Горещо лято бърза и напира, бременните от 'Искам бебе' тука се събират. /тема 36/

  • 34 649
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 104
Здравейте, момичета - стискам палци на всички на финала! Сигурно вълнението не стихва, а става все по-голямо.. Heart

Искам да ви попитам - правите ли си дневник на бременността и, ако да - какъв избрахте? Аз нещо не харесвам много тези в интернет.. и май клоня към това да си направя сама. Чудя се какво би ми било полезно като информация с напредването на бременността.

# 61
  • Мнения: 2 161
Накрая е голям страх Wink

Аз не съм правила дневник. И да бях започнала сигурно щях да забравя да попълвам. 😄

# 62
  • Мнения: 5 154
Аз си водя Simple Smile кога какво сме правили по лекари, събирам снимки, правя си на коремчето със съответстващ по големина плод. Абе кифления до шия Simple Smile Не съм ги разпечатала още, чакам да се съберат малко и тогава.
Записвам си и симптоми, някакви забавни неща, които ми се случват Simple Smile

# 63
  • Мнения: 422
Аз си купих обикновен дневник за годината и пиша след всеки преглед какво сме говорили и какви са ми симптомите. Но честно казано е почти празен Joy просто нямах време от много работа в началото на бременността, после имах ангажименти покрай сватбата, а сега... то не остана. Почнах да попълвам и предишни страници с полезна информация от сорта необходимо за болницата, болнични листове и декларации, списъци и тем подобни. Ако имах време, щях да съм по-редовна, но важното е да сме живи и здрави с малкия Joy

# 64
  • Мнения: 480
Заглеждала съм дневници, харесват ми, но и аз като fillme, със сигурност щях да забравям и се отказах. Joy

Miss, fillme, леко и безпроблемно раждане! Flowers Four Leaf Clover

Днес ми се обадиха от кабинета на д-р Даскалов. Потвърдиха, че няма нищо притеснително от БХС и ми казаха да отида чак за ФМ между 20-24гс. Междувременно си записах час за прегледа при другото АГ и нямам търпение да е 11.07 Heart Eyes
Знам, че при нормално протичаща бременност няма причина за по-често ходене на прегледи, но не мога да се стърпя повече от 2 седмици без да видя, че бебчо е добре...

# 65
  • Мнения: 1 446
Daisy, аз имах дневник и си го попълвах. Сега като го чета ми става много мило Joy
Ето този си взех https://sgmugs.net/product/%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%80- … d1%82-me-my-baby/
Филме е права накрая е голям страх, но ви пожелавам всичко да мине по мед и масло. 🤞Flowers Four Leaf Clover
Чакам новини за родени бебчета - не е ли време вече?! People Baby

# 66
  • Мнения: 1 159






На нас ни подариха ей това чудо! Нямам търпение да започна да го попълвам. Нямам идея има ли го по книжарниците, но момчето, от което е преведена е приятел от дете на мъжО. 😁💙
Много ми харесва. Изключително интересно е подредена и оформена. Като на шега е малко...

# 67
  • Мнения: 661
Аз праеих с първото дете мой си и записвах каквото ми дойде. Сега с второто, работа, дете нямаше никакво време за дневник. Пък и ми е по-поспаливо.

Накрая си е страх, верно. Аз съм също в 9 месец и в очакване и страх. Ама да сме здрави, скоро ще има памперси и рев. 🥰

# 68
  • Мнения: 2 466
Дневник на бременността не съм правила нито с първата бременност, нито сега. Имам отделни бележки как съм се чувствала, снимки, раждането  и т.н., но чак дневник, не.
Иначе на детето имам.
Дневник за първата годинка на бебето ни подариха със сина ни още при раждането от тези стандартните, които ги има в книжарниците. Аз обаче си правя мой, в който записвам всичко от раждането му до днес ( след няколко дни ще стане на 6г). Старая се всеки месец да пиша всичко ново и интересно покрай него.
В началото записвах колко е наддал, какво ново е научил, всякакви нови емоции покрай него. Всички първи неща..., нещо което е казал, места, които сме посетили заедно, различни празници...изобщо всичко, което се сетя. Освен да го снимам, много обичам и да пиша, така че много се радвам, че имам такъв дневник. Надявам се и с бебето да имам тази възможност.

Аз тази вечер съм с доста контракции и част от тапата ми падна днес. Доста ми е напрегнато вече и се моля всичко да се нареди по най-добрия начин.

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 07:56 от Miss_Independent5

# 69
  • Мнения: 2 161


А добро ви утро!

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 06:50 от fillme

# 70
  • Мнения: 1 135
Fillme, честитоооо ❤️ Много да сте здрави всички!

# 71
  • Мнения: 282
Честито Fillme и добре дошла на Лъчезара!

# 72
  • Мнения: 1 751
Честито, Fillme! Много щастие за всички да носи Лъчезара, да е здрава и много обичана!

# 73
  • Мнения: 3 221
Честито Филме!
Къде изчезна скритият текст, не можах да дочета Simple Smile, голям екшън. Хубаво, че сте стигнали някъде Purple Heart

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 09:30 от Одри ♡

# 74
  • Мнения: 480
Прекрасно начало на деня! Честито, fillme! Да ви е здрава и щастлива Лъчезара. Heart
А на теб бързо възстановяване. Hug

Общи условия

Активация на акаунт