приемат или ще има да си чакам още. Ще видя дали ще си имам подарък за рождения ден! Heart

Общи условия

Активация на акаунт