❤Октомврийчета тема 3🍇

  • 37 740
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 277

Вие измислихте ли имена? Ние сякаш се спряхме вече, даже започнах да обмислям после да си татуирам живот и здраве двете имена на момичетата Heart Eyes толкова си ги харесвам

Готова съм с женско име, пък то се оказа пак момче. 🙂
За първото избрахме име бързо. Сега обаче се колебая (между Калоян, Павел и Борислав). Таткото ми оставя свобода на избор и нищо не казва. Обмислям да анкетирам родата, да разиграя томбола или да помоля акушерката да си избере, че на мен ми е много зор да реша този път.

# 331
  • Мнения: 82
Stanimira, моите родители ми ляха куршум без да ме попитат, но ситуацията беше такава, че са действали на своя глава. Изживях голям стрес с мъжа си преди време. Не съм пила от водата и не съм пръскала с нея нищо. Никога не го правя. Но подкрепям повече идеята да отидеш в църквата и да ти изчетат Киприянова молитва. Вземи светена вода и си напръскай вкъщи с нея също.🍀🍀🍀

# 332
  • Мнения: 51
Това с Киприяновата молитва  църквата и да си запаля свещ го направих още преди няколко дни обаче не помогна. Аз съм по принцип от хората които не вярват толкова много На такъв тип неща като магии уроки и натрупване на лоша енергия лоши очи. Но просто вече нямам друго обяснение. Може да ви прозвучи странно ако на мен някой да го каже също не бих повярвала но всякаш усещам че има нещо. Нямам представа как се правят тия неща умишлено или не лоша енергия ли е завист ли е лоши очи ли са Какво е Въобще нямам представа когато споменах на майка ми започна да се смее че говоря глупости и с ръка на сърцето казвам че ако не съм в тази ситуация и някой ми го каже същото също бих си го помислила,но  някак си интуитивно го усещам

# 333
  • Мнения: 225
Stanimira, аз се чувствах по същия начин, даже нямах никаква енергия, което е страшно необичайно за мен, депресивно ми беше и постоянно имах тежки главоболия и неразположения, въпреки изследвания в норма. Аз съм скептична към крайни съображения с енергии и т.н, но пък вярвам, че не са и изцяло за пренебрегване. Усещах, че е някаква насъбрана кофти енергия при мен и ходих да ми леят куршум, не съм чувала дали не трябва,  питах жената, каза ми, че няма проблем, след това 15 мин по-късно вече се чувствах съвсем различно - беше ми по-леко на душата и физически се вдигнах. Но, според мен, е важно в какво вярва човек - ако после ще се тормозиш, че не трябвало да ходиш, по-добре недей. Аз бях сигурна, че имам нужда, така че дори тази настройка може да е помогнала. Каквото и да решиш, дано се подобриш!🌺

# 334
  • София
  • Мнения: 1 037
Помоли се, молитвата е много силно енергийна. И не е нужно да е в църква, бъди в спокойно състояние, седни някъде сама и се помоли на Вселената да разчисти енергийното поле около теб и да ти даде защита. Истината е, че на всеки различно нещо помага, защото зависи в какво вярва. Реално лекува ни вярата, че конкретното нещо ще ни помогне.

# 335
  • Мнения: 329
Мамита, от два дни усещам бебчо по- рядко, не е толкова активен . Дали е притеснително според вас или е нормално? Има ли мами, които следят 10 помръдвания за час или два и такива които не усещат бебетата по цял ден?

# 336
  • Мнения: 7
Мамита, от два дни усещам бебчо по- рядко, не е толкова активен . Дали е притеснително според вас или е нормално? Има ли мами, които следят 10 помръдвания за час или два и такива които не усещат бебетата по цял ден?

Моята АГ каза преди месец че колкото расте му се намалява пространството и може да има и цял ден в който да не го усетя. Аз съм в 30г.с и по рядко чуствам ритничета но често бутане или протягане
Не зесичай на час защото бебчетата спят около 17ч. на ден
Желая прекрасен ден

# 337
  • Мнения: 315
И аз рядко усещам силни ритници. Повече побутване,  наместване  и тн. В 31+5 съм.
Даже онзи ден бях на тонове и бебето не беше много активно през повечето време, та ме караха да се местя на една страна, да свивам крака,  та да му разваля комфорта.

# 338
  • Мнения: 400
Трябва да се усещат движения, било те наместване, ритници, протягане. По информация, която съм чела и такава от моя АГ - не трябва да минават повепе от 4ч. без да съм усетила движения.
Иначе има дни, в които е по-буен, дни в които е много спокоен, но си го усещам сравнително често. Simple Smile

# 339
  • Мнения: 329
Усещам го със сигурност на 4 часа , но на много места пише, че трябва да засичаме за час или два бебето да прави 10 движения, а моето примерно вчера не мисля, че е имало над 10 за два часа и се зачудих да звъня ли на аг, но май няма - поуспокоихте ме .

# 340
  • Мнения: 828
Аз в повечето случаи не знам кое от двете бебета ме удря. И да засичам е без значение 😀
Важното е всеки ден да усещате движения. Ако сте цял ден напред назад трудно ще се активира бебето, те така най-много спинкат. С баткото като се филмирах, че не мърда изпивах една чаша сок, лягах настрани и се започваше 😊

# 341
  • Мнения: 1 108
И моето сякаш е кротко през деня, когато се движа, но вечер, особено тази вечер голямо ритане чак започнах да се притеснявам. Само сменям позиции и май само като съм права се кротва, а аз съм толкова изморена и ми се спи

# 342
  • Мнения: 481
Момичета какъв магнезий приемате? От една седмица съм с по чести контракции, а тази нощ получих ужасна крампа на прасеца. Мускулът още не се е отпуснал напълно и не мога да ходя. Аг ми увеличи магнезия от 2 на 6 на ден, приемам магнерот, но само от два дни съм на тази доза. Да си карам ли на него или има по усвоим вариант? Благодаря ви много!

# 343
  • Мнения: 225
Аз пия магнерот по 8 на ден, за да нямам контракции и крампи. Преди това бях на 4 и 6 на ден, но постепенно се наложи да увеличим.

# 344
  • Мнения: 62
Аз приемам магнерот 2 пъти по 1 таблетка дневно. Доволна съм от него. Приемам го от края на 5 месец, заради бракстън хикс контракции.

Общи условия

Активация на акаунт