Горещо лято бърза и напира, бременните от 'Искам бебе' тука се събират. /тема 36/

  • 34 683
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 469
Филме, честото и тук! Да е здрава и
 щастлива Лъчезара! Hug

# 76
  • Мнения: 574
Честото и от мен, да е много здрава Лъчезара и като името си - лъчезарна Grinning! Бързо възстановяване и изписване!

# 77
  • Мнения: 422
Честито, бъдете здрави и двете. Пожелавам ви само хубави мигове от тук нататък. BlushHeart

# 78
  • Мнения: 220
Filme честита ви радост!
Да бъде жива и здрава и благословена!

АА нещо ми се губиш. Как си ?

# 79
  • Мнения: 771
Fillme, честита да е Лъчезара! 🌸
Да е здрава, щастлива и да носи много радости всеки ден! А на теб бързо възстановяване! 🍀

# 80
  • Мнения: 661
Честито fillme! Бъдете здрави и много щастливи с момичетата ти.
Знаех си аз, че днес ще има такава новина след новините в юлската група. Въпроса беше само чий контракции са родилни. 😉

# 81
  • Мнения: 2 604
Честита дъщеричка, Филме! Да расте здрава и щастлива! Бързо възстановяване! 🍀🍀🍀

# 82
  • Мнения: 3 202
Честито fillme! Страхотен празник си е избрала малката, нека расте здрава и щастлива 🍀

# 83
  • Мнения: 5 184
Йей! Честита Лъчезара! Flowers Strawberry

# 84
  • Мнения: 784
И тук да честитя! Филме, да ти е жив и здрава дъщеричката! Прекрасно име си й избрала, но тя и каката е с чудесно такова!
Ще чакам пълната история, предполагам нея си тръгнала да слагаш в скрит текст.

# 85
  • Мнения: 2 524
Честито Fillme!  Честита Лъчезара! Наистина...в съзнанието ми си някъде 13гс ...Кога отлетя това време? Е, на теб сигурно не ти се е сторило толкова бързо де..Бъдете здрави, щастливи и честити! Бързо възстановяване! Sparkling Heart

# 86
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 591
Филме, честито бебче и тук.

Анабел, губя се аз…. Че лепнах ковид седмица преди термин. Откъде и ние не знаем, освен в болницата като ходих за тонове. Днес ми е 5 ден от първите симптоми и ми просветна вече (да не дърпам дявола за опашката де), обаче ММ и той вдигна температура.

Терминът ми е 1.7, в карантина съм до 6.7 🙄 Ако тръгне раждането дотогава, трябва да ходя в Майчин дом, вместо във Вита. Нали отпаднаха ковид секторите от април…
Голям страх бера дали бебето е ок.

# 87
  • Мнения: 3 202
AA прекрасно те разбирам и аз хванах ковид точно накрая, нямах почти никакви симптоми, но беше ужасно. На повечето бебета в такива ситуации изобщо не им се отразя по бякакъв начин, моят син обаче се роди с пневмония. И въпреки че беше много малък като тегло и си имаше друг проблем, доста бързо пребори инфекцията. Всичко ще е наред при теб, сигурна съм 🍀🍀🍀

# 88
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 591
Благодаря ти, Алисън! Колкото истории четох във форума все са с положителен край, ама пусто сърце страхливо…

# 89
  • Мнения: 1 804
Честита дъщеричка, Филме! ❤️Да е много здрава! Страхотно име сте избрали!

АА,аз изкарах ковид в 8мия месец (34-35 гс май бях). Минах леко, бебчето е наред. Роди се в 39гс. Леко раждане ти желая! ❤️

Общи условия

Активация на акаунт